У Хмельницькому готуватимуть «агентів змін шкільної освіти» | Поділля News
У Хмельницькому готуватимуть «агентів змін шкільної освіти»

В обласному центрі стартує всеукраїнський освітній IT-проект WOW Teachers з безкоштовного навчання вчителів інформатики та учнів старших класів сучасному курсу з  web-розробки. 

Найбільш прогресивним учителям інформатики загальноосвітніх шкіл Хмельницького надаватимуть нові знання з web-розробки під гаслом  “Агенти змін шкільної освіти”. Ключова мета – підвищити рівень викладання інформатики у школах.

Аудиторні заняття відбуватимуться двічі на тиждень у позаурочний час. Після завершення курсу навчання вчителі  матимуть змогу передати знання своїм учням. Пограма дозволить підліткам самостійно створювати web-сайти і сприятиме популяризації вивчення технологій серед  старшокласників.

WOW Teachers – це проект з безкоштовного навчання 400 шкільних вчителів інформатики з усієї України сучасному базовому курсу  з web-розробки. Вона була створена командою менторів-програмістів Фонду BrainBasket та базується на профільних курсах провідних навчальних закладів світу та загальновизнаних відкритих освітніх ресурсів, University of London, Microsoft, W3Schools, Mozilla MDN web docs тощо.

click here Заняття в форматі blended learning (змішане навчання) проводять досвідчені ментори BrainBasket.

Вчителі, які успішно пройдуть навчання, організують позашкільні курси з web-розробки для понад 4000 старшокласників на базі навчальних хабів BrainBaskеt та шкіл-партнерів. Курс триватиме два місяці, участь у ньому братимуть майже 30 міст України.

Проект реалізується завдяки підтримці Міжнародного фонду «Відродження» та є повністю безкоштовним для учасників.

Довідково:

Фонд BrainBasket – некомерційна організація, що має на меті сприяння розвитку освіти українців в сфері ІТ. Заснований у 2014 році з візією об’єднання зусиль усіх гравців ІТ-індустрії для підготовки 100 000 програмістів до 2020 року.

Міжнародний фонд «Відродження», заснований Джорджем Соросом, є однією з найбільших благодійних фундацій в Україні. Місія Фонду – розвивати відкрите суспільство в Україні на основі демократичних цінностей. Фінансову підтримку отримує від Фундацій Відкритого Суспільства, а також від міжнародних донорів та окремих українських і закордонних організацій і громадян.

 

 

 

 

Схоже

Дощ у Хмельницькому сьогодні, 24 травня, ледь не зірвав фестиваль «Rock&Buh – 2019». Чергова злива перетворила вулиці міста на ріки. Як повідомляють очевидці, традиційно найбільше води “дісталося” території ринку. Затопило Львівське шосе, вулицю Геологів, весь “Новий ринок” теж “плаває”. Працівники ринку нарікають, що вже не знають, до кого звертатися через постійні підтоплення. Реакції від влади […]

Після злив, що накривають обласний центр останнім часом, вулиця Геологів перетворюється на маленьку Венецію. Тож проблему водовідведення на території «толкучки» обговорили під час виїзної наради. Одна з підприємиць,  яка працює на ринку вже три роки, каже: проблема з дощами і водою після них постійна – неможливо перейти дорогу, неможливо кудись вийти, адже повсюди калюжі. Проблема на […]

Законодавство передбачає обов’язок осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, відкрито звітувати перед суспільством про свої доходи та витрати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларації. У випадку недотримання вказаних вимог, правоохоронними органами Хмельниччини, як спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції, вживаються заходи для притягнення винних до […]