Хмельниччина матиме 62 об'єднані територіальні громади | Поділля News
Хмельниччина матиме 62 об’єднані територіальні громади

Ч follow url етвертий рік поспіль Хмельницька область залишається одним із лідерів України за результатами впровадження реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади.

Станом на 20 жовтня 2018 року в області утворено 42 об’єднаних територіальних громади із загальною площею 11,18 тис. кв.км, що відповідає 54,1% площі області. До складу ОТГ увійшли 766 населених пунктів з населенням 505,43 тис. осіб (39,7% від населення області).

Як повідомляє Хмельницька ОДА, позитивна динаміка наповнення бюджетів громад на практиці підтверджує ефективність реформ децентралізації фінансових ресурсів держави. Найефективніше працюють та забезпечують розвиток територій Волочиська та Дунаєвецька міські, Новоушицька, Чемеровецька та Сатанівська селищні, Гуменецька, Колибаївська та Розсошанська сільські громади.

enter З державного бюджету 39-ти об’єднаним територіальним громадам спрямовано субвенцію у 143 млн. 265 тисяч гривень на формування інфраструктури.

Кошти ОТГрозподілено на 179 проектів. Найбільше грошей спрямовано на проекти у сфері житлово-комунального господарства ( 25,6%) , закупівлю спеціалізованих транспортних засобів (23,8%), проекти у сфері дорожньо-транспортної інфраструктури та реконструкцію, капітальний ремонт закладів освіти (по 19,6%).

click За кошти субвенції також здійснюються капітальні ремонти та реконструкція адміністративних будівель, закладів культури, охорони здоров’я, виготовлення проектно-кошторисної документації.

У поточному році доопрацьований проект перспективного плану формування громад Хмельниччини. Відповідно до нього в області передбачено утворення 62 ОТГ.

 

Схоже

Дощ у Хмельницькому сьогодні, 24 травня, ледь не зірвав фестиваль «Rock&Buh – 2019». Чергова злива перетворила вулиці міста на ріки. Як повідомляють очевидці, традиційно найбільше води “дісталося” території ринку. Затопило Львівське шосе, вулицю Геологів, весь “Новий ринок” теж “плаває”. Працівники ринку нарікають, що вже не знають, до кого звертатися через постійні підтоплення. Реакції від влади […]

Після злив, що накривають обласний центр останнім часом, вулиця Геологів перетворюється на маленьку Венецію. Тож проблему водовідведення на території «толкучки» обговорили під час виїзної наради. Одна з підприємиць,  яка працює на ринку вже три роки, каже: проблема з дощами і водою після них постійна – неможливо перейти дорогу, неможливо кудись вийти, адже повсюди калюжі. Проблема на […]

Законодавство передбачає обов’язок осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, відкрито звітувати перед суспільством про свої доходи та витрати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларації. У випадку недотримання вказаних вимог, правоохоронними органами Хмельниччини, як спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції, вживаються заходи для притягнення винних до […]