Хмельниччина матиме 62 об’єднані територіальні громади

Четвертий рік поспіль Хмельницька область залишається одним із лідерів України за результатами впровадження реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади.

Станом на 20 жовтня 2018 року в області утворено 42 об’єднаних територіальних громади із загальною площею 11,18 тис. кв.км, що відповідає 54,1% площі області. До складу ОТГ увійшли 766 населених пунктів з населенням 505,43 тис. осіб (39,7% від населення області).

Як повідомляє Хмельницька ОДА, позитивна динаміка наповнення бюджетів громад на практиці підтверджує ефективність реформ децентралізації фінансових ресурсів держави. Найефективніше працюють та забезпечують розвиток територій Волочиська та Дунаєвецька міські, Новоушицька, Чемеровецька та Сатанівська селищні, Гуменецька, Колибаївська та Розсошанська сільські громади.

З державного бюджету 39-ти об’єднаним територіальним громадам спрямовано субвенцію у 143 млн. 265 тисяч гривень на формування інфраструктури.

Кошти ОТГрозподілено на 179 проектів. Найбільше грошей спрямовано на проекти у сфері житлово-комунального господарства ( 25,6%) , закупівлю спеціалізованих транспортних засобів (23,8%), проекти у сфері дорожньо-транспортної інфраструктури та реконструкцію, капітальний ремонт закладів освіти (по 19,6%).

За кошти субвенції також здійснюються капітальні ремонти та реконструкція адміністративних будівель, закладів культури, охорони здоров’я, виготовлення проектно-кошторисної документації.

У поточному році доопрацьований проект перспективного плану формування громад Хмельниччини. Відповідно до нього в області передбачено утворення 62 ОТГ.

 

Схоже

Проговорити і попередити – такою була мета круглого столу «Булінг боїться розголосу», який проводився у Хмельницькому в рамках проекту «Активність починається з тебе». Проект в місті тривав впродовж півроку.  Співорганізатором заходу виступила громадська організація «Молодь за краще майбутнє». Участь у засіданні взяли представники патрульної поліції краю, освітяни, психологи, студенти та старшокласники шкіл міста. Також серед […]

За результатами санкціонованих обшуків, проведених слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області у приміщеннях магазинів, що займаються реалізацією продукції іноземного походження на території обласного центру, виявлено та вилучено алкогольні напої без марок акцизного податку встановленого зразка. Загалом у шести таких магазинах виявлено 1100 немаркованих пляшок алкогольної продукції іноземного походження різної […]

Патрульні поліцейські разом з громадською організацією «ХАЛК» та учнями ЗОШ №18 провели профілактичну акцію «Діти попереджають», під час якої школярі самі проводили виховні бесіди з дорослими пішоходами-порушниками. Протягом трьох років патрульні поліцейські Хмельницького співпрацюють із 18-ю школою і навчають її учнів правилам поведінки на дорозі. Але що бачать діти, коли виходять на вулицю? Дорослі показують […]