Протягом тижня на Хмельниччині розслідували 215 випадків інфекційних захворювань

Минулого тижня кількість звернень жителів області до лікувально-профілактичних закладів через ознаки інфекційних захворювань (крім грипу та ГРВІ) збільшилась на 7,0 відсотків. Всього з 29 жовтня по 04 листопада за медичною допомогою звернулось 243 людини, з яких 145діти до 17 років (60,0%).

За інформацією Хмельницького обласного лабораторного центру МОЗ України, зростання захворюваності відзначалося в 19 регіонах області. Найвищі показники були в Нетішині та Ізяславському районі. Збільшення кількості інфекційних хворих спостерігалось лише серед дорослого населення, серед дітей захворюваність залишилась на рівні попереднього тижня.
Зростання захворюваності відбувалось за рахунок кишкових інфекцій – гастроентероколітів, рівень яких збільшився на 33,0%.
Середні інтенсивні показники захворюваності по області серед дітей дорівнювали 60,7, тоді як у дорослих вони склали 9,4. Найбільш інтенсивно епідпроцесс серед дитячого населення поширювався в Нетішині й Старосинявському та Ізяславському районах.

Фахівцями відділення організації епідеміологічних досліджень розслідувано 215 випадків інфекційних захворювань, в тому числі кишкових інфекцій – 104, крапельних – 94.

Для встановлення джерела збудника інфекцій та локалізації вогнищ інфекційних захворювань було обстежено 18 контактних. В 61 вогнищі проведено заключну дезінфекцію. Як повідомляють фахівці, спалахів та групових захворювань протягом тижня не було.

 

Схоже

У місті Хмельницькому зареєстровано 12,5 тисяч хворих на цукровий діабет. Щороку вперше діагностують 700-800 нових випадків захворювання. У числі хворих – 81 дитина (з них 62 – до 4 років та 19 – підлітків 15-17 років). Спеціально до Дня боротьби з цукровим діабетом 14 листопада у центрах первинної медико-санітарної допомоги з 9-00 до 14-00 містяни […]

До Всесвітнього дня боротьби з діабетом у Хмельницькому 14 листопада в усіх амбулаторіях сімейної медицини та поліклініках міста, в міському пенсійному фонді ( вул. Володимирська, 49), в «Прозорому офісі» ( вул. Перемоги, 10 Б), та аптеках на вул. Інститутська, 4, вул. Козацька, 54, вул. Майборського, 16, вул. Кам’янецька, 63 можна буде виміряти рівень цукру в […]

Збільшення хворих, порівняно із минулим роком, у Хмельницькій інфекційній лікарні називають сезонним і періодичним. Таке трапляється кожні 7-10 років. Наразі менінгіт як ускладнення вірусної інфекції лікують у 28 пацієнтів, з них 17 – діти. Переважно – через знижений імунітет. « Цього року у нас набагато більше хворих. Якщо минулого року за весь рік у нас […]