У Хмельницькому запровадять безготівковий розрахунок за проїзд у міському транспорті | Поділля News
У Хмельницькому запровадять безготівковий розрахунок за проїзд у міському транспорті

Сьогодні, 7 листопада, підписано Меморандум про співпрацю Хмельницької міської ради з  ТОВ «Віза Україна» (Visa). Свої підписи під документом поставили міський голова Олександр Симчишин і директор  з цифрових рішень компанії VISA в Україні, СНД і Південно-Східній Європі Євген Лісняк.

Розрахунок за проїзд у громадському транспорті буде здійснюватися за допомогою електронного квитка та карти хмельничанина. Використання безконтактних банківських карток значно розширить можливість розрахунку за проїзд. Для цього спочатку у міських тролейбусах, а згодом і у маршрутних автобусах буде встановлено спеціальне обладнання. Процедура сплати за проїзд банківською картою  дуже проста і швидка.

Послуга безготівкового розрахунку за проїзд у громадському транспорті, яка уже діє у Тернополі, Житомирі,Чернігові, Івано-Франківську, буде доступна у Хмельницькому уже з початку 2019 року.

«Важливо зменшити обіг готівки у сфері міських пасажирських перевезень. Запровадивши безготівкові розрахунки, ми зможемо аналізувати роботу транспорту і розвивати його, підвищуючи зручність і якість послуг. Маємо на меті робити життя мешканців і гостей міста комфортнішим», – підкреслив міський голова.

З міського бюджету на реалізацію проекту кошти витрачатися не будуть, систему впровадить VISA власним коштом.

У Хмельницькому також почнуть облаштовувати платні автостоянки для можливості безготівкової оплати послуги.

Інформаційна довідка: VISA – одна із найбільших електронних платіжних мереж  щодо надання сучасних методів здійснення та отримання платежів.

 

Схоже

Споруда має з’явитися до кінця 2020 року на Прибузькій, 5/1а. Загальна вартість проекту – понад 275 мільйонів гривень. У фінансуванні об’єкту беруть участь державний, міський та обласний бюджети.   Палац спорту планують використовувати для баскетболу, гандболу, волейболу та футзалу. А також для індивідуальних видів спорту: боксу, кікбоксингу, боротьби, художньої гімнастики. У споруді передбачається щонайменше 2,5 […]

“Хмельницька область залучає інвестиції та створює робочі місця, тут відкриваються індустріальні парки і будуються потужні біотеплоелектростанціі. Приїжджайте і подивіться на успіхи Хмельницької області!” – такими гучними заявами Президента Петра Порошенка запам’ятається всім присутнім засідання Ради регіонального розвитку. Протягом останніх трьох років Хмельниччина займала перше місце в Україні з формування територіальних громад. На сьогоднішній день сформовано […]

Як повідомили місцеві активісти, сьогодні вдень у Кривинському парку було помічено вантажне авто ЗІЛ-131 та людей, які вирізали тверді породи дерев за допомогою бензопили. Про це повідомляє відділ з організаційних питань апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради. Кривинський парк — парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення в Україні. Розташований у селі Старий Кривин Славутського району Хмельницької області […]