У Хмельницькому діти вчили дорослих безпеки руху | Поділля News
У Хмельницькому діти вчили дорослих безпеки руху

source link Патрульні поліцейські разом з громадською організацією «ХАЛК» та учнями ЗОШ №18 провели профілактичну акцію «Діти попереджають», під час якої школярі самі проводили виховні бесіди з дорослими пішоходами-порушниками.

Протягом трьох років патрульні поліцейські Хмельницького співпрацюють із 18-ю школою і навчають її учнів правилам поведінки на дорозі. Але що бачать діти, коли виходять на вулицю? Дорослі показують їм зовсім інші уроки — переходять дорогу на «червоне», в невстановленому місці ще й прямо під колесами автівок.

how much green tea for weight loss —    Зважаючи на таку ситуацію, в рамках Тижня безпеки дорожнього руху ми з дітками вирішили провести профілактичну акцію і провести виховні бесіди з пішоходами-порушниками, — говорить Анна Стрембіцька, інспектор Управління патрульної поліції в Хмельницькій області.

—    Мій тато їздить за кермом, і я не хочу, щоб у нього були проблеми через таких-от порушників, які нізвідки вибігають під колеса, — ділиться думками один із школярів.

here Нагадаємо, за 10 місяців цього року на території Хмельницької області було скоєно 180 наїздів на пішоходів. У результаті 169 людей травмувалися та 24 — загинули.

source site Джерело

 

Схоже

severe weight loss Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила попередження ТОВ “ПРО МЕДІА ГРУПП”, м. Городок через відсутність мовлення у визначений ліцензією час. Про це йдеться на сайті Нацради. Як зазначається, відповідно до акту планової виїзної перевірки ТОВ «ПРО МЕДІА ГРУПП», м. Городок Хмельницької обл. (логотип: «1 ПОДІЛЬСЬКИЙ») Національна рада на підставі моніторингу ефіру мовника у […]

Відсьогодні у хмельницької молоді є своє місце – Молодіжний центр. Розміщений заклад у центральній частині міста на вул. Кам’янецькій, 63. Про це повідомили у прес-службі міськради. Молодіжний центр має стати тим місцем, де молодь міста зможе реалізувати свої ідеї, навчатися, долучатися до волонтерського руху, розвивати лідерські здібності, співпрацювати з навчальними закладами міста, громадськими організаціями, бізнес-спільнотою. […]

На фасаді ліцею №15 імені О. Співачука відкрили меморіальну дошку Івану Мельнику. Юнак отримав смертельне поранення під час бойового чергування на взводному опорному пункті 25 квітня 2017 року у місті Новгородське, що на Донеччині, повідомляє прес-служба міськради. Рідні, бойові побратими та небайдужі хмельничани прийшли до приміщення ліцею №15 віддати данину пам’яті герою. Хвилиною мовчання присутні […]