Хмельниччина матиме 62 об'єднані територіальні громади | Поділля News
Хмельниччина матиме 62 об’єднані територіальні громади

Четвертий рік поспіль Хмельницька область залишається одним із лідерів України за результатами впровадження реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади.

Станом на 20 жовтня 2018 року в області утворено 42 об’єднаних територіальних громади із загальною площею 11,18 тис. кв.км, що відповідає 54,1% площі області. До складу ОТГ увійшли 766 населених пунктів з населенням 505,43 тис. осіб (39,7% від населення області).

Як повідомляє Хмельницька ОДА, позитивна динаміка наповнення бюджетів громад на практиці підтверджує ефективність реформ децентралізації фінансових ресурсів держави. Найефективніше працюють та забезпечують розвиток територій Волочиська та Дунаєвецька міські, Новоушицька, Чемеровецька та Сатанівська селищні, Гуменецька, Колибаївська та Розсошанська сільські громади.

З державного бюджету 39-ти об’єднаним територіальним громадам спрямовано субвенцію у 143 млн. 265 тисяч гривень на формування інфраструктури.

Кошти ОТГрозподілено на 179 проектів. Найбільше грошей спрямовано на проекти у сфері житлово-комунального господарства ( 25,6%) , закупівлю спеціалізованих транспортних засобів (23,8%), проекти у сфері дорожньо-транспортної інфраструктури та реконструкцію, капітальний ремонт закладів освіти (по 19,6%).

За кошти субвенції також здійснюються капітальні ремонти та реконструкція адміністративних будівель, закладів культури, охорони здоров’я, виготовлення проектно-кошторисної документації.

У поточному році доопрацьований проект перспективного плану формування громад Хмельниччини. Відповідно до нього в області передбачено утворення 62 ОТГ.

 

Схоже

У Хмельницькому відбулась церемонія покладання квітів до пам’ятника В’ячеславу Чорноволу. Вшанувати пам’ять палкого патріота України прийшли представники міської та обласної влади, його побратими, небайдужі хмельничани, повідомляє прес-служба ОДА. Відомий український політик і публіцист, дисидент, засновник Народного Руху України, Герой України Чорновіл В’ячеслав Максимович загинув 25 березня 1999 року в автокатастрофі. Обставини його загибелі на шосе […]

Протягом січня-лютого 2019 року кількість осіб, працевлаштованих за сприянням Хмельницької обласної служби зайнятості становила  2,8 тис. осіб, в тому числі 1,3 тис. зареєстрованих безробітних. Про це повідомляють у прес-службі відомства. Як зазначається, 1,1 тис. осіб проходили навчання за професіями: електрогазозварник, водій тролейбуса, продавець продовольчих товарів, тракторист-машиніст, швачка тощо. “Робота наших фахівців спрямована не лише на […]

Програма – у дії, але чи розібралися у ній субсидіанти? Вочевидь, не до кінця, адже чимала частина жителів області, отримавши державну допомогу, не поспішає розраховуватися за надані комунальні послуги та накопичує борги. Зокрема, зі 175 тисяч подолян-субсидіантів понад 140 тисяч мають за спожитий газ заборгованість, яка сягнула вже понад 350 мільйонів гривень. У газопостачальній компанії […]