Новини
Суспільство

У Хмельницькому взялись за профілактику жорстокого поводження з тваринами

Працівники поліції Хмельниччини спільно з представниками комунальних підприємств провели спільну нараду з питань виявлення фактів порушення законодавства України, щодо неналежного поводження з тваринами.

У нараді взяло участь керівництво Управління превентивної діяльності ГУНП в Хмельницькій області, керівники відділів превентивної діяльності територіальних підрозділів поліції, а також представники комунальних підприємств.

Як повідомив заступник начальника Управління превентивної діяльності ГУНП в Хмельницькій області Вадим Бирко, з початку року на території області було задокументовано 155 правопорушень за ст. 154 (Порушення правил тримання собак і котів) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Також є чотири кримінальні провадження за ст. 299 (Жорстоке поводження з тваринами) Кримінального кодексу України, з яких три – у Хмельницькому та одне – Шепетівці.

Учасники наради обговорили питання налагодження постійного обміну інформацією про виявлення фактів порушення законодавства України щодо поводження з тваринами, проведення спільних рейдів з виявлення таких правопорушень тощо.

Автор: Тетяна Правдива