Динаміка сплати податків на Хмельниччині свідчить про позитивні тренди

Протягом десяти місяців 2018 року від платників податків Хмельниччини до бюджетів усіх рівнів надійшло 7,7 мільярда гривень податкових надходжень. Зростання сплати податків та зборів в області склав 1,5 мільярда до минулорічного показника, що становить 123 відсотки.

До державного бюджету фіскальною службою проадміністровано сплату податків у сумі 3,1 мільярда гривень. Темп зростання надходжень до минулого року склав 125 відсотків, що в абсолютній сумі становить 631 мільйон гривень.

Місцеві бюджети краю отримали 4,6 мільярда гривень податків та зборів. Додатково до завдання у розпорядження територіальних громад надійшло 215 мільйонів гривень податкових надходжень. Темп зростання відповідно до минулорічного періоду склав 123 відсотки, що в абсолютній сумі становить 754 мільйони гривень.

«На Хмельниччині динаміка сплати податків свідчить про позитивні тренди, завдяки яким бюджет системно поповнюється коштами, необхідними для соціально-економічного розвитку. Сьогодні увага влади і громади зосереджена на реалізації такого пріоритетного напряму як легалізація трудової зайнятості, який передбачає унеможливлення виплати конвертної зарплати роботодавцями і загалом використання сумлінної задекларованої праці. На цьому шляху ми маємо підтримку легального бізнесу, який прагне працювати прозоро і конкурентно», – прокоментував результати роботи начальник ГУ ДФС у Хмельницькій області Сергій Ковальчук.

Схоже

У Хмельницькому сьогодні, 19 січня, святкують Водохреще. Ще з вчорашнього вечора сотні хмельничан, дорослих і дітей, пірнають в ополонки на Південному Бузі. “Для купання на правому березі річки облаштовано декілька спеціальних місць. Крім цього, зануритися в ополонку можна й на лівому березі річки, поблизу міського пляжу”, – повідомляють у міській раді. Зранку о 9.00 на […]

Хмельничанка Олена Шпак учора, 18 січня, отримала почесну відзнаку “Мати-героїня” з рук міського голови Олександра Симчишина. Жінка народила і виховала 10 дітей. Найстаршому з них незабаром виповниться 16 років, наймолодшому – трохи більше року. Про це повідомляється на сторінці міської ради у Фейсбуці. “Олена Володимирівна у 1996 році закінчила з відзнакою середню школу у місті […]

У Хмельницькому 19 січня запрошують всіх охочих пірнути в ополонку. Це треба робити на тверезу голову і максимум на 10 секунд. Рятувальники розповіли хмельничанам, як правильно занурюватися у воду, і нагадали порядок надання першої допомоги потопельникам. Нагадаємо, на Південному Бузі облаштують 5 місць для водохресних купань. Детальніше – у сюжеті МТРК “Місто”.