Завтра у Хмельницькому тимчасово перекриють рух на одній з вулиць

В зв’язку з проведенням у суботу, 10 листопада, сільськогосподарського ярмарку, який традиційно розташується на вулиці Прибузькій, рух транспорту на ділянці від вулиці Свободи до Старокостянтинівського шосе з 4:00 до 14:00 буде обмежений.

Водіїв просять враховувати цю інформацію під час планування маршруту проїзду вулицями міста, повідомляють у  прес-службі міської ради.

Нагадуємо, що з понеділка, 12 листопада, і до кінця місяця у Хмельницькому з 8.00 до 17.00 будуть виконуватися роботи з омолодження дерев на Старокостянтинівському шосе, на ділянці від вулиці Зарічанської до проспекту Миру. У зв’язку з цим, буде знеструмлено та частково демонтовано контактну мережу. На період виконання робіт тролейбуси маршруту № 17 здійснюватимуть об’їзд вулицею С. Бандери. Рух тролейбусів за маршрутами №№ 1, 1 а, 3, 10 буде скасовано.

Рух автобусів № 22, 24А, 30, 32, 46А, 47 змінюється наступним чином:

Рух в місто:

 • № 22 «Катіон – Озерна» – вул. Мирного, прс. Миру, вул. Свободи, вул. Зарічанська і далі по маршруту;
 • № 24А «Книжківці – Сілістра» – прс. Миру, вул. Бандери, вул. Зарічанська, вул. Свободи,  вул. Шевченка і далі по маршруту;
 • № 30 «Озерна – Вул. Щедріна» – вул. Мирного, прс. Миру, вул. Свободи і далі по маршруту;
 • № 32 «Ракове – Автостанція № 1» – прс. Миру, вул. Бандери, вул. Кам’янецька і далі по маршруту;
 • № 46А «Вул. Північна – Лезневе» – Вінницьке шосе, вул. Вінницька, прс. Миру, вул. Бандери і далі по маршруту;
 • № 47 «Перший Парковий – Катіон» – Старокостянтинівське шосе, прс. Миру, вул. Бандери, вул. Кам’янецька і далі по маршруту.

Рух з міста:

 • № 22 «Катіон – Озерна» – вул. Бандери, вул. Зарічанська, вул. Свободи, прс. Миру, вул. Мирного;
 • № 24А «Книжківці – Сілістра» – вул. Шевченка, вул. Свободи, вул. Зарічанська, вул. Бандери, прс. Миру;
 • № 30 «Озерна – Вул. Щедріна» – вул. Подільська, вул. Свободи, прс. Миру, вул. Мирного;
 • № 32 «Ракове – Автостанція № 1» – вул. Кам’янецька, вул. Бандери,  прс. Миру;
 • № 46А «Вул. Північна – Лезневе» – вул. Кам’янецька, вул. Бандери, прс. Миру, вул. Вінницька, Вінницьке шосе.
Схоже

Від 16 до 25 січня, з 8:00 до 17:00, комунальне підприємство по зеленому будівництву і благоустрою міста виконуватиме роботи з омолодження дерев на вулиці Тернопільській, на відрізку від вулиці Кам’янецької до вулиці Тернопільської, №13/1. Рух транспорту на вказаній ділянці вулиці буде перекрито. Тролейбуси, що курсують за маршрутами №№ 7, 11, та автобусні маршрути №№ 18, 25, 25 а, 52 […]

8 січня з 10.00 до 20.00 у зв’язку з виконанням аварійно-відновлювальних робіт із ліквідації пориву водопроводу за адресою вулиця Пилипчука, 36 буде обмежено водопостачання житлових будинків №№92-104 на проспекті Миру, житлових будинків мікрорайону Лезневе та центральної частини міста. Адміністрація МКП «Хмельницькводоканал» сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

31 грудня, на вулиці Старокостянтинівське шосе 26/1, сталась дорожньо-транспортна пригода в якій невстановлений водій, керуючи автомобілем «Audi» темно червоного кольору, в кузові універсал, допустив наїзд на автомобіль «ЗАЗ», після чого місце пригоди залишив, повідомляє Патрульна поліція Хмельницької області. Особливі прикмета ТЗ «Audi»: автомобіль на дисках, пошкоджено передній бампер з правої сторони, переднє праве крило, можливо […]