Нетішинські скелелази потрапили до числа найкращих | Поділля News
Нетішинські скелелази потрапили до когорти найкращих

Ц ими вихідними в Кам’янець-Подільському source відбувся відкрит ий чемпіонат Хмельницької області з боулдерингу . У ньому взяли участь спортсмени Житомирщини, Краматорська, Львова, Чернівців, а також Республіки Білорусь . В исокий рівень майстерності зі скелелазіння продемонстрували юні фізкультурники з міста атомників.

У змаганні, взяли участь юні боулдери зі спортивних клубів «Вершина» та «Пульсар», якими опікуються працівники Хмельницької АЕС. Призерів визначали за найбільшою кількістю пройдених складних маршрутів.

Серед найстарших перше та друге місця посіли Михайло Кротюк та Владистав Осадчук, представники клубу «Пульсар» (тренер Михайло Ковальчук).

У найбільш конкурентній віковій категорії 2003-2004 років народження найкращим серед хлопців став Ярослав Кондратюк. Дівчата Катерина Педько та Юлія Ігнатеску посіли друге та третє місця. Усі спортсмени – вихованці нетішинського клубу скелелазіння «Вершина» (тренер Олександр Веремійчук).

Вдало пройшла свої маршрути Софія Жердєва (клуб «Вершина»), яка серед учасників 2005-2006 років народження посіла третю сходинку.

Найкращою в категорії 2007-2008 років народження стала Марія Тонка, вихованка клубу «Пульсар».

Порадували вболівальників і тренерів і найменші учасники. Серед боулдерів 2009-2010 років народження срібну нагороду виборола Вікторія Мучак, а в категорії 2011 і молодші перемогу здобув Захар Аверкієв (клуб «Вершина»).

Найближчі змагання зі скелелазіння відбудуться в листопаді в місті-супутнику Хмельницької АЕС.

 

Схоже

Нагадаємо, у рамках “KHMELNYTSKY СITY RUN 2019”, який проходив у суботу, 18 травня, вперше було заплановане проведення напівмарафону (21 км). Крім того, хмельничани мали бігти 10 та 3 км, а на дистанції 200 метрів планувалися дитячі забіги, забіг серед матусь з візочками та забіг серед жінок на підборах. “Ветеранську десятку” – 10 км – бігли ветерани […]

Хмельничанин Ігор Кізима здобув чотири нагороди на Міжнародних змаганнях з кульової стрільби «Гран-Прі Визволення». Про це повідомляє прес-служба міської ради. Традиційні міжнародні змаганнях з кульової стрільби «Гран-Прі Визволення» відбулися у місті Пльзень (Чехія). У змаганнях взяло участь понад 650 спортсменів з 35 країн. Незважаючи на велику конкуренцію хмельничанин, майстер спорту України міжнародного класу Ігор Кізима […]

Проходив він 1-4 травня в містечку Святогірськ, що на Донеччині. Спортсмени з усіх куточків країни змагалися у спортивній радіопеленгаціі на подовжених дистанціях. Честь Хмельниччини на Чемпіонаті захищали спортсмени з Нетішина, котрі здобули 5 золотих, 7 срібних та 7 бронзових медалей, повідомляє сайт Нетішинської самооборони. В особистому заліку найкращий результат у Петровської Єлєни: три золоті медалі (класичні дистанції на […]