Владу Славутського району звинувачують у "дерибані" народної власності | Поділля News
Владу Славутського району звинувачують у “дерибані” народної власності

Про це пишуть у спільноті “Рідна Славутчина” у Фейсбук:

“Ось і стала відома справжня причина зухвалих махінацій керівництва Славутського району щодо «підпільної» перереєстрації установ, які здійснювали свою діяльність на території міста, зокрема:

• Славутського районного будинку культури;
• Славутського районного трудового архіву;
• Відділу культури і туризму Славутської РДА (приміщення районної бібліотеки);
• Славутського районного відділу профілактичної дезінфекції;
• Відділу освіти, молоді та спорту Славутської РДА.

Нагадаємо, що всі ці бюджетні установи фактично продовжують працювати у Славуті, але основний бюджетоутворюючий податок вже сплачують в бюджет районної ради. Втім, як виявляється, це не головна причина безпідставної переєстрації установ.

Так, нещодавно, на офіційному веб-сайті Славутської районної ради був розміщений перелік питань чергової сесії ради, котрий підтверджує можливі грабіжницькі дії керівництва району (http://slrada.org.ua/…/proekti-rishen-radi-yaki-proponujut…/, проекти рішень за № 4, 5 та 6).

Схоже на те, що землю, яка знаходиться під Славутським районним будинком культури, тепер поділять між невідомими поки особами, змінивши в перспективі її цільове призначення. Принаймні про це свідчить проект рішення Славутської районної ради «Про надання районній раді згоди на поділ земельної ділянки по вул. Богдана Хмельницького, 89 м. Славута Хмельницької області».

Ще одним документом Славутська районна рада уже продає земельну ділянку під будівлею, де знаходився районний відділ агропромислового розвитку. А заодно із нею, за сміхотворною ціною, будівлі гаражів. Зокрема, йдеться про проекти рішень «Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вул. Одухи, 2 м. Славута Хмельницької області, що підлягає продажу» та «Про викуп будівель гаражів по вул. Одухи, 2 м. Славута Хмельницької області».

Як можна назвати такі дії? Брудні махінації чи відкритий намір окремих аферистів нажитися на народному добрі?!

А чому б у майбутньому, до прикладу, не надати ( чи хоча б продати) вищезгадані земельні ділянки разом із гаражами нашим учасникам АТО? Чи інтереси захисників України не входять у плани керівництва району?

До речі, чи не така ж доля очікує Славутську районну бібліотеку, працівників якої, за нашою інформацією, знову попередили про скорочення? Чи після виборів до Улашанівської ОТГ деяким чиновникам Славутського району вже «хоч потоп»?

Отже повторюємо, що не потрібно голосно кричати про сепаратизм зі сторони Кремля чи ОРДЛО, коли подібні дії відбуваються у нас на місцях.

А людям залишилося побачити, хто з депутатів Славутської районної ради підтримає цей відвертий «дерибан» народної власності на сесійному засіданні 25 жовтня 2018 року”.

Схоже

У Хмельницькому відбулась церемонія покладання квітів до пам’ятника В’ячеславу Чорноволу. Вшанувати пам’ять палкого патріота України прийшли представники міської та обласної влади, його побратими, небайдужі хмельничани, повідомляє прес-служба ОДА. Відомий український політик і публіцист, дисидент, засновник Народного Руху України, Герой України Чорновіл В’ячеслав Максимович загинув 25 березня 1999 року в автокатастрофі. Обставини його загибелі на шосе […]

Протягом січня-лютого 2019 року кількість осіб, працевлаштованих за сприянням Хмельницької обласної служби зайнятості становила  2,8 тис. осіб, в тому числі 1,3 тис. зареєстрованих безробітних. Про це повідомляють у прес-службі відомства. Як зазначається, 1,1 тис. осіб проходили навчання за професіями: електрогазозварник, водій тролейбуса, продавець продовольчих товарів, тракторист-машиніст, швачка тощо. “Робота наших фахівців спрямована не лише на […]

Програма – у дії, але чи розібралися у ній субсидіанти? Вочевидь, не до кінця, адже чимала частина жителів області, отримавши державну допомогу, не поспішає розраховуватися за надані комунальні послуги та накопичує борги. Зокрема, зі 175 тисяч подолян-субсидіантів понад 140 тисяч мають за спожитий газ заборгованість, яка сягнула вже понад 350 мільйонів гривень. У газопостачальній компанії […]