Дунаєвецька міська ОТГ шукає кошти на створення сучасного музейнного закладу | Поділля News
Дунаєвецька міська ОТГ шукає кошти на створення сучасного музейнного закладу

Музеї недарма називають скарбницею історичної та культурної спадщини, а їх експонати – носіями безцінної інформації про історію та культуру краю. Після відвідування Дунаєвецького краєзнавчого музею стає зрозуміло, що заклад потребує не просто ремонту, а капітальної реставрації.

Одним зі шляхів вирішення цієї проблеми може служити створення культурного центру нового типу. Це має бути музей, що не лише традиційно документуватиме процеси та зберігатиме експонати, але й буде виконувати роль наукового й духовного центру, який пропонує нове осмислення тієї чи іншої теми й виконує комунікативну функцію в громаді.

Завдання створення такого сучасного музейного закладу стоїть сьогодні перед Дунаєвецькою міською радою, яка успадкувала краєзнавчий музей від районної ради через брак коштів на його утримання.

Схоже

Хмельниччина у рейтингу децентралізації перемістилася з п’ятого на третє місце завдяки створенню у червні Нетішинської міської ОТГ. Лідерство у формуванні об’єднаних громад зберігає Житомирщина, йдеться на сайті облради. Найгірше зі створенням громад традиційно на Вінниччині та Закарпатті. При цьому та Вінниччині, як і на Полтавщині, громади найактивніше співпрацюють. На Волині, Житомирщині, Запоріжжі та Чернігівщині не […]

Славутські активісти пояснили, чому вирішили підняти питання про ймовірне приєднання до Рівненщини. Днями представники місцевого громадського об’єднання «Майдан» зробили звернення до міських голів Славути та Нетішина та керівника Славутської райради. У ньому йдеться про занепокоєння наслідками наступного етапу децентралізації, на якому Славута та Нетішин мають відійти до укрупненого Шепетівського району з центром у м. Шепетівка. […]

У п`ятницю, 31 травня, на позачерговій 57-й сесії Нетішинської міської ради прийнято рішення, яким остаточно добровільно приєднано Старокривинську сільську територіальну громаду (сіл Старий Кривин і Новий Кривин) до Нетішинської міської територіальної громади та затверджено план організаційних заходів щодо добровільного приєднання. Міський голова Олександр Супрунюк подякував старокривинцям та місцевим активістам за стійку позицію та співпрацю.