У Хмельницькому рятували зелених слонів

Працівники комунального підприємства із зеленого будівництва, ремонту та благоустрою ремонтують топіарії на майдані Незалежності. Напередодні їх знову пошкодили – погнули металевий каркас та поламали гілки туй. Комунальники припускають: зробили це люди, які тут фотографуються. Вони сідають верхи на зелені фігури, а ті не витримують такої ваги.

«Я не знаю, чому наші люди так ставляться, – каже Надія Губіцька, начальник дільниці із озеленення комунального підприємства. – Це ж все-таки не слон. Ця фігура складається з рослин. І якщо сідати на неї, як на стільчик… Такого не може бути. Я просто дуже засмучена».

За словами Надії Губіцької, щотижня ці топіарії підживлюють добривами і підливають. Менше місяця тому в фігурах слонів уже не вперше замінили туї, бо старі були поламані і висохли. Після чергового вимушеного ремонту комунальники розмірковують над тим, аби поставити біля живих скульптур обмежувальні знаки. Але, як кажуть працівники комунального підприємства, тих, хто систематично псує зелені фігури, це навряд чи зупинить.

Окрім майдану Незалежності топіарії є й на вулиці Проскурівській. Щоправда, наразі з шести геометричних зелених фігур, як висадили на клумбах навпроти кінотеатру ім. Т. Шевченка, залишилося п’ять.

Найбільше живих скульптур росте нині у парку ім. М. Чекмана – майже півтора десятка. Щоб їх не ламали і не псували, топіарії тут обгородили.

Нагадаємо, зелені фігури з’явилися у Хмельницькому з’явилися у червні минулого року. Всього у місті їх висадили понад два десятки. За словами комунальників, зелені скульптури невибагливі, і їм потрібен не так догляд, як дбайливе ставлення містян.

Подробиці у сюжеті МТРК Місто

Схоже

До відбору на фінансування в рамках Громадського бюджету допустили наступні проекти (ознайомитися з ними можна, натиснувши на назву проекту): 1.    «Дитячий спортивний майданчик» (вул. Гагаріна, 89); 2.    «Облаштування майданчика для ВМХ та скейт стилів катання» (за майданчиком для міні-футболу в парку «Героїв Євромайдану»); 3.    «Виготовлення елементів конструкцій для облаштування траси даунхіл, фрірайт дисциплін» (в парку […]

Вчора, 16 листопада, працівники телебачення, радіо і зв’язку в Україні відзначали своє професійне свято. Традиційно з цієї нагоди кращих з кращих привітали у міській раді. Цього разу грамоти і подарунки телевізійники, радійники та зв’язківці отримали не від Олександра Симчишина, а з рук тимчасово виконуючого обов’язки міського голови Наталії Мазурик. “В нас є підставний міський голова. […]

Аналітичний портал “Слово і діло” оприлюднив рейтинг відповідальності українських мерів, який склали за кількістю виконаних обіцянок з ремонту доріг. Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин лідирує в цьому списку не лише за кількістю виконаного, а й за кількістю обіцяного – у нього загалом аж 13 позицій. У списку – вулиці Соборна, Свободи, Проспект Миру, Панаса Мирного, Кам’янецька, […]