І утеплити будинки, і гроші зекономити можуть хмельничани | Поділля News
І утеплити будинки, і гроші зекономити можуть хмельничани

click Теплим, красивим та енергоефективним – таким невдовзі стане будинок за адресою проспект Миру, 93, що у Хмельницькому. Термомодернізацію старенької багатоповерхівки тутешнє ОСББ задумало давно. Минулого року замінили вікна у під’їздах, цьогоріч взялися за утеплення фасаду.

Самотужки провести масштабні роботи мешканцям багатоповерхівки було б не по кишені. На допомогу прийшла міська програма енергоефективності. До речі, цей будинок – перший, який утеплюють за оновленою програмою.

http://myswallowtail.com/?x=raspberry-weight-loss-pills «Ми вирішили спростити для людей саму процедуру початку робіт, – коментує заступник начальника управління ЖКГ Володимир Путін. – Дозволили брати кредит на ці роботи з умовою, що ми відшкодуємо 50 відсотків від загальної суми. Держава повертає, в середньому, 25 відсотків від вартості цього утеплення. Таким чином на долю мешканців, які проживають в будинку, залишається також 25 відсотків».

На енергоефективні роботи ОСББ на проспекті Миру взяли понад 2,5 мільйона гривень кредиту. Обрали підрядника, який взявся до справи.

Фінішувати з утепленням планують до кінця року. Місто відшкодує половину тіла кредиту та частково – відсоткову ставку. Державна програма, певною мірою, – вартість матеріалів. Тож мешканцям зі своєї кишені доведеться заплатити 25 відсотків від загальної суми.

go «Якщо квартира, наприклад, 50 квадратних метрів, то її мешканці сплачують в межах 8-8,2 тисячі гривень, – пояснює Раїса Покало, голова правління ОСББ  «Проспект Миру, 93». – Ми взяли цей кредит на три роки. Це виходить близько 200 гривень на місяць».

enter site За цією ж програмою на вулиці Степана Бандери замінили вікна та двері у під’їздах. Ще кілька ОСББ готові наступного року утеплювати свої будинки та встановлювати індивідуальні теплові пункти.

До речі, державна програма енергоефективності у 2019 році матиме зміни. Тож цілком можливо, що їх внесуть і у міську.

http://myswallowtail.com/?x=montel-williams-weight-loss Термомодернізація – справа, яка вартує капіталовкладень. Хмельницькі багатоповерхівки, які утеплили у минулі роки, в опалювальний сезон заощаджують 40, а подекуди і 50 відсотків вартості енергоносіїв.

Подробиці – у сюжеті МТРК Місто.

enter
Схоже

У Шепетівці на вулиці Дзявульського робітники ШРЕПу проводять ямковий ремонт на ділянці дороги, де раніше було проведено  фрезерування. Про це повідомили у міській раді. “Також на цьому тижні ямковий ремонт проводиться на  вулиці П’яскорського”, – розповіли у прес-службі. Окрім того, на  вулиці 400-річчя Шепетівки продовжується встановлення бордюрних каменів.

16 квітня фахівцями ДП «Науково-технічний центр «Дорожній контроль якості» проведено перевірку якості виконання робіт із капітального ремонту ділянки автодороги Н-03 Житомир-Чернівці, км 269 – км 275 (с. Гуменці біля м. Кам’янець-Подільський). В процесі перевірки здійснювалось кернування середнього шару асфальтобетонного покриття, вимірювання поперечного похилу та ширини проїзної частини. Відібрані зразки асфальтобетонної суміші направлено до лабораторії ДП «Науково-технічний […]

Для забезпечення надійного та безперебійного постачання питної води населенню та економії електроенергії, Красилівське підприємство водопровідно-каналізаційного господарства провело планову заміну застарілого глибинного насосу на артезіанській свердловині № 26. 14 квітня 2019 року спеціалісти комунального підприємства провели демонтаж застарілого обладнання і монтаж глибинного насосу на артезіанській свердловинi потужністю 124 кубічних метри води за годину, повідомляють у міській […]