У навчальних закладах Хмельницького висадили понад вісім сотень саджанців | Поділля News
У навчальних закладах Хмельницького висадили понад вісім сотень саджанців

За кошти міського бюджету для шкіл та садочків міста закупили 11 порід дерев та кущів.

З-поміж рослин – калина, горобина, клен, самшит, ялівець, барбарис. Днями саджанці розвезли по навчальних закладах. У кожному з них самостійно вибирали, які дерева чи кущі висадити на своїй території.

Зокрема, озеленили територію школи № 19, яка наступного року відзначатиме свій півстолітній ювілей, – там висадили 15 туй та стільки ж кущів самшиту.

Кущі та дерева привезли до Хмельницького з розсадника у Новоушицькому районі. Їх закупили у рамках міської програми охорони довкілля. Всього – 818 саджанців. Вони обійшлися міському бюджету у 60 тисяч гривень.

«Цього року ми вирішили надати такі саджанці садочкам і школам, щоб прикрасити їх, – коментує Інна Куцка, заступник начальника управління екології та контролю за благоустроєм міста. – Це ініціатива міського голови і наша в зв’язку з тим, що на території міста такі саджанці дуже важко приживаються. Раніше наше комунальне підприємство фінансувало подібні посадки вздовж тротуарів, але цим рослинам потрібен спеціальний догляд. І ми думаємо, що за допомогою педагогічних колективів, з залученням учнів, на територіях шкіл і садочків вони дійсно приживуться».

Окрім 18 шкіл і 14 садочків, саджанці передали Ботанічному саду, що на території Хмельницького Національного університету, та двом бібліотекам. Зокрема, обласна бібліотека для юнацтва отримала 54 саджанців.

Екологи стверджують: зараз – найкраща пора для висадки дерев та кущів, адже за зиму вони наберуть достатньо вологи.

Подробиці – у сюжеті МТРК Місто.

Схоже

З них 9 мільйонів винні юридичні особи. В одному з приміщень Будинку побуту в мікрорайоні Ракове приватний підприємець винна за послуги з теплопостачання 17 тисяч гривень. Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних справ ухвалив рішення про повне погашення боргу нею перед “Хмельницьтеплокомуненерго”. Працівники комунального підприємства та державні виконавці завітали до приватного підприємця, аби нагадати […]

«Вибори-2019» – ініціатива від ГО «Центр UA» задля полегшення  вивчення передвиборчих обіцянок десяти найпопулярніших претендентів на крісло глави держави. ТОП-10 визначали, опираючись рейтинги від трьох організацій: Фонду демократичних ініціатив, Київського міжнародного інституту соціології та соціологічної групи «Рейтинг». Програми аналізували за ключовими критеріями. До прикладу, бачення кандидатами шляхів деокупації Донбасу. За словами  координатора ГО «Центр UA» […]

У Хмельницькому відбулась церемонія покладання квітів до пам’ятника В’ячеславу Чорноволу. Вшанувати пам’ять палкого патріота України прийшли представники міської та обласної влади, його побратими, небайдужі хмельничани, повідомляє прес-служба ОДА. Відомий український політик і публіцист, дисидент, засновник Народного Руху України, Герой України Чорновіл В’ячеслав Максимович загинув 25 березня 1999 року в автокатастрофі. Обставини його загибелі на шосе […]