Бібліотеки підвищують рівень медійно-інформаційної грамотності хмельничан

З 24 по 31 жовтня за рекомендацією ЮНЕСКО відзначається Всесвітній тиждень медійноінформаційної грамотності.

У його рамках обласна бібліотека для юнацтва влаштувала зустріч студентів Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту із журналісткою Світланою Русіною.

Світлана Володимирівна зацікавила читацьку аудиторію темою «Фейки й маніпуляції». Під час тренінгу студенти обговорили  з медійницею види фейків, способи відрізнити правду від брехні, причини, з яких не варто постити на своїй сторінці в Фейсбук усе поспіль тощо. Тренінг супроводжувався відеопереглядом та прикладами  фейків з мережі.

А співробітники Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки цього дня презентували в рамках Тижня медійно-інформаційної грамотності  електронні краєзнавчі ресурси обласної книгозбірні.

Працівники відділу краєзнавчої літератури ознайомили відвідувачів бібліотеки зі зведеним краєзнавчим електронним каталогом, віртуальними краєзнавчими виставками та виданнями ОУНБ.

Крім того, учасники заходу обговорили важливість дотримання медіаграмотності в житті людини та вміння розпізнавати фейкові новини.

 

Схоже

До відбору на фінансування в рамках Громадського бюджету допустили наступні проекти (ознайомитися з ними можна, натиснувши на назву проекту): 1.    «Дитячий спортивний майданчик» (вул. Гагаріна, 89); 2.    «Облаштування майданчика для ВМХ та скейт стилів катання» (за майданчиком для міні-футболу в парку «Героїв Євромайдану»); 3.    «Виготовлення елементів конструкцій для облаштування траси даунхіл, фрірайт дисциплін» (в парку […]

Вчора, 16 листопада, працівники телебачення, радіо і зв’язку в Україні відзначали своє професійне свято. Традиційно з цієї нагоди кращих з кращих привітали у міській раді. Цього разу грамоти і подарунки телевізійники, радійники та зв’язківці отримали не від Олександра Симчишина, а з рук тимчасово виконуючого обов’язки міського голови Наталії Мазурик. “В нас є підставний міський голова. […]

Аналітичний портал “Слово і діло” оприлюднив рейтинг відповідальності українських мерів, який склали за кількістю виконаних обіцянок з ремонту доріг. Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин лідирує в цьому списку не лише за кількістю виконаного, а й за кількістю обіцяного – у нього загалом аж 13 позицій. У списку – вулиці Соборна, Свободи, Проспект Миру, Панаса Мирного, Кам’янецька, […]