На Хеловін у Кам'янці влаштують містичне квест-паті | Поділля News
На Хеловін у Кам’янці влаштують містичне квест-паті

Організуаторами квесту «Кам’янець містичний» виступають міський історичний музей-заповідник спільно з департаментом гуманітарної політики та коледжем культури і мистецтв.

Маршрут: локації Старого міста, об’єкти музею (дворик Вірменського торгового будинку, Старий замок)
Тривалість: 2 години
Кількість учасників: 5-7 команд по 10-20 осіб
Умови: учасники квесту мають мати з собою мобільні пристрої, ліхтарики, елементи хеловінського одягу, зручне взуття, гарний настрій.

Квест-паті складається з 3-х частин :
1) Реєстрація команд. Старт.
2) Активна фаза
3) Фініш

I – Для участі у команди мають зареєструватись за номером 067-304-75-73. Початок реєстрації з 10.00 23.10.2018 до 15.00 29.10.2018. Протягом доби, після реєстрації команди отримують перших три завдання до виконання.

II – Старт активної фази квесту 31.10.2018 о 17.00 на площі Польський ринок, де команди отримають решту завдань.
Кожна команда має правильно і швидко виконати по 10 завдань (3 – старт, 7 – активна фаза).

Кожне правильно виконане завдання оцінюється в 10 балів.

Тривалість активної фази з 17.00 до 18.30. У разі невиконання завдань до зазначеного часу, після 18.30 – прийом і оцінювання завдань відбуватись не буде.

III – На 18.30 команди мають прибути на територію Старого замку, де буде проходити визначення і нагородження переможців.

Під час проведення квест-паті учасники зможуть відвідати найпотаємніші  і містичні локації Старого міста і замку. Також відбудуться:

  • конкурс на найкращий гарбуз;
  • конкурс хеловінського вбрання;
  • містичний ярмарок;
  • хеловінський флеш-моб.

Атмосферності святу додаватиме таємнича музика.

Джерело

Схоже

Як інформує Головне управління ДФС у Хмельницькій області, зважаючи на позицію Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, викладену у листі від 19.09.2018 №04-27/10-586 щодо виникнення податкових зобов’язань з плати за землю згідно із Законом України від 10.07.2018 № 2497-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо […]

ПриватБанк запустив кешбеки для клієнтів, які оплачують покупки за допомогою мобільного Privat24 та QR-кодів. У рамках акції банк поверне 10% за кожну покупку, оплачену безконтактно через QR-код, не зважаючи на її суму.  Акція триватиме до кінця вересня 2018 року. Кешбек нараховується автоматично на картку клієнта, реєстрація для участі в акції не потрібна. Усього протягом акції […]

 У Нетішині відбудеться Всеукраїнський турнір з велотріалу. Велотріал – екстремальний вид спорту, який підкорив чимало шанувальників у всьому світі. Він полягає в проходженні штучно створеної або природної траси за допомогою велосипеда за якомога коротший проміжок часу з мінімальними помилками. 26 травня нетішинців та гостей міста запрошують на власні очі побачити видовищні трюки, яскраві номери змагань з […]