Жителі Хмельниччини задекларували доходи на 966,2 мільйона гривень

У рамках реалізації проекту  «Прозорість та доброчесність публічного сектору», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні, експерти громадської організації ЖАР провели круглий стіл «Прозорий Хмельницький: відверто про е-декларування».

Обговорити особливості подання декларацій про доходи посадовцями, депутатами, правоохоронцями, суддями тощо запросили представників органів контролю, антикорупційних підрозділів держструктур та журналістів.

Як повідомила голова громадської організації Альона Береза, цьогоріч у рамках реалізації проекту активісти руху протягом останніх п’яти місяців перевіряли декларантів на чесність поданих відомостей. Загалом було перевірено 289 наданих до НАЗК електронних декларацій. За результатами аналізу експерти організації направили 23 звернення до правоохоронних органів щодо невідповідностей інформації у деклараціях інформації відкритих реєстрів майна. На сайті руху опубліковано 10 матеріалів з результатами аналізу декларацій, ще один матеріал готується.

Пані Береза навела конкретні приклади порушень правил декларування доходів та типові помилки декларантів під час заповнення відповідної електронної форми.

Уповноважені особи по запобіганню і виявленню корупції у міській та обласній радах, прокуратурі та Національній поліції повідомили про свою роботу у цьому напрямі. Представники територіальних органів ДФС у Хмельницькій області ознайомили присутніх з особливостями декларування доходів та майнового стану, які належать до компетенції податківців. Упродовж 2018 року подоляни загалом подали 11662 декларації про майновий стан та доходи на загальну суму 966,2 мільйона гривень.

Схоже

До відбору на фінансування в рамках Громадського бюджету допустили наступні проекти (ознайомитися з ними можна, натиснувши на назву проекту): 1.    «Дитячий спортивний майданчик» (вул. Гагаріна, 89); 2.    «Облаштування майданчика для ВМХ та скейт стилів катання» (за майданчиком для міні-футболу в парку «Героїв Євромайдану»); 3.    «Виготовлення елементів конструкцій для облаштування траси даунхіл, фрірайт дисциплін» (в парку […]

Вчора, 16 листопада, працівники телебачення, радіо і зв’язку в Україні відзначали своє професійне свято. Традиційно з цієї нагоди кращих з кращих привітали у міській раді. Цього разу грамоти і подарунки телевізійники, радійники та зв’язківці отримали не від Олександра Симчишина, а з рук тимчасово виконуючого обов’язки міського голови Наталії Мазурик. “В нас є підставний міський голова. […]

Аналітичний портал “Слово і діло” оприлюднив рейтинг відповідальності українських мерів, який склали за кількістю виконаних обіцянок з ремонту доріг. Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин лідирує в цьому списку не лише за кількістю виконаного, а й за кількістю обіцяного – у нього загалом аж 13 позицій. У списку – вулиці Соборна, Свободи, Проспект Миру, Панаса Мирного, Кам’янецька, […]