Хмельницькі можновладці обслужили клієнтів у ресторані

Вчора улюблена багатьма хмельничанами й гостями міста ресторація «Фамілія» відзначила шість років. Зауважимо, що для святкування цієї дати заклад обрав доволі несподіваний формат. Класичне “Все змішалося в будинку Облонських» – ніщо порівняно із «Бардаком у «Фамілії».

Цього дня фантазія організаторів змусила всіх присутніх помінятися ролями. Кухарі вийшли в зал на обслуговування клієнтів, офіціанти почали готувати страви. Директорка перетворилася на прибиральницю, власник приймав замовлення від клієнтів. Родзинкою свята стала поява у фірмових фартухах «Фамілії» публічних осіб. Так заступник міського голови Володимр Гончарук працював піцайоло, а начальниця управління торгівлі Хмельницької міської ради Руслана Сідлецька виконувала смакові забаганки відвідувачів.

За словами прихильниці закладу Ксенії Косюк, у«Фамілію» завжди хочеться приходити самим і приводити сюди гостей міста, бо тут усе проходить на висоті.

«Сьогодні я зрозуміла як досягається ця бездоганність. Усе враховано до дрібниць, усі на своєму місці (за винятком сьогоднішнього дня). Я вперше спробувала себе у ролі офіціанта, на професійній кухні та на барі. Готувала коктейль, каву, наливала напої, приймала і видавала замовлення. Скажу одне – це величезна праця і злагоджена робота усіх!
Дякую працівникам, керівникам ресторану «Фамілія» за відкритість і душевність і можливість стати маленькою частинкою вашого дружного колективу», – ділиться враженнями учасниця святкування.

Колектив «Поділля news» приєднується до привітань і бажає «Фамілії» процвітання, багатьох нових днів народження і безлічі креативних ідей для їх святкування.

 

Схоже

Напередодні Дня працівників сільського господарства, який в Україні відзначається у третю неділю листопада, кращі аграрії області приймали слова вітання від голови обласної державної адміністрації Вадима Лозового, голови обласної ради Михайла Загородного, секретаря міської ради Михайла Кривака, представників агроформувань області, ветеранів сільськогосподарської галузі Хмельниччини. Хмельницька область відіграє важливу роль  в сільськогосподарській галузі країни, адже ми входимо […]

Це вже 35 засідання Ради фахівців-хіміків ДП «НАЕК «Енергоатом», яке проходило з 12 по 15 листопада за участі провідних хіміків АЕС України, а також працівників ВП «Науково-технічний центр», ВП «КБ «Атомприлад», ДП «Науково-інженерний центр систем контролю та аварійного реагування», Харківського фізико-технічного інституту. Під час наради розглядалися питання оптимізації хімічних технологій на АЕС. Заслухали та обговорили […]

23 листопада, у переддень відзначення Дня пам’яті жертв голодоморів, місто приєднається до вшанування пам’ятної дати. Цього дня від будівлі департаменту соціального захисту населення до пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 років пройде скорботна хода. Після чого, о 15.00, біля цього ж пам’ятника відбудеться траурний мітинг, повідомляє прес-служба міської ради. Всіх небайдужих запрошують долучитися до заходу.