Протягом тижня на Хмельниччині розслідували 215 випадків інфекційних захворювань | Поділля News
Протягом тижня на Хмельниччині розслідували 215 випадків інфекційних захворювань

М инуло source link го go site тижн click here я get link кількі see url сть звернень жителів області до лікувально-профілактичн их закладів через ознаки інфекційних захворювань (крім грипу та ГРВІ) збільшилась на 7,0 відсотків. Всього з 29 жовтня по 04 листопада за медичною допомогою звернулось 243 людини, з яких 145діти до 17 років (60,0%).

За інформацією Хмельницького обласного лабораторного центру МОЗ України, зростання захворюваності відзначалося в 19 регіонах області. Найвищі показники були в Нетішині та Ізяславському районі. Збільшення кількості інфекційних хворих спостерігалось лише серед дорослого населення, серед дітей захворюваність залишилась на рівні попереднього тижня.
Зростання захворюваності відбувалось за рахунок кишкових інфекцій – гастроентероколітів, рівень яких збільшився на 33,0%.
Середні інтенсивні показники захворюваності по області серед дітей дорівнювали 60,7, тоді як у дорослих вони склали 9,4. Найбільш інтенсивно епідпроцесс серед дитячого населення поширювався в Нетішині й Старосинявському та Ізяславському районах.

Фахівцями відділення організації епідеміологічних досліджень розслідувано 215 випадків інфекційних захворювань, в тому числі кишкових інфекцій – 104, крапельних – 94.

Для встановлення джерела збудника інфекцій та локалізації вогнищ інфекційних захворювань було обстежено 18 контактних. В 61 вогнищі проведено заключну дезінфекцію. Як повідомляють фахівці, спалахів та групових захворювань протягом тижня не було.

 

Схоже

З початку купального сезону забезпечується постійний моніторинг міського пляжу на всі види досліджень. Управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста повідомляє, що за інформацієюХмельницького обласного лабораторного центру МОЗ України, який здійснює відбір проб води з Південного Бугу один раз на два тижні, стан водойми (створ в районі міського пляжу) відповідає санітарним вимогам та […]

Чоловік та двоє дітей, які стали жертвами борщівника Сосновського,  звернулися до опікового відділення обласної лікарні. Борщівник – отруйна рослина, яка спричиняє опіки, подекуди – смертельні. Дістати їх можна, просто пройшовши повз небезпечні плантації. «Опік може бути від соку рослини при зриванні листя і квіток, може бути від пилку. Не обов’язково зривати рослину, можна просто пройти […]

В травні 2012 року Верховна Рада України прийняла закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення окремих положень про обмеження місць куріння тютюнових виробів)». Цим нормативним актом введено додаткові обмеження щодо місць, призначених для тютюнопаління, та суттєво збільшено штрафи за куріння в недозволених місцях. Проте сприйняття громадянами цих нововведень і досі є […]