Надзвичайники й підприємці Хмельниччини обговорили законодавчі новації у сфері техногенної та пожежної безпеки

Вчора, 30 жовтня, відбувся семінар-нарада співробітників ГУ ДСНС у Хмельницькій області з підприємцями Хмельниччини. Учасниками круглого столу були також представники Державної регуляторної служби України, Центру надання адміністративних послуг та сектору з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДСНС.

На заході  розглядалось практичне застосування критеріїв оцінювання ступеня ризику від провадження господарської діяльності та визначення періодичності здійснення планових заходів державного нагляду у сфері техногенної та пожежної безпеки Державною службою з надзвичайних ситуацій.

Перший заступник начальника Головного управління  ДСНС Дмитро Бондар ознайомив присутніх із невтішною статистикою пожеж, що сталися на підприємствах, в установах і закладах. Левова частка цих надзвичайних подій виникла внаслідок невиконання або недотримання вимог пожежної безпеки. Пан Бондар зазначив, що основна функція Головного управління не каральна, а консультативна. Проте рятувальники не стоятимуть осторонь, якщо в ході перевірок будуть виявлені грубі порушення вимог нормативно-правових актів у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки, що несуть загрозу життю та здоров’ю людей.

Під час зустрічі фахівці ДСНС роз’яснили підприємцям нововведення у законодавстві щодо заходів нагляду (контролю) на об’єктах господарювання у сфері техногенної та пожежної безпеки.

 

 

 

Схоже

Напередодні Дня працівників сільського господарства, який в Україні відзначається у третю неділю листопада, кращі аграрії області приймали слова вітання від голови обласної державної адміністрації Вадима Лозового, голови обласної ради Михайла Загородного, секретаря міської ради Михайла Кривака, представників агроформувань області, ветеранів сільськогосподарської галузі Хмельниччини. Хмельницька область відіграє важливу роль  в сільськогосподарській галузі країни, адже ми входимо […]

Це вже 35 засідання Ради фахівців-хіміків ДП «НАЕК «Енергоатом», яке проходило з 12 по 15 листопада за участі провідних хіміків АЕС України, а також працівників ВП «Науково-технічний центр», ВП «КБ «Атомприлад», ДП «Науково-інженерний центр систем контролю та аварійного реагування», Харківського фізико-технічного інституту. Під час наради розглядалися питання оптимізації хімічних технологій на АЕС. Заслухали та обговорили […]

23 листопада, у переддень відзначення Дня пам’яті жертв голодоморів, місто приєднається до вшанування пам’ятної дати. Цього дня від будівлі департаменту соціального захисту населення до пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 років пройде скорботна хода. Після чого, о 15.00, біля цього ж пам’ятника відбудеться траурний мітинг, повідомляє прес-служба міської ради. Всіх небайдужих запрошують долучитися до заходу.