У навчальних закладах Хмельницького висадили понад вісім сотень саджанців

За кошти міського бюджету для шкіл та садочків міста закупили 11 порід дерев та кущів.

З-поміж рослин – калина, горобина, клен, самшит, ялівець, барбарис. Днями саджанці розвезли по навчальних закладах. У кожному з них самостійно вибирали, які дерева чи кущі висадити на своїй території.

Зокрема, озеленили територію школи № 19, яка наступного року відзначатиме свій півстолітній ювілей, – там висадили 15 туй та стільки ж кущів самшиту.

Кущі та дерева привезли до Хмельницького з розсадника у Новоушицькому районі. Їх закупили у рамках міської програми охорони довкілля. Всього – 818 саджанців. Вони обійшлися міському бюджету у 60 тисяч гривень.

«Цього року ми вирішили надати такі саджанці садочкам і школам, щоб прикрасити їх, – коментує Інна Куцка, заступник начальника управління екології та контролю за благоустроєм міста. – Це ініціатива міського голови і наша в зв’язку з тим, що на території міста такі саджанці дуже важко приживаються. Раніше наше комунальне підприємство фінансувало подібні посадки вздовж тротуарів, але цим рослинам потрібен спеціальний догляд. І ми думаємо, що за допомогою педагогічних колективів, з залученням учнів, на територіях шкіл і садочків вони дійсно приживуться».

Окрім 18 шкіл і 14 садочків, саджанці передали Ботанічному саду, що на території Хмельницького Національного університету, та двом бібліотекам. Зокрема, обласна бібліотека для юнацтва отримала 54 саджанців.

Екологи стверджують: зараз – найкраща пора для висадки дерев та кущів, адже за зиму вони наберуть достатньо вологи.

Подробиці – у сюжеті МТРК Місто.

Схоже

До відбору на фінансування в рамках Громадського бюджету допустили наступні проекти (ознайомитися з ними можна, натиснувши на назву проекту): 1.    «Дитячий спортивний майданчик» (вул. Гагаріна, 89); 2.    «Облаштування майданчика для ВМХ та скейт стилів катання» (за майданчиком для міні-футболу в парку «Героїв Євромайдану»); 3.    «Виготовлення елементів конструкцій для облаштування траси даунхіл, фрірайт дисциплін» (в парку […]

Вчора, 16 листопада, працівники телебачення, радіо і зв’язку в Україні відзначали своє професійне свято. Традиційно з цієї нагоди кращих з кращих привітали у міській раді. Цього разу грамоти і подарунки телевізійники, радійники та зв’язківці отримали не від Олександра Симчишина, а з рук тимчасово виконуючого обов’язки міського голови Наталії Мазурик. “В нас є підставний міський голова. […]

Аналітичний портал “Слово і діло” оприлюднив рейтинг відповідальності українських мерів, який склали за кількістю виконаних обіцянок з ремонту доріг. Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин лідирує в цьому списку не лише за кількістю виконаного, а й за кількістю обіцяного – у нього загалом аж 13 позицій. У списку – вулиці Соборна, Свободи, Проспект Миру, Панаса Мирного, Кам’янецька, […]