У Хмельницькому рятували зелених слонів | Поділля News
У Хмельницькому рятували зелених слонів

Працівники комунального підприємства із зеленого будівництва, ремонту та благоустрою ремонтують топіарії на майдані Незалежності. Напередодні їх знову пошкодили – погнули металевий каркас та поламали гілки туй. Комунальники припускають: зробили це люди, які тут фотографуються. Вони сідають верхи на зелені фігури, а ті не витримують такої ваги.

«Я не знаю, чому наші люди так ставляться, – каже Надія Губіцька, начальник дільниці із озеленення комунального підприємства. – Це ж все-таки не слон. Ця фігура складається з рослин. І якщо сідати на неї, як на стільчик… Такого не може бути. Я просто дуже засмучена».

За словами Надії Губіцької, щотижня ці топіарії підживлюють добривами і підливають. Менше місяця тому в фігурах слонів уже не вперше замінили туї, бо старі були поламані і висохли. Після чергового вимушеного ремонту комунальники розмірковують над тим, аби поставити біля живих скульптур обмежувальні знаки. Але, як кажуть працівники комунального підприємства, тих, хто систематично псує зелені фігури, це навряд чи зупинить.

Окрім майдану Незалежності топіарії є й на вулиці Проскурівській. Щоправда, наразі з шести геометричних зелених фігур, як висадили на клумбах навпроти кінотеатру ім. Т. Шевченка, залишилося п’ять.

Найбільше живих скульптур росте нині у парку ім. М. Чекмана – майже півтора десятка. Щоб їх не ламали і не псували, топіарії тут обгородили.

Нагадаємо, зелені фігури з’явилися у Хмельницькому з’явилися у червні минулого року. Всього у місті їх висадили понад два десятки. За словами комунальників, зелені скульптури невибагливі, і їм потрібен не так догляд, як дбайливе ставлення містян.

Подробиці у сюжеті МТРК Місто

Схоже

З них 9 мільйонів винні юридичні особи. В одному з приміщень Будинку побуту в мікрорайоні Ракове приватний підприємець винна за послуги з теплопостачання 17 тисяч гривень. Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних справ ухвалив рішення про повне погашення боргу нею перед “Хмельницьтеплокомуненерго”. Працівники комунального підприємства та державні виконавці завітали до приватного підприємця, аби нагадати […]

«Вибори-2019» – ініціатива від ГО «Центр UA» задля полегшення  вивчення передвиборчих обіцянок десяти найпопулярніших претендентів на крісло глави держави. ТОП-10 визначали, опираючись рейтинги від трьох організацій: Фонду демократичних ініціатив, Київського міжнародного інституту соціології та соціологічної групи «Рейтинг». Програми аналізували за ключовими критеріями. До прикладу, бачення кандидатами шляхів деокупації Донбасу. За словами  координатора ГО «Центр UA» […]

У Хмельницькому відбулась церемонія покладання квітів до пам’ятника В’ячеславу Чорноволу. Вшанувати пам’ять палкого патріота України прийшли представники міської та обласної влади, його побратими, небайдужі хмельничани, повідомляє прес-служба ОДА. Відомий український політик і публіцист, дисидент, засновник Народного Руху України, Герой України Чорновіл В’ячеслав Максимович загинув 25 березня 1999 року в автокатастрофі. Обставини його загибелі на шосе […]