У Хмельницькому ніде провести експертизу на предмет сп’яніння порушників ПДР

У Департаменті охорони здоров’я відбулась оперативна нарада за участі представників ГУ Національної поліції у Хмельницькій області. Лікарі й поліцейські обговорили проблему організації медичного огляду осіб на предмет алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння.

Заступник директора ДОЗ Тетяна Косовська повідомила про щорічне оновлення переліку закладів, що проводять експертизу освідчення на алкоголь та наркотики відповідно до наказу, який це передбачає. Однак цього місяця стаціонарне відділення Хмельницького обласного наркологічного диспансеру переведене до структури Хмельницької обласної психіатричної лікарні № 1, розташованої в селі Скаржинці Ярмолинецького району, тож у Хмельницькому не залишилося жодного закладу, який би мав оснащення і повноваження виконувати такі експертизи.

Як зазначили представники ГУ Нацполіції в Хмельницькій області, проведення освідчення на вживання алкоголю чи наркотиків затриманими поза межами обласного центру є досить проблемним. Тож правоохоронці запропонували облаштувати цілодобовий пост такого призначення в одному з медичних закладів Хмельницького. Представники Нацполіції запевнили, що вже заручилися підтримкою в цьому питанні керівників міста. Зараз йдеться про придбання спеціального обладнання для визначення наркотичного сп’яніння у порушників правил дорожнього руху.

За результатами оперативної наради ачальнику управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради Борису Ткачу доручено розглянути питання організації цілодобового поста наркологічної та алкогольної експертизи в умовах відділення екстреної невідкладної медичної допомоги цілодобового чергування при Хмельницької міської лікарні.

Управлінню патрульної поліції у Хмельницькій області доручено ініціювати розгляд питання проведення медичних оглядів осіб на предмет алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння в умовах ДУ «ТМО УМВС України у Хмельницькій області».

Джерело

Схоже

Напередодні Дня працівників сільського господарства, який в Україні відзначається у третю неділю листопада, кращі аграрії області приймали слова вітання від голови обласної державної адміністрації Вадима Лозового, голови обласної ради Михайла Загородного, секретаря міської ради Михайла Кривака, представників агроформувань області, ветеранів сільськогосподарської галузі Хмельниччини. Хмельницька область відіграє важливу роль  в сільськогосподарській галузі країни, адже ми входимо […]

Це вже 35 засідання Ради фахівців-хіміків ДП «НАЕК «Енергоатом», яке проходило з 12 по 15 листопада за участі провідних хіміків АЕС України, а також працівників ВП «Науково-технічний центр», ВП «КБ «Атомприлад», ДП «Науково-інженерний центр систем контролю та аварійного реагування», Харківського фізико-технічного інституту. Під час наради розглядалися питання оптимізації хімічних технологій на АЕС. Заслухали та обговорили […]

23 листопада, у переддень відзначення Дня пам’яті жертв голодоморів, місто приєднається до вшанування пам’ятної дати. Цього дня від будівлі департаменту соціального захисту населення до пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 років пройде скорботна хода. Після чого, о 15.00, біля цього ж пам’ятника відбудеться траурний мітинг, повідомляє прес-служба міської ради. Всіх небайдужих запрошують долучитися до заходу.