У лісовому та мисливському господарстві Хмельниччини поліпшують життя диких тварин | Поділля News
У лісовому та мисливському господарстві Хмельниччини поліпшують життя диких тварин

Як свідчать результати ведення мисливського господарства у багатьох країнах світу, поліпшення умов життя диких тварин на заселених ними територіях забезпечує зростання їхньої чисельності. Це підтверджує досвід Німеччини й Швеції, в лісах яких налічується значна кількість кабанів, козуль, лосів. За останнє десятиліття багато зробила для примноження дичини й сусідня Польща. 

Підвищення ефективності мисливського господарства потребує проведення комплексу біотехнічних заходів. Зокрема  йдеться про збільшення кормових ресурсів за рахунок сільськогосподарських культур чи натуральних кормів у біотопах, створення умов для розмноження й життєдіяльності видів, попередження чи зниження смертності через відсутність корму або неможливість його добування в багатосніжний період. Також до біотехнічних заходів належать боротьба з хижаками і браконьєрством, лікування дичини, профілактична робота, акліматизація та селекція.

Саме над цим працюють у Хмельницькому лісовому та мисливському господарстві. Його єгерська служба та добровільні помічники лісівників  припасли чимало коренеплодів, сіна, кормових віників, солі, щоб дичина не відчувала скрути в холодну пору року. А нещодавно до збору кукурудзи для підгодівлі звірів взимку приєднався й колектив апарату управління ДП «Хмельницьке ЛМГ», аби вже найближчими роками в лісах підприємства побільшало звірів.

 

 

Схоже

23 березня о 10:00 працівники Управління Держрибагентства у Хмельницькій області здійснюватимуть прибирання берегу р.Руска, у Кам’янець-Подільському районі. Акція присвячена Всесвітньому дню води. Адже чиста вода – запорука здорового життя! Від її якості залежить чисельність і популяція водних біоресурсів. Місце зустрічі: с.Колодіївка, Кам’янець-Подільський район, на правому березі річки Руска, навпроти дитячого табору “Шанс”.

Навесні у місті відбудеться кілька акцій з висадки дерев. Наймасовішу організують за місяць, до Дня довкілля. За словами міського голови Олександра Симчишина, дерева саджатимуть у тих місцях, де раніше зрізали старі та аварійні і де нині залишилися пеньки. Це будуть клени, липи. А також катальпа та акація. За останніх 2 роки у Хмельницькому висадили понад […]

23 березня о 10:00 працівники Держрибагентства та його територіальних управлінь розпочнуть прибирання берегів водойм у всіх регіонах України. Така акція приурочена до Всесвітнього дня води. Від чистоти та якості води залежить чисельність і популяція водних біоресурсів, а також наше здоров’я. Громадськість Хмельниччини, представників ЗМІ та усіх, хто готовий допомогти очистити береги водойм від сміття, закликають […]