У Хмельницькому рятували зелених слонів | Поділля News
У Хмельницькому рятували зелених слонів

get link Працівники комунального підприємства із зеленого будівництва, ремонту та благоустрою ремонтують топіарії на майдані Незалежності. Напередодні їх знову пошкодили – погнули металевий каркас та поламали гілки туй. Комунальники припускають: зробили це люди, які тут фотографуються. Вони сідають верхи на зелені фігури, а ті не витримують такої ваги.

get link «Я не знаю, чому наші люди так ставляться, – каже Надія Губіцька, начальник дільниці із озеленення комунального підприємства. – Це ж все-таки не слон. Ця фігура складається з рослин. І якщо сідати на неї, як на стільчик… Такого не може бути. Я просто дуже засмучена».

go site За словами Надії Губіцької, щотижня ці топіарії підживлюють добривами і підливають. Менше місяця тому в фігурах слонів уже не вперше замінили туї, бо старі були поламані і висохли. Після чергового вимушеного ремонту комунальники розмірковують над тим, аби поставити біля живих скульптур обмежувальні знаки. Але, як кажуть працівники комунального підприємства, тих, хто систематично псує зелені фігури, це навряд чи зупинить.

Окрім майдану Незалежності топіарії є й на вулиці Проскурівській. Щоправда, наразі з шести геометричних зелених фігур, як висадили на клумбах навпроти кінотеатру ім. Т. Шевченка, залишилося п’ять.

go Найбільше живих скульптур росте нині у парку ім. М. Чекмана – майже півтора десятка. Щоб їх не ламали і не псували, топіарії тут обгородили.

Нагадаємо, зелені фігури з’явилися у Хмельницькому з’явилися у червні минулого року. Всього у місті їх висадили понад два десятки. За словами комунальників, зелені скульптури невибагливі, і їм потрібен не так догляд, як дбайливе ставлення містян.

follow url Подробиці у сюжеті МТРК Місто

source link

follow
Схоже

На Дунаєвеччині зникла 17-річна дівчина. До поліції звернулась її мати, жителька села Шатава, адже донька не була вдома і не виходила на зв’язок уже протягом трьох днів. Про це повідомляють місцеві правоохоронці на своїй сторінці у Фейсбуці. Жінка також повідомила, що вона відразу до поліції не зверталася із повідомленням про зникнення доньки, оскільки раніше вже […]

У Хмельницькому в районі мосту на вулиці Свободи розчищають русло Південного Бугу. Нині фірма-підрядник завершує екскаваторні роботи, розпочаті від дамби колишнього цукрового заводу, йдеться у сюжеті МТРК “Місто”. Річку розчищають уперше за багато років. Розробило проект розчистки міське управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста. Розчистку русла Південного Бугу розпочали влітку минулого року. […]

Міська рада Шепетівки повертає кінотеатр через суд. Про це повідомляє прес-служба установи. У 2018 році приміщення передали Товариству з обмеженою відповідальністю «Виробниче об’єднання «КМЗ». Однією з умов договору купівлі-подажу визначено порядок розрахунків за придбаний об’єкт у вказаний термін їх проведення. У випадку порушення строків сплати коштів нараховується пеня на суму, яка підлягає сплаті. “За договором […]