У Хмельницькому показали, як зміниться головний парк міста | Поділля News
У Хмельницькому показали, як зміниться головний парк міста

enter site go Львівські архітектори презентували хмельничанам чергову порцію змін, на які чекає парк імені Чекмана. 

here «Парк має певну не зовсім до кінця організовану структуру, – каже Маркіян Максимюк, архітектор, учасник урбаністичної ініціативи «Група 109». – Є його одна велика перевага – те, що він вже має відвідувачів, і їх там дуже багато. Але більшість тих відвідувачів кажуть: «Я в парку, але я не знаю, де я є». Відповідно ми плануємо зробити так, щоб цього не було. Ми плануємо зробити єдиний маршрут, інтуїтивний і циклічний, який дозволив би легко орієнтуватися у парку. Цей маршрут, звісно, набуде іншого дизайну, він буде відходити від радянського до більш сучасного дизайну».

Аби маршрут був зрозумілим для відвідувачів, за словами розробників, слід з’єднати всі входи й виходи, а також найцікавіші локації мережею стежок. Для цього створювати нові доріжки й вирубувати дерева не потрібно, достатньо облаштувати нинішні ґрунтовки, якими користуються хмельничани.

Усередині парку львів’яни пропонують облаштувати більше зон для активного дозвілля. Відтак – оживити непопулярні серед відпочивальників території, як от та, що за колесом огляду та літнім майданчиком. По периметру парку зробити так звану «тиху алею». Одним із елементів спокійного маршруту називають набережну річки Плоскої.

see url Пригадали у проекті й про картинг,про який знають, напевно, не так багато містян, адже він захований від потенційних відвідувачів.

go to site «Взагалі перегони на картах, невеликих гоночних автомобілях з відкритими колесами, надзвичайно популярні в Європі. Тому Хмельницький має максимально використовувати цей потенціал», – підкреслив Маркіян Максимюк.

http://myswallowtail.com/?x=best-diet-for-weight-loss-2015 Також архітектори пропонують зробити колишні цікавинки парку знов актуальними. Зокрема, необхідно реставрувати всі фігури авторства Миколи Мазура (поки що в парку оновили лише «Космодром», відремонтувати «Колесо огляду», відновити потенціал літнього кінотеатру, розширити дитячий майданчик.

follow site Щоправда, хмельничани, коментуючи у соцмережах проект оновлення парку сумніваються в доцільності реставрації оглядового колеса, вважаючи, що дешевше та безпечніше буде поставити нове.

Крім того, проектанти вважають за потрібне забезпечити доступ відвідувачів до річки Плоскої. І, аби маргінальні елементи не збиралися там на лавках, необхідно подбати по якісне освітлення набережної.

Що ж до розміщення торгових рядів у парку, то архітектори переконані: підприємців не варто виганяти з парку. Щоб розширити простір для хмельничан, необхідно запобігти скупченню торгових точок в одному місці й розмістити їх вздовж маршруту відвідувачів.

У ході громадських обговорень львівські архітектори занотували кілька пропозицій від присутніх. Із доповненнями пообіцяли повернутися до Хмельницького вже за місяць. Тим часом із віртуальним фото туром парком та проектною пропозицією львівських архітекторів можна ознайомитися у мережі Інтернет.

Детальніше – у сюжеті МТРК Місто.

Схоже

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила попередження ТОВ “ПРО МЕДІА ГРУПП”, м. Городок через відсутність мовлення у визначений ліцензією час. Про це йдеться на сайті Нацради. Як зазначається, відповідно до акту планової виїзної перевірки ТОВ «ПРО МЕДІА ГРУПП», м. Городок Хмельницької обл. (логотип: «1 ПОДІЛЬСЬКИЙ») Національна рада на підставі моніторингу ефіру мовника у […]

Відсьогодні у хмельницької молоді є своє місце – Молодіжний центр. Розміщений заклад у центральній частині міста на вул. Кам’янецькій, 63. Про це повідомили у прес-службі міськради. Молодіжний центр має стати тим місцем, де молодь міста зможе реалізувати свої ідеї, навчатися, долучатися до волонтерського руху, розвивати лідерські здібності, співпрацювати з навчальними закладами міста, громадськими організаціями, бізнес-спільнотою. […]

На фасаді ліцею №15 імені О. Співачука відкрили меморіальну дошку Івану Мельнику. Юнак отримав смертельне поранення під час бойового чергування на взводному опорному пункті 25 квітня 2017 року у місті Новгородське, що на Донеччині, повідомляє прес-служба міськради. Рідні, бойові побратими та небайдужі хмельничани прийшли до приміщення ліцею №15 віддати данину пам’яті герою. Хвилиною мовчання присутні […]