Завтра у Хмельницькому тимчасово перекриють рух на одній з вулиць

В зв’язку з проведенням у суботу, 10 листопада, сільськогосподарського ярмарку, який традиційно розташується на вулиці Прибузькій, рух транспорту на ділянці від вулиці Свободи до Старокостянтинівського шосе з 4:00 до 14:00 буде обмежений.

Водіїв просять враховувати цю інформацію під час планування маршруту проїзду вулицями міста, повідомляють у  прес-службі міської ради.

Нагадуємо, що з понеділка, 12 листопада, і до кінця місяця у Хмельницькому з 8.00 до 17.00 будуть виконуватися роботи з омолодження дерев на Старокостянтинівському шосе, на ділянці від вулиці Зарічанської до проспекту Миру. У зв’язку з цим, буде знеструмлено та частково демонтовано контактну мережу. На період виконання робіт тролейбуси маршруту № 17 здійснюватимуть об’їзд вулицею С. Бандери. Рух тролейбусів за маршрутами №№ 1, 1 а, 3, 10 буде скасовано.

Рух автобусів № 22, 24А, 30, 32, 46А, 47 змінюється наступним чином:

Рух в місто:

 • № 22 «Катіон – Озерна» – вул. Мирного, прс. Миру, вул. Свободи, вул. Зарічанська і далі по маршруту;
 • № 24А «Книжківці – Сілістра» – прс. Миру, вул. Бандери, вул. Зарічанська, вул. Свободи,  вул. Шевченка і далі по маршруту;
 • № 30 «Озерна – Вул. Щедріна» – вул. Мирного, прс. Миру, вул. Свободи і далі по маршруту;
 • № 32 «Ракове – Автостанція № 1» – прс. Миру, вул. Бандери, вул. Кам’янецька і далі по маршруту;
 • № 46А «Вул. Північна – Лезневе» – Вінницьке шосе, вул. Вінницька, прс. Миру, вул. Бандери і далі по маршруту;
 • № 47 «Перший Парковий – Катіон» – Старокостянтинівське шосе, прс. Миру, вул. Бандери, вул. Кам’янецька і далі по маршруту.

Рух з міста:

 • № 22 «Катіон – Озерна» – вул. Бандери, вул. Зарічанська, вул. Свободи, прс. Миру, вул. Мирного;
 • № 24А «Книжківці – Сілістра» – вул. Шевченка, вул. Свободи, вул. Зарічанська, вул. Бандери, прс. Миру;
 • № 30 «Озерна – Вул. Щедріна» – вул. Подільська, вул. Свободи, прс. Миру, вул. Мирного;
 • № 32 «Ракове – Автостанція № 1» – вул. Кам’янецька, вул. Бандери,  прс. Миру;
 • № 46А «Вул. Північна – Лезневе» – вул. Кам’янецька, вул. Бандери, прс. Миру, вул. Вінницька, Вінницьке шосе.
Схоже

Розміщені на вул. Пілотській, 117 та на вул. Проскурівській, 1 тимчасові споруди без відповідних документів підлягають демонтажу (знесенню) відповідно до Порядку демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та тимчасових конструкцій, затвердженого рішенням сесії міської ради №55 від 21.09.2016 року Управління торгівлі Хмельницької міської ради просить власників до 22 листопада демонтувати тимчасові споруди власними засобами. В іншому випадку […]

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і охорони праці Хмельницької міської ради повідомляє: сьогодні, 16 листопада з 11.00 до 12.00 заплановано проведення комплексної перевірки системи оповіщення цивільного захисту Хмельницької області «Сигнал-ВО» із включенням електросирен та мовним супроводом команд. Перевірка обласної системи оповіщення цивільної оборони проводиться відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми […]

У зв’язку з виконанням планових робіт із заміни запірної арматури на вул. Курчатова, 2/1б, 16 листопада з 10:00 до 15:00 год. буде призупинено водопостачання житлових будинків №№4 і 4/3 на вул. Курчатова та №18/1 на вулиці Чкалова.