Бібліотеки підвищують рівень медійно-інформаційної грамотності хмельничан | Поділля News
Бібліотеки підвищують рівень медійно-інформаційної грамотності хмельничан

З 24 по 31 жовтня за рекомендацією ЮНЕСКО відзначається Всесвітній тиждень медійноінформаційної грамотності.

У його рамках обласна бібліотека для юнацтва влаштувала зустріч студентів Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту із журналісткою Світланою Русіною.

Світлана Володимирівна зацікавила читацьку аудиторію темою «Фейки й маніпуляції». Під час тренінгу студенти обговорили  з медійницею види фейків, способи відрізнити правду від брехні, причини, з яких не варто постити на своїй сторінці в Фейсбук усе поспіль тощо. Тренінг супроводжувався відеопереглядом та прикладами  фейків з мережі.

А співробітники Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки цього дня презентували в рамках Тижня медійно-інформаційної грамотності  електронні краєзнавчі ресурси обласної книгозбірні.

Працівники відділу краєзнавчої літератури ознайомили відвідувачів бібліотеки зі зведеним краєзнавчим електронним каталогом, віртуальними краєзнавчими виставками та виданнями ОУНБ.

Крім того, учасники заходу обговорили важливість дотримання медіаграмотності в житті людини та вміння розпізнавати фейкові новини.

 

Схоже

Працівники управління протидії злочинності ГУНП в Хмельницькій області разом з молоддю та громадськими активістами взяли до рук балончики з фарбою і замалювали в місті написи, які пропагують купівлю наркотиків через мережу інтернет. «Соль», «фен», «спайси» — такі написи, на жаль, можна доволі часто побачити на парканах та будівлях в усіх куточках нашої держави. Саме вони […]

Сьогодні, 22 березня, відбулося позарчегове засідання Старокривинської сільської ради, скликане на вимогу громади. Головним питанням порядку денного було надання згоди про добровільне приєднання до Нетішина. Після “гарячих” дискусій депутатів, місцевих активістів та усіх небайдужих кривинців, сільські обранці проголосували за об’єднання громади з Нетішином. Відтак, з 13 присутніх депутатів, 11 – проголосували за, 2 – проти, […]

Ініціаторами встановлення пам’ятного знаку є ГО «38 сотня імені Устима Голоднюка». Усі роботи щодо його монтажу та облаштування навколишньої території здійснюють небайдужі волонтери. З міського бюджету не буде витрачено жодної гривні, повідомляють у відділі з організаційних питань апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради. Головна скульптура пам’ятного знаку, яка за декілька тижнів має з’явитися на проспекті Курчатова, […]