У Хмельницькому рятували зелених слонів

Працівники комунального підприємства із зеленого будівництва, ремонту та благоустрою ремонтують топіарії на майдані Незалежності. Напередодні їх знову пошкодили – погнули металевий каркас та поламали гілки туй. Комунальники припускають: зробили це люди, які тут фотографуються. Вони сідають верхи на зелені фігури, а ті не витримують такої ваги.

«Я не знаю, чому наші люди так ставляться, – каже Надія Губіцька, начальник дільниці із озеленення комунального підприємства. – Це ж все-таки не слон. Ця фігура складається з рослин. І якщо сідати на неї, як на стільчик… Такого не може бути. Я просто дуже засмучена».

За словами Надії Губіцької, щотижня ці топіарії підживлюють добривами і підливають. Менше місяця тому в фігурах слонів уже не вперше замінили туї, бо старі були поламані і висохли. Після чергового вимушеного ремонту комунальники розмірковують над тим, аби поставити біля живих скульптур обмежувальні знаки. Але, як кажуть працівники комунального підприємства, тих, хто систематично псує зелені фігури, це навряд чи зупинить.

Окрім майдану Незалежності топіарії є й на вулиці Проскурівській. Щоправда, наразі з шести геометричних зелених фігур, як висадили на клумбах навпроти кінотеатру ім. Т. Шевченка, залишилося п’ять.

Найбільше живих скульптур росте нині у парку ім. М. Чекмана – майже півтора десятка. Щоб їх не ламали і не псували, топіарії тут обгородили.

Нагадаємо, зелені фігури з’явилися у Хмельницькому з’явилися у червні минулого року. Всього у місті їх висадили понад два десятки. За словами комунальників, зелені скульптури невибагливі, і їм потрібен не так догляд, як дбайливе ставлення містян.

Подробиці у сюжеті МТРК Місто

Схоже

У Хмельницькому сьогодні, 19 січня, святкують Водохреще. Ще з вчорашнього вечора сотні хмельничан, дорослих і дітей, пірнають в ополонки на Південному Бузі. “Для купання на правому березі річки облаштовано декілька спеціальних місць. Крім цього, зануритися в ополонку можна й на лівому березі річки, поблизу міського пляжу”, – повідомляють у міській раді. Зранку о 9.00 на […]

Хмельничанка Олена Шпак учора, 18 січня, отримала почесну відзнаку “Мати-героїня” з рук міського голови Олександра Симчишина. Жінка народила і виховала 10 дітей. Найстаршому з них незабаром виповниться 16 років, наймолодшому – трохи більше року. Про це повідомляється на сторінці міської ради у Фейсбуці. “Олена Володимирівна у 1996 році закінчила з відзнакою середню школу у місті […]

У Хмельницькому 19 січня запрошують всіх охочих пірнути в ополонку. Це треба робити на тверезу голову і максимум на 10 секунд. Рятувальники розповіли хмельничанам, як правильно занурюватися у воду, і нагадали порядок надання першої допомоги потопельникам. Нагадаємо, на Південному Бузі облаштують 5 місць для водохресних купань. Детальніше – у сюжеті МТРК “Місто”.