Завтра у Хмельницькому тимчасово перекриють рух на одній з вулиць | Поділля News
Завтра у Хмельницькому тимчасово перекриють рух на одній з вулиць

В зв’язку з проведенням у суботу, 10 листопада, сільськогосподарського ярмарку, який традиційно розташується на вулиці Прибузькій, рух транспорту на ділянці від вулиці Свободи до Старокостянтинівського шосе з 4:00 до 14:00 буде обмежений.

Водіїв просять враховувати цю інформацію під час планування маршруту проїзду вулицями міста, повідомляють у  прес-службі міської ради.

Нагадуємо, що з понеділка, 12 листопада, і до кінця місяця у Хмельницькому з 8.00 до 17.00 будуть виконуватися роботи з омолодження дерев на Старокостянтинівському шосе, на ділянці від вулиці Зарічанської до проспекту Миру. У зв’язку з цим, буде знеструмлено та частково демонтовано контактну мережу. На період виконання робіт тролейбуси маршруту № 17 здійснюватимуть об’їзд вулицею С. Бандери. Рух тролейбусів за маршрутами №№ 1, 1 а, 3, 10 буде скасовано.

Рух автобусів № 22, 24А, 30, 32, 46А, 47 змінюється наступним чином:

Рух в місто:

 • № 22 «Катіон – Озерна» – вул. Мирного, прс. Миру, вул. Свободи, вул. Зарічанська і далі по маршруту;
 • № 24А «Книжківці – Сілістра» – прс. Миру, вул. Бандери, вул. Зарічанська, вул. Свободи,  вул. Шевченка і далі по маршруту;
 • № 30 «Озерна – Вул. Щедріна» – вул. Мирного, прс. Миру, вул. Свободи і далі по маршруту;
 • № 32 «Ракове – Автостанція № 1» – прс. Миру, вул. Бандери, вул. Кам’янецька і далі по маршруту;
 • № 46А «Вул. Північна – Лезневе» – Вінницьке шосе, вул. Вінницька, прс. Миру, вул. Бандери і далі по маршруту;
 • № 47 «Перший Парковий – Катіон» – Старокостянтинівське шосе, прс. Миру, вул. Бандери, вул. Кам’янецька і далі по маршруту.

Рух з міста:

 • № 22 «Катіон – Озерна» – вул. Бандери, вул. Зарічанська, вул. Свободи, прс. Миру, вул. Мирного;
 • № 24А «Книжківці – Сілістра» – вул. Шевченка, вул. Свободи, вул. Зарічанська, вул. Бандери, прс. Миру;
 • № 30 «Озерна – Вул. Щедріна» – вул. Подільська, вул. Свободи, прс. Миру, вул. Мирного;
 • № 32 «Ракове – Автостанція № 1» – вул. Кам’янецька, вул. Бандери,  прс. Миру;
 • № 46А «Вул. Північна – Лезневе» – вул. Кам’янецька, вул. Бандери, прс. Миру, вул. Вінницька, Вінницьке шосе.
Схоже

Хмельницьким відділом поліції розшукується Данілова Валентина Францівна, 1957 р.н., яка проживає у Хмельницькому, на вул. Проскурівського підпілля 115/1, кв.78, повідомляє МТРК Місто. Жінка скоїла злочин, передбачений ч.3 ст.368 ККУ та переховується від суду. Міра запобіжного заходу — тримання під вартою. Прикмети — зріст 155-160 см., обличчя кругле, волосся довге, фарбоване в чорний колір, очі коричневі. […]

19 березня з 8.00 до 17.00 комунальне підприємство по зеленому будівництву і благоустрою міста виконуватиме роботи зі знесення аварійних дерев за адресою: вулиця Проскурівського підпілля, 46. У зв’язку із виконанням робіт буде обмежено рух транспорту на вулиці Проскурівського підпілля, від вулиці Проскурівської до вулиці Соборної. Також, 21 березня з 8.00 до 17.00 будуть виконуватися роботи зі знесення аварійних дерев на […]

На території райцентру та ближніх сіл 18-21 березня будуть проводитись тактико-спеціальні навчання військовослужбовців зі штатною зброєю з використанням холостих набоїв (засобів імітації) із залученням гелікоптера. Про це повідомляє прес-служба міської ради.