Не хочуть чи не можуть: хмельницькі перевізники втратили цікавість до міських маршрутів | Поділля News
Не хочуть чи не можуть: хмельницькі перевізники втратили цікавість до міських маршрутів

На конкурсі з перевезення пасажирів, який відбувся 5 листопада, визначилися з тим, хто буде обслуговувати автобусні маршрути  у Хмельницькому.

Конкурсна комісія на чолі з заступником  міського голови Андрієм  Бондаренком голосуванням  визначилася з перевізниками на кілька маршрутів та термінами, на які з ними будуть укладені договори.

Об’єктами  конкурсу були  автобусні маршрути загального користування м.Хмельницького, які працюють у звичайному режимі.  Документи для участі у конкурсі подали три перевізники: ФОП Мішин О.В.- одна пропозиція, Хмельницьке КП «Електротранс» – дві пропозиції  і ТОВ «Рембуд-транс» – п’ять  пропозицій.

ФОП Мішин О.В. виявив бажання обслуговувати маршрут №51 «Катіон – Ракове». Для цього він запропонував 9 одиниць транспорту. Члени комісії проголосували за те, щоб укласти з підприємцем договір на п’ять років.

КП «Електротранс» подало документи на маршрути №2 «вул.Північна – Ракове» і №52 «Катіон – Ракове». Для обслуговування обох маршрутів у перевізника є по 9 одиниць транспорту. З ним укладуть договір на один рік.

ТОВ «Рембуд-транс» зацікавили п’ять  маршрутів: №23 «Катіон – Книжківці» (запропоновано 10 транспортних засобів), №50 «вул.Волочиська – вул.Заводська»(8 т/з) , №27 «Озерна – Ружична»(14 т/з), № 55 «Лезневе – Ракове» (1 т/з) та №47 «Перший Парковий – Катіон»( 10 т/з). На обслуговуваня маршрутів №№23, 50, 27 і 55  з підприємством укладуть договір на один рік, на обслуговування маршруту №47 – на п’ять років.

За новими договорами перевізники почнуть працювати на маршрутах з 27 грудня поточного року.

Таким чином, з виставлених на конкурс  13 об’єктів, які включали один або два маршрути громадського транспорту, визначилися лише з шістьма.

Маршрути №№ 8 «Озерна – Ракове», 9 «вул.Староміська –Лезневе 2», 15 «Залізничний вокзал – Речовий ринок», 17 «Речовий ринок – ринок Дубово», 18 «вул.Верейського – Ракове», 19 «Ракове – Озерна», 20 «Катіон – Лезневе», 28 «вул.Північна – Лезневе», 32 «Ракове – Автостанція №1», 43 «Керамзитовий завод –Лезневе» залишилися без уваги перевізників. Андрій Бондаренко вважає цей факт безпрецедентним.

Посадовець повідомив, що будуть укладені договори на тимчасові перевезення, а далі оголосять повторний конкурс.

Причинами втрати інтересу перевізників до міських маршрутів, на їхню думку, є те, що зараз багато водіїв звільняються, їдуть на заробітки закордон, що створює проблему для підприємців у виконанні взятих зобов’язань з надання транспортних послуг. Транспортні засоби, які наразі використовуються перевізниками у Хмельницькому, мають значний строк експлуатації, тому потребують суттєвих фінансових витрат на технічне ослуговування і оновлення. Міська влада планує вирішити проблему за рахунок закупівлі техніки для КП «Електротранс».

Поки що не вирішене питання зі створенням належних умов для проїзду у міських автобусах людей з особливими потребами. З усіх заявлених перевізниками транспортних засобів, які вийдуть на міські автомобільні маршрути, для перевезення людей з особливими потребами як слід обладнаний лише один.

Схоже

На замовлення Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області ТОВ «СТЛ+М» проводяться ремонтні роботи на автомобільній дорозі М-12. Зокрема, на об’їзній  міста Хмельницький ремонтуються штучні споруди. Так, на двох шляхопроводах та містку через р. Південний Буг будуть ліквідовані руйнування та деформації шляхом суцільного влаштування нового асфальтобетонного шару покриття.

Понад 10 років тут господарював приватник. За цей час ні кабінки для переодягання, ні сонцезахисні парасолі не мінялися жодного разу. Про це йдеться у сюжеті МТРК Місто. «І трава, і бур’ян, і набагато менша пляма самого піску, ніж вона була до того. Наполовину знищені, поломані, погнуті сонцезахисні «грибочки», абсолютно прогнилі фонтанчики питні, які, між іншим, […]

Зважаючи на підвищення температури зовнішнього повітря, славутчани звертаються з проханням знизити температуру теплоносія у батареях або ж  взагалі вимкнути централізоване опалення, повідомляє сайт Славутського міськвиконкому. На що мешканцям міста відповіли, що “у звʼязку із потеплінням, КП «Славутське ЖКО» мінімізувало, наскільки це технологічно можливо, подачу тепла до споживачів різних категорій. Регулювання подачі теплоносія відбувається відповідно до […]