Надзвичайники й підприємці Хмельниччини обговорили законодавчі новації у сфері техногенної та пожежної безпеки | Поділля News
Надзвичайники й підприємці Хмельниччини обговорили законодавчі новації у сфері техногенної та пожежної безпеки

Вчора, 30 жовтня, відбувся семінар-нарада співробітників ГУ ДСНС у Хмельницькій області з підприємцями Хмельниччини. Учасниками круглого столу були також представники Державної регуляторної служби України, Центру надання адміністративних послуг та сектору з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДСНС.

На заході  розглядалось практичне застосування критеріїв оцінювання ступеня ризику від провадження господарської діяльності та визначення періодичності здійснення планових заходів державного нагляду у сфері техногенної та пожежної безпеки Державною службою з надзвичайних ситуацій.

Перший заступник начальника Головного управління  ДСНС Дмитро Бондар ознайомив присутніх із невтішною статистикою пожеж, що сталися на підприємствах, в установах і закладах. Левова частка цих надзвичайних подій виникла внаслідок невиконання або недотримання вимог пожежної безпеки. Пан Бондар зазначив, що основна функція Головного управління не каральна, а консультативна. Проте рятувальники не стоятимуть осторонь, якщо в ході перевірок будуть виявлені грубі порушення вимог нормативно-правових актів у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки, що несуть загрозу життю та здоров’ю людей.

Під час зустрічі фахівці ДСНС роз’яснили підприємцям нововведення у законодавстві щодо заходів нагляду (контролю) на об’єктах господарювання у сфері техногенної та пожежної безпеки.

 

 

 

Схоже

Хвилина мовчання та червоні гвоздики. Близько сотні хмельничан зібралися біля меморіалу «Вічний вогонь», щоб вшанувати пам’ять полеглих при визволенні міста від німецько-фашистських загарбників 75 років тому. Німці вважали Проскурів стратегічним пунктом. Саме тут дислокувалися штаби групи армії «Південь» та 1-ої танкової армії. 25 березня 1944 року гітлерівські війська капітулювали та залишили місто. Під час боїв […]

На Хмельниччині в недобросовісного орендаря забрали землі вартістю понад 41 млн грн. Як повідомили у прокуратурі області, із приватним підприємством розірвано договори оренди 38 га землі, розташованої на території Розсошанської сільської ради Хмельницького району. “Підставою для прокурорського втручання та припинення орендних відносин стало систематичне невиконання орендарем, у користування якого ще у 2004 році для будівництва […]

На Хмельниччині вчора, 24 березня, виникла пожежа автомобіля. Іномарка спалахнула у смт. Вовковинці Деражнянського району.   За даними рятувальників, загорівся Ford Escort, 1991 року випуску. Вогонь ущент знищив салон автівки. “Причина пожежі – коротке замкнення електропроводки. Збитки встановлюються”, – розповіли у прес-службі рятувальників. Нагадаємо, цими вихідними на Хмельниччині у пожежі на сміттєзвалищі загинула людина.