У Старій Синяві вандали зіпсували новий паркан | Поділля News
У Старій Синяві вандали зіпсували новий паркан

click here Про прикрий випадок стало відомо вранці 4 листопада.

Встановили цей паркан на вул. Грушевського (територія біля будинків №11 та №9а) на численні заяви та прохання мешканців Старої Синяви до селищного голови. Про це просили жителі багатоквартирних будинків, щоб забезпечити благоустрій навколобудинкової території, клопотали керівники медичних закладів та відділу освіти. На сесії селищної ради у жовтні 2016 року депутати підтримали рішення про виділення коштів на зведення паркану в сумі 89 тисяч гривень. Також виділялися кошти на проведення робіт із його встановлення.

Результат дій невідомих осіб – пошкоджено сім плит біля багатоповерхових будинків, одну плита біля КП «Старосинявська центральна районна лікарня» та чотири плити біля Старосинявського НВК.

Як повідомляє сайт Старосинявської селищної ради, видно, що пошкодження були нанесені навмисно, а вандальні дії відбували неодноразово. За фактом події керівниками установ та комунальних підприємств селищної ради, на балансі яких перебував паркан, подано офіційні заяви до правоохоронних органів, орієнтовно встановлені нанесені збитки.

Мешканців громади, які мають інформацію, що дозволить викрити цей злочин, просять повідомити правоохоронні органи.

 

Схоже

follow url Хмельниччина у рейтингу децентралізації перемістилася з п’ятого на третє місце завдяки створенню у червні Нетішинської міської ОТГ. Лідерство у формуванні об’єднаних громад зберігає Житомирщина, йдеться на сайті облради. Найгірше зі створенням громад традиційно на Вінниччині та Закарпатті. При цьому та Вінниччині, як і на Полтавщині, громади найактивніше співпрацюють. На Волині, Житомирщині, Запоріжжі та Чернігівщині не […]

Славутські активісти пояснили, чому вирішили підняти питання про ймовірне приєднання до Рівненщини. Днями представники місцевого громадського об’єднання «Майдан» зробили звернення до міських голів Славути та Нетішина та керівника Славутської райради. У ньому йдеться про занепокоєння наслідками наступного етапу децентралізації, на якому Славута та Нетішин мають відійти до укрупненого Шепетівського району з центром у м. Шепетівка. […]

У п`ятницю, 31 травня, на позачерговій 57-й сесії Нетішинської міської ради прийнято рішення, яким остаточно добровільно приєднано Старокривинську сільську територіальну громаду (сіл Старий Кривин і Новий Кривин) до Нетішинської міської територіальної громади та затверджено план організаційних заходів щодо добровільного приєднання. Міський голова Олександр Супрунюк подякував старокривинцям та місцевим активістам за стійку позицію та співпрацю.