Владу Славутського району звинувачують у “дерибані” народної власності

Про це пишуть у спільноті “Рідна Славутчина” у Фейсбук:

“Ось і стала відома справжня причина зухвалих махінацій керівництва Славутського району щодо «підпільної» перереєстрації установ, які здійснювали свою діяльність на території міста, зокрема:

• Славутського районного будинку культури;
• Славутського районного трудового архіву;
• Відділу культури і туризму Славутської РДА (приміщення районної бібліотеки);
• Славутського районного відділу профілактичної дезінфекції;
• Відділу освіти, молоді та спорту Славутської РДА.

Нагадаємо, що всі ці бюджетні установи фактично продовжують працювати у Славуті, але основний бюджетоутворюючий податок вже сплачують в бюджет районної ради. Втім, як виявляється, це не головна причина безпідставної переєстрації установ.

Так, нещодавно, на офіційному веб-сайті Славутської районної ради був розміщений перелік питань чергової сесії ради, котрий підтверджує можливі грабіжницькі дії керівництва району (http://slrada.org.ua/…/proekti-rishen-radi-yaki-proponujut…/, проекти рішень за № 4, 5 та 6).

Схоже на те, що землю, яка знаходиться під Славутським районним будинком культури, тепер поділять між невідомими поки особами, змінивши в перспективі її цільове призначення. Принаймні про це свідчить проект рішення Славутської районної ради «Про надання районній раді згоди на поділ земельної ділянки по вул. Богдана Хмельницького, 89 м. Славута Хмельницької області».

Ще одним документом Славутська районна рада уже продає земельну ділянку під будівлею, де знаходився районний відділ агропромислового розвитку. А заодно із нею, за сміхотворною ціною, будівлі гаражів. Зокрема, йдеться про проекти рішень «Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вул. Одухи, 2 м. Славута Хмельницької області, що підлягає продажу» та «Про викуп будівель гаражів по вул. Одухи, 2 м. Славута Хмельницької області».

Як можна назвати такі дії? Брудні махінації чи відкритий намір окремих аферистів нажитися на народному добрі?!

А чому б у майбутньому, до прикладу, не надати ( чи хоча б продати) вищезгадані земельні ділянки разом із гаражами нашим учасникам АТО? Чи інтереси захисників України не входять у плани керівництва району?

До речі, чи не така ж доля очікує Славутську районну бібліотеку, працівників якої, за нашою інформацією, знову попередили про скорочення? Чи після виборів до Улашанівської ОТГ деяким чиновникам Славутського району вже «хоч потоп»?

Отже повторюємо, що не потрібно голосно кричати про сепаратизм зі сторони Кремля чи ОРДЛО, коли подібні дії відбуваються у нас на місцях.

А людям залишилося побачити, хто з депутатів Славутської районної ради підтримає цей відвертий «дерибан» народної власності на сесійному засіданні 25 жовтня 2018 року”.

Схоже

У четвер, 22 листопада, відбудеться профорієнтаційний інтерактивний захід для учнівської молоді, за ініціативи Хмельницької районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості “Подорож в світ професій”. У програмі: презентація освітніх послуг, майстер-класи вищих та професійно-технічних навчальних закладів області та України; презентація послуг та консультації провідних фахівців служби зайнятості; проведення комп’ютерного тестування щодо визначення професійної спрямованості школярів; проведення […]

Перша фотосесія у всесвітній День передчасно народженої дитини – таких у спецвідділенні Хмельницької міської дитячої лікарні наразі перебуває 18, з них – двоє двійнят. На руках у матусі Галини Галки – донечка Софійка. Народилася дівчинка із вагою 1 кг 370 грамів. У відділенні недоношених дітей вони перебувають вже три тижні. Разом із донькою Мірою фотографу […]

Міськвиконком розпочав договірний процес з проектними організаціями щодо можливості будівництва в Славуті плавального басейну. Пропозицію щодо зведення спортивного закладу влада міста отримала від містян та депутатів міської ради. Місце розташування майбутнього басейну ще не вибрали – попередньо розглядалися два варіанти: у мікрорайонах «Сонячний» та «Військове містечко». Як повідомляє прес-служба міськвиконкому, міський голова Славути Василь Сидор […]