Лісівники Хмельниччини готуються до відкриття сезону полювання | Поділля News
Лісівники Хмельниччини готуються до відкриття сезону полювання

click here У Хмельницькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася нарада, приурочена відкриттю сезону полювання на хутрових та парнокопитних звірів у мисливському сезоні 2018-2019 років.

source link Лісничі, мисливствознавці, користувачі мисливських угідь області разом з представниками УТМР, ГУ Держпродспоживслужби, департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА, екологічної інспекції й обласного управління Національної поліції  розглянули порядок здійснення полювання та обговорили стан боротьби з браконьєрством.

За інформацією головного мисливствознавця області, заступника начальника відділу лісового та мисливського господарства Хмельницького ОУЛМГ Віталія Красова, колективне та облавне полювання  на диких парнокопитних тварин розпочинається третього листопада і триватиме до 31 грудня 2018 року на самців і самок козулі та самок кабана, а до 27 січня наступного року – на самців кабана та його молодняк. На бобра, зайця-русака, лисицю, єнотоподібного собаку дозволено полювати з третього листопада 2018 року до 27 січня 2019 року.

Віталій Красов повідомив, що протягом 2017 року в області виявлено 154 випадки порушень правил полювання, що на 25 менше, ніж у попередньому. Уповноваженими особами державної лісової охорони було розглянуто 145 справ про порушення правил полювання, сума накладених на порушників штрафів складає майже 25,6 тис. грн.

Найкраще охороняли угіддя Ярмолинецький, Ізяславський та Старокостянтинівський лісгоспи, Білогірська, Віньковецька, Красилівська та Шепетівська районні організації УТМР. Протягом минулого року жодного випадку порушень не виявлено працівниками Летичівської, Хмельницької, Чемеровецької районних та Хмельницької обласної організацій УТМР.

За 10 місяців 2018 року в області встановлено лише 90 випадків порушень правил полювання. Проте, як зазначив  головний мисливствознавець області, робота з охорони мисливських угідь Хмельниччини залишає бажати кращого. Про це свідчить низька чисельність основних видів парнокопитних та хутрових звірів у мисливських угіддях.

 

enter
Схоже

Дощ у Хмельницькому сьогодні, 24 травня, ледь не зірвав фестиваль «Rock&Buh – 2019». Чергова злива перетворила вулиці міста на ріки. Як повідомляють очевидці, традиційно найбільше води “дісталося” території ринку. Затопило Львівське шосе, вулицю Геологів, весь “Новий ринок” теж “плаває”. Працівники ринку нарікають, що вже не знають, до кого звертатися через постійні підтоплення. Реакції від влади […]

Після злив, що накривають обласний центр останнім часом, вулиця Геологів перетворюється на маленьку Венецію. Тож проблему водовідведення на території «толкучки» обговорили під час виїзної наради. Одна з підприємиць,  яка працює на ринку вже три роки, каже: проблема з дощами і водою після них постійна – неможливо перейти дорогу, неможливо кудись вийти, адже повсюди калюжі. Проблема на […]

Законодавство передбачає обов’язок осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, відкрито звітувати перед суспільством про свої доходи та витрати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларації. У випадку недотримання вказаних вимог, правоохоронними органами Хмельниччини, як спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції, вживаються заходи для притягнення винних до […]