До кінця 2019 року військомати Хмельниччини працюватимуть у форматі прозорих офісів | Поділля News
До кінця 2019 року військомати Хмельниччини працюватимуть у форматі прозорих офісів

Військові комісаріати будуть реформовані у територіальні Центри комплектування та соціальної підтримки (ТЦК).

«Хмельницький обласний і усі військові комісаріати області на нову організаційно-штатну структуру перейдуть до кінця 2019 року», – зазначає військовий комісар Хмельницького обласного військового комісаріату полковник Сергій Присяжнюк.

see url Він також наголосив, що питання соціальної підтримки людей після демобілізації або після повернення зі служби є дуже актуальними. Це один із шляхів підвищення ефективності роботи військових комісаріатів.

– Ми надаємо допомогу колишнім військовослужбовцям у соціальній адаптації. Важливо, щоб постійну підтримку з боку військкоматів відчували учасники АТО/ООС, їх родини, і особливо — родини тих військовослужбовців, які загинули під час захисту Батьківщини, — підкреслив полковник Олександр Присяжнюк.

follow Усі завдання, які були покладені на військкомати: облік призовного ресурсу, призов, звільнених у запас чи у відставку військовослужбовців, формування резерву першої і другої черги, питання територіальної оборони тощо, вони залишаються, причому штат працівників військкомату не зміниться. Зміниться, тобто покращиться лиш сам підхід в обслуговуванні населення.

click Ефективність подібного переходу вже підтверджено у Чернігові, де на базі військових комісаріатів області завершується пілотний проект з впровадження ефективної системи обслуговування та надання сервісних послуг щодо соціально-правового захисту населення.

source site “ТЦК після реформування нагадуватимуть прозорі офіси з надання адміністративних послуг. У нас будуть прозорі кабінети з кабінками, де люди без штовханини і черги зможуть прийти і отримати усю необхідну інформацію, консультативну допомогу. Так само вільним буде доступ до спеціалістів, які займаються рекрутингом, питаннями призову і комплектування. Закритим, тобто «з обмеженим доступом», будуть приміщення де займаються мобілізацією та територіальною обороною, там знаходитиметься й оперативний черговий ТЦК”, – наголосив полковник Сергій Присяжнюк.

Схоже

watch З останніх – це нові двори з парковкою на Прибузькій, 44, міжквартальна дорога з тротуарами у Ракове (від Майборського до Героїв АТО) і новий сучасний двір з зеленими зонами, еко-парковкою і тротуарами на Старокостянтинівському шосе, 12. Нові тротуари також збудували на Водопровідній (біля НВК 10), Хотовицького (біля НВК 6), Проскурівського підпілля, Репіна. Завершили також новий […]

На жодній з 11 локацій фахівці Хмельницького лабораторного центру МОЗ України не виявили патогенних мікроорганізмів, здатних викликати інфекційні захворювання. Про це повідомив директор центру Олег Балашов. За його словами, держава виділяє кошти лише на перевірки офіційних місць для відпочинку. Йдеться про пляжі у Хмельницькому, Ізяславі, Красилові, Полонному, Нетішині, Старокостянтинові та декілька локацій у Кам’янець-Подільському районі. […]

До такого висновку після перевірки цих закладів прийшли члени  моніторингової групи у складі представниці омбудсмена в області, координаторки взаємодії, експерта-психіатра та громадської моніторки. До прикладу, у Дунаєвецькому психоневрологічному інтернаті пацієнти у 35-градусну спеку вдягнені в осінні туфлі, теплі светри та піджаки. Монітори під час візиту помітили й те, що підопічні притиснуті столами до лавок, а […]