Парламенту слід якнайшвидше ухвалити проект постанови № 8108 | Поділля News
Парламенту слід якнайшвидше ухвалити проект постанови № 8108

follow site Верховній Раді потрібно в короткі терміни прийняти проект постанови № 8108, яким буде встановлено мораторій на відключення населення від ком source url унальних послуг під час опалювального періоду. Про це заявив народний депутат Сергій Лабазюк під час брифінгу в парламенті.

Політик  повідомив, що з першого грудня НАК «Нафтогаз України» матиме можливість відключати від газу боржників.

follow «З одного боку ситуація зрозуміла: не платиш – не маєш послуг. Але з іншого: після того, як зросла ціна на газ, підвищуються у рази ціни на комунальні послуги. Водночас, зарплати й пенсії так швидко не ростуть. Чи зможуть люди вчасно сплачувати з їхнім доходом, що залишився на старому рівні? Звісно, не зможуть», – наголосив нардеп.

Тому, за словами Сергія Лабазюка, відключення тепла українцям під час опалювального сезону – неприпустиме.

«Це може спричинити велику соціальну напругу й матиме негативні наслідки. Ми повинні чітко розуміти, що ця процедура призведе до того, що будуть відключати як фізичних осіб, так і ТЕЦ. Це також означає, що не зможуть отримати послуги й ті, хто сплатили вчасно», – пояснив Сергій Лабазюк.

Тому політик закликав Верховну Раду підтримати проект постанови № 8108, а Кабміну звернути на це увагу й виконати законодавство.

«Завдання парламенту  – в короткі терміни прийняти цей проект, яким буде встановлено мораторій на відключення. Ця постанова дозволить знизити соціальну напругу в суспільстві та забезпечити належний захист найбільш вразливих верств населення», – додав Сергій Лабазюк.

 

follow site
Схоже

З останніх – це нові двори з парковкою на Прибузькій, 44, міжквартальна дорога з тротуарами у Ракове (від Майборського до Героїв АТО) і новий сучасний двір з зеленими зонами, еко-парковкою і тротуарами на Старокостянтинівському шосе, 12. Нові тротуари також збудували на Водопровідній (біля НВК 10), Хотовицького (біля НВК 6), Проскурівського підпілля, Репіна. Завершили також новий […]

На жодній з 11 локацій фахівці Хмельницького лабораторного центру МОЗ України не виявили патогенних мікроорганізмів, здатних викликати інфекційні захворювання. Про це повідомив директор центру Олег Балашов. За його словами, держава виділяє кошти лише на перевірки офіційних місць для відпочинку. Йдеться про пляжі у Хмельницькому, Ізяславі, Красилові, Полонному, Нетішині, Старокостянтинові та декілька локацій у Кам’янець-Подільському районі. […]

До такого висновку після перевірки цих закладів прийшли члени  моніторингової групи у складі представниці омбудсмена в області, координаторки взаємодії, експерта-психіатра та громадської моніторки. До прикладу, у Дунаєвецькому психоневрологічному інтернаті пацієнти у 35-градусну спеку вдягнені в осінні туфлі, теплі светри та піджаки. Монітори під час візиту помітили й те, що підопічні притиснуті столами до лавок, а […]