У Хмельницькому водії поводилися чемно і пропускали автомобіль швидкої допомоги

Співробітники хмельницької поліції спільно із представниками громадськості у рамках Тижня безпеки дорожнього руху провели профілактичний захід під умовною назвою “Спецсигнал”. 
Протягом декількох годин патрульні слідкували за дотриманням учасниками руху правил та за тим, чи готові водії та пішоходи нашого міста  пропустити автомобіль швидкої медичної допомоги із увімкненими проблисковими маячками та сиреною. 
За дві години  жоден водій не порушив ПДР та усі кермувальники надавали перевагу у русі автомобілю швидкої медичної допомоги.
До речі, за даний вид правопорушення існує адміністративна відповідальність  – штраф у сумі 510 гривень за частиною 3 статті 122 КУпАП.
Патрульна поліція просить водіїв і пішоходів дотримуватися правил дрожнього руху і пропускати автомобіль із включеними проблисковими маячками, адже тільки у цьому випадку кожен, хто потребує допомоги, зможе її вчасно отримати, і втрачена хвилина не стане трагічною.

Схоже

Надвечір 13 лютого хмельничани мали змогу побачити наживо виступи улюблених акторів «Кварталу 95», на чолі зі своїм лідером і заразом кандидатом у президенти Володимиром Зеленським. Концертів було два. Перший – соціальний. Запрошення на нього безкоштовно отримали представники малозабезпечених верств: тут були й люди з особливими потребами, і ветерани АТО, і студенти. Другий концерт був комерційним. […]

Триває польовий вихід одного з підрозділів загону 8 Окремого полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. Групи відпрацьовують вихід у тил противника у повному бойовому спорядженні для виконання розвідувально-диверсійних завдань, відрив від противника з подальшим виходом в район евакуації, повідомляє відділення інформагенства оборонного відомства в Хмельницькому. На тактичному полі спецпризначенці під керівництвом досвідчених […]

8 лютого 2019 року на базі навчально-тренувального центру ВП ХАЕС відбулися громадські слухання з питань продовження строку експлуатації (ПСЕ) першого енергоблока за участі громадськості Білогірського району Хмельницької області. Розпочинаючи процес громадських обговорень генеральний директор ВП ХАЕС Микола Панащенко зазначив, що тенденція продовження терміну експлуатації енергоблоків є прийнятою у багатьох країнах, що експлуатують атомні електростанції. На […]