У Хмельницькому відбувся літературний фуршет

Днями обласна бібліотека для юнацтва влаштувала  для учнів ДНЗ «Хмельницький центр ПТО сфери послуг» літературний фуршет «Книги з ароматами прянощів».

Завдяки бібліотекарям, майбутні кухарі, бармени, офіціанти дізналися про новий літературний жанр – гастрономічний роман. «Основними стравами» стали американський бестселер «Смажені зелені помідори в кафе «Зупинка» Фані Флеґґ та «Кулінарні фіґлі» й «Фуршет» від Марії Матіос.

На аперитив  учасникам «фуршету»  презентували книгу Валерія Строканя «Колекція недопитих вин», на закуску – «Львівську кухню» Ігора Лильо, збірки Ірини Мацько «Імбир для душі», «Шпинат для мізків», «Мигдаль для серця». Родзинкою заходу стала інтерактивна гра «Літературно-кулінарна дегустація».

Студенти центру ПТО сфери послуг наосліп куштували продукт та впізнавали запах прянощів, а потім відшукували художню книгу, в назві якої вони згадуються. Також читачі переглянули уривки з кінострічки «Пристрасті й прянощі» за мотивами твору Річарда Мораїса «Шлях завдовжки у сто кроків» й отримали інформаційні буклети з анотованим списком гастрономічних романів.

«Десертом» літературного фуршету став роман Джоан Гарріс «Шоколад», а ще гості бібліотеки мали можливість поласувати різними видами шоколаду й визначити компонент, який надає смаколику пікантного смаку.

Джерело

Схоже

Свій 80-річний ювілей Хмельницька обласна філармонія відзначає масштабною подією – 16 та 18 листопада подільській публіці представлять прем’єру відомої української опери «Богдан Хмельницький» за мотивами Костянтина Данькевича. Реалізуючи ідею створення сучасної універсальної мистецької організації, філармонічна сцена вкотре перетвориться на майданчик захоплюючого музично-драматичного дійства в озвученні яскравих сторінок української опери. Після успішної постановки «Назара Стодолі» звернення […]

Хмельницькі бібліотекарі ділилися своїми напрацюваннями у  сфері комунікацій і PR  зі своїми колегами з Молдови.  Бібліотекарі з сусідньої держави відвідали наше місто у рамках програми «IREX Europe». Хмельницька централізована бібліотечна система має великі напрацювання у цьому напрямку, хмельницькі бібліотекарі були переможцями всеукраїнського конкурсу «Регіональні PR-офіси бібліотек». Вони  впевнені – про бібліотеки і новації у системі […]

Народний художній колектив ансамбль танцю «Козацькі джури» Хмельницької ЗОШ №18 імені В.Чорновола взяв участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв, який проходив з 1 до 6 листопада в місті Прага (Чехія). У номінації «Народна хореографія» середня група колективу виборола І місце, а молодша – ІІ. Також колектив нагородили дипломом за оригінальність та професійні навички. Джерело