Бібліотеки підвищують рівень медійно-інформаційної грамотності хмельничан | Поділля News
Бібліотеки підвищують рівень медійно-інформаційної грамотності хмельничан

source link З 24 по 31 жовтня за рекомендацією ЮНЕСКО source site відзначається Всесвітній т watch иждень медійно інформаційної грамотності.

У його рамках обласна бібліотека для юнацтва влаштувала зустріч студентів Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту із журналісткою Світланою Русіною.

Світлана Володимирівна зацікавила читацьку аудиторію темою «Фейки й маніпуляції». Під час тренінгу студенти обговорили  з медійницею види фейків, способи відрізнити правду від брехні, причини, з яких не варто постити на своїй сторінці в Фейсбук усе поспіль тощо. Тренінг супроводжувався відеопереглядом та прикладами  фейків з мережі.

А співробітники Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки цього дня презентували в рамках Тижня медійно-інформаційної грамотності  електронні краєзнавчі ресурси обласної книгозбірні.

Працівники відділу краєзнавчої літератури ознайомили відвідувачів бібліотеки зі зведеним краєзнавчим електронним каталогом, віртуальними краєзнавчими виставками та виданнями ОУНБ.

Крім того, учасники заходу обговорили важливість дотримання медіаграмотності в житті людини та вміння розпізнавати фейкові новини.

 

click here
Схоже

На боротьбу з борщівником цьогоріч у бюджеті Хмельницького передбачено 400 тисяч гривень. Про це повідомив начальник міського управління житлово-комунального господарства Василь Новачок. За його словами, небезпечну траву вже покосили на половині локацій, де вона росте. А саме – на вулиці Старокостянтинівське шосе, Волочиська, Північна, Болохівська, Сільськогосподарська. А також біля супермаркету «Таврія» та на Проскурівській – […]

Пластик, пакети, іграшкові деталі – всі ці речі наче ожили на незвичній клумбі, розташованій у середмісті Хмельницького. На клаптику землі поряд з рослинами співіснує непотріб, силою фантазії перетворений на елементи декору.   Клумбу створила мешканка приватного будинку вулиці Староміської Юлія Голуб. Жінка живе тут майже 30 років та весь цей час змагається зі сміттям. Каже, […]

У Хмельницькому розробили карту поліцейських дільниць міста. Про це повідомили у міській раді. “Відтепер дізнатися прізвище та контактну інформацію свого дільничного набагато простіше. Працівники комунального підприємства «Інфоцентр» розробили карту поліцейських дільниць.”, – повідомили у міськраді. На сайті міської ради у розділі «мешканцю» достатньо знайти вкладку «карта поліцейських дільниць». У користуванні карта надзвичайно проста. Усе місто […]