Протягом тижня на Хмельниччині розслідували 215 випадків інфекційних захворювань

Минулого тижня кількість звернень жителів області до лікувально-профілактичних закладів через ознаки інфекційних захворювань (крім грипу та ГРВІ) збільшилась на 7,0 відсотків. Всього з 29 жовтня по 04 листопада за медичною допомогою звернулось 243 людини, з яких 145діти до 17 років (60,0%).

За інформацією Хмельницького обласного лабораторного центру МОЗ України, зростання захворюваності відзначалося в 19 регіонах області. Найвищі показники були в Нетішині та Ізяславському районі. Збільшення кількості інфекційних хворих спостерігалось лише серед дорослого населення, серед дітей захворюваність залишилась на рівні попереднього тижня.
Зростання захворюваності відбувалось за рахунок кишкових інфекцій – гастроентероколітів, рівень яких збільшився на 33,0%.
Середні інтенсивні показники захворюваності по області серед дітей дорівнювали 60,7, тоді як у дорослих вони склали 9,4. Найбільш інтенсивно епідпроцесс серед дитячого населення поширювався в Нетішині й Старосинявському та Ізяславському районах.

Фахівцями відділення організації епідеміологічних досліджень розслідувано 215 випадків інфекційних захворювань, в тому числі кишкових інфекцій – 104, крапельних – 94.

Для встановлення джерела збудника інфекцій та локалізації вогнищ інфекційних захворювань було обстежено 18 контактних. В 61 вогнищі проведено заключну дезінфекцію. Як повідомляють фахівці, спалахів та групових захворювань протягом тижня не було.

 

Схоже

У Нетішині з 19 січня скасовуються протиепідемічні заходи і відновлюється навчання у школах. Про це повідомляють у виконавчому комітеті Нетішинської міської ради. “Порівняно з попереднім тижнем, захворюваність зменшилась на 30, 4 % і не досягла порогового рівня на 11,1%”, – йдеться у повідомленні. Як кажуть фахівці, з 14 по 18 січня 2019 року в місті […]

У Кам’янці-Подільському продовжили ще на тиждень карантинні заходи у школах – до 28 січня. Про це у Фейсбуці повідомив міський голова Михайло Сімашкевич. “Змушені продовжити карантинні заходи у школах ще на тиждень. Зазначу, що додаткових відпрацювань у школах не буде, просто буде ущільнено навчальний матеріал”, – написав міський голова. Як він зазначив, порівняно з минулим […]

У  Хмельницькому діють програми, в рамках яких можна придбати ліки за пільговими цінами. Про це повідомляє прес-служба міськради. За словами начальника управління охорони здоров’я міської ради Бориса Ткача, цього року в міському бюджеті передбачено виділити 6 млн 760 тис. грн. на ліки за пільговими рецептами. Згідно міською програмою, медикаменти безкоштовні чи продаються на пільгових умовах […]