Хмельничани підтримують «Батьківщину» у боротьбі за справедливі тарифи на газ

Сьогодні, 26 жовтня, під стіни Хмельницької міської ради прийшли люди з вимогою скликати позачергову сесію міськради та звернутися до Президента з вимогою не допустити ініційованого Кабміном підняття вартості газу для населення на 23,5 відсотка.

«Наша основна вимога – зупинити ріст ціни на газ. В людей катастрофічно не вистачає грошей. Підняття вартості газу це лише початок ланцюгової реакції. Мало того, що зростуть платіжки за блакитне паливо, зросте і вартість гарячої води, опалення, згодом і продукти підуть вгору», – наголосив голова Хмельницької міської партійної організації ВО «Батьківщина» Дмитро Палій.

Позачергове засідання сесії все ж таки відбулось. Абсолютною більшістю голосів депутатів було прийняте рішення звернутись до Президента з вимогою скасувати скандальну постанову Кабінету Міністрів України.

Депутати також звернулися до Асоціації міст України з пропозицією негайно провести зібрання міських голів, на якому розглянути питання про ціноутворення в Україні на газ, автомобільне пальне та ліки.

Станом на 26 жовтня 8 міських та районних рад Хмельницької області підтримали ініціативу ВО «Батьківщина».

Зауважимо, що акції протесту проти підвищення ціни на газ для населення тривають в усіх регіонах України. «Батьківщина» намагатиметься протистояти антинародному рішенню і збирає підписи за скликання позачергової сесії Верховної Ради з вимогою ухвалити постанову про мораторій на підвищення тарифів, яким безпосередньо заборонити уряду чергові протизаконні рішення.

Схоже

У Хмельницькому 19 січня запрошують всіх охочих пірнути в ополонку. Це треба робити на тверезу голову і максимум на 10 секунд. Рятувальники розповіли хмельничанам, як правильно занурюватися у воду, і нагадали порядок надання першої допомоги потопельникам. Нагадаємо, на Південному Бузі облаштують 5 місць для водохресних купань. Детальніше – у сюжеті МТРК “Місто”.

За 2018 рік за допомогою у працевлаштуванні до Хмельницької обласної служби зайнятості звернулося 1,2 тисяч учасників антитерористичної операції, з них – 17 осіб відкрили власну справу, повідомляє прес-служба ОЦЗ.  «Загалом з 2015 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 7,1 тисяч військовослужбовців, які брали участь у бойових діях, – зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості […]

У слідчому ізоляторі в самому центрі міста чекають вироку суду та відбувають покарання ув’язнені чоловіки, жінки та неповнолітні. Розрахована на 400 осіб, державна установа нині переповнена. Про це йшлося під час міжрегіональної виїзної наради керівництва виправних установ трьох областей – Хмельницької, Чернівецької та Вінницької. Одному із корпусів Хмельницького СІЗО – 220 років, тому і комунікації, […]