Жителі Хмельниччини задекларували доходи на 966,2 мільйона гривень | Поділля News
Жителі Хмельниччини задекларували доходи на 966,2 мільйона гривень

У рамках реалізації проекту  «Прозорість та доброчесність публічного сектору», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні, експерти громадської організації ЖАР провели круглий стіл «Прозорий Хмельницький: відверто про е-декларування».

Обговорити особливості подання декларацій про доходи посадовцями, депутатами, правоохоронцями, суддями тощо запросили представників органів контролю, антикорупційних підрозділів держструктур та журналістів.

Як повідомила голова громадської організації Альона Береза, цьогоріч у рамках реалізації проекту активісти руху протягом останніх п’яти місяців перевіряли декларантів на чесність поданих відомостей. Загалом було перевірено 289 наданих до НАЗК електронних декларацій. За результатами аналізу експерти організації направили 23 звернення до правоохоронних органів щодо невідповідностей інформації у деклараціях інформації відкритих реєстрів майна. На сайті руху опубліковано 10 матеріалів з результатами аналізу декларацій, ще один матеріал готується.

Пані Береза навела конкретні приклади порушень правил декларування доходів та типові помилки декларантів під час заповнення відповідної електронної форми.

follow link Уповноважені особи по запобіганню і виявленню корупції у міській та обласній радах, прокуратурі та Національній поліції повідомили про свою роботу у цьому напрямі. Представники територіальних органів ДФС у Хмельницькій області ознайомили присутніх з особливостями декларування доходів та майнового стану, які належать до компетенції податківців. Упродовж 2018 року подоляни загалом подали 11662 декларації про майновий стан та доходи на загальну суму 966,2 мільйона гривень.

watch
Схоже

follow site На Дунаєвеччині зникла 17-річна дівчина. До поліції звернулась її мати, жителька села Шатава, адже донька не була вдома і не виходила на зв’язок уже протягом трьох днів. Про це повідомляють місцеві правоохоронці на своїй сторінці у Фейсбуці. Жінка також повідомила, що вона відразу до поліції не зверталася із повідомленням про зникнення доньки, оскільки раніше вже […]

У Хмельницькому в районі мосту на вулиці Свободи розчищають русло Південного Бугу. Нині фірма-підрядник завершує екскаваторні роботи, розпочаті від дамби колишнього цукрового заводу, йдеться у сюжеті МТРК “Місто”. Річку розчищають уперше за багато років. Розробило проект розчистки міське управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста. Розчистку русла Південного Бугу розпочали влітку минулого року. […]

Міська рада Шепетівки повертає кінотеатр через суд. Про це повідомляє прес-служба установи. У 2018 році приміщення передали Товариству з обмеженою відповідальністю «Виробниче об’єднання «КМЗ». Однією з умов договору купівлі-подажу визначено порядок розрахунків за придбаний об’єкт у вказаний термін їх проведення. У випадку порушення строків сплати коштів нараховується пеня на суму, яка підлягає сплаті. “За договором […]