Як на Хмельниччині вареники гопак танцювали | Поділля News
Як на Хмельниччині вареники гопак танцювали

У неділю в сільському клубі Абрикосівки було весело, велелюдно і дуже смачно. Як повідомляє Гуменецька ОТГ, жителі села вирішили віддати данину поваги незмінній і незамінній протягом століть улюбленій страві українців – вареникам.

Працівниці ДНЗ «Перлинка» Юлія Буймістер і Леся Степанова в образах веселих кумась вели програму, а вокальні колективи «Любава» й «Подолянка» згадували про вареники у піснях. Подружжя Вишневських не тільки презентувало пісню «А мій милий вареничків хоче», але й прочитало гуморески Павла Глазового. Не відстав від дідуся й бабусі онук Євгенко – попри юний вік він також підготував гумореску. Вірші про перевагу вареників над закордонними смаколиками декламували учні місцевої школи, а пісню про незрівнянні мамині вареники подарувала усім матусям Яна Костовська. Та родзинкою концерту стали вихованці ДНЗ «Перлинка», які у костюмах вареників виконали запальний танець «Гопак вареників у макітрі».

Доповнили програму веселі конкурси із глядачами: «Зліпи вареника», «Дегустатор», «Найспритніший», «Хто швидше з’їсть вареники». Усі їх учасники отримали медалі «Золотий вареник» від старости села Оксани Костовської й завідувачки дитячим садком Галини Петрик.

enter Гостя із села Супрунківці Валентина Прудивус порадувала учасників свята піснями «Родина» та «Я бажаю вам добра». А звершилось свято як і годиться – загальним частування гарячими варениками з вишнями, черешнями, чорницями, суницями, сливками, цукерками, капустою, картоплею, м`ясом, грибами і сиром, приготовленими абрикосівськими господинями.

Схоже

Хмельниччина у рейтингу децентралізації перемістилася з п’ятого на третє місце завдяки створенню у червні Нетішинської міської ОТГ. Лідерство у формуванні об’єднаних громад зберігає Житомирщина, йдеться на сайті облради. Найгірше зі створенням громад традиційно на Вінниччині та Закарпатті. При цьому та Вінниччині, як і на Полтавщині, громади найактивніше співпрацюють. На Волині, Житомирщині, Запоріжжі та Чернігівщині не […]

source url Славутські активісти пояснили, чому вирішили підняти питання про ймовірне приєднання до Рівненщини. Днями представники місцевого громадського об’єднання «Майдан» зробили звернення до міських голів Славути та Нетішина та керівника Славутської райради. У ньому йдеться про занепокоєння наслідками наступного етапу децентралізації, на якому Славута та Нетішин мають відійти до укрупненого Шепетівського району з центром у м. Шепетівка. […]

here У п`ятницю, 31 травня, на позачерговій 57-й сесії Нетішинської міської ради прийнято рішення, яким остаточно добровільно приєднано Старокривинську сільську територіальну громаду (сіл Старий Кривин і Новий Кривин) до Нетішинської міської територіальної громади та затверджено план організаційних заходів щодо добровільного приєднання. Міський голова Олександр Супрунюк подякував старокривинцям та місцевим активістам за стійку позицію та співпрацю.