Як у Хмельницькому підготувалися до зими | Поділля News
Як у Хмельницькому підготувалися до зими

enter site 31 одиниця техніки працюватиме взимку на дорогах міста. Посипатиме вулиці та тротуари сіллю машина, яку для комунального підприємства «БРЕД» придбали торік за 8 мільйонів гривень. Солерозподілювач залежно від температури повітря може висипати на один квадратний метр від 5 до 200 грамів солі. Уся техніка, яка нині є на балансі підприємства, пройшла техобслуговування і, за необхідності, ремонт. Тож до зими готова.

До зими комунальники підготували 2500 тонн солі, яку використовуватимуть для обробітку вулиць і тротуарів у центрі міста. Піщано-соляної суміші близько 7000 тонн залишилося з минулого року. Нею посипатимуть дороги у віддалених мікрорайонах. Зараз все це зберігається на території комунального підприємства.

benefits of spin class weight loss За словами в.о. директора КП «БРЕД», Миколи Ваврищука, якщо не буде аномальних опадів та морозів, комунальне підприємство впорається з розчисткою та посипанням доріг самотужки. Якщо ж буде потреба, залучатимуть підрядників, або колег з інших підприємств, які мають техніку.

Тим часом, синоптики прогнозують, що зима прийде за календарем.

В першу чергу комунальники чиститимуть від снігу та посипатимуть слизькі дороги у центрі міста та на тих ділянках, де курсує громадський транспорт.

Подробиці – у сюжеті МТРК Місто

Схоже

http://myswallowtail.com/?x=the-best-weight-loss-plan У Шепетівці на вулиці Дзявульського робітники ШРЕПу проводять ямковий ремонт на ділянці дороги, де раніше було проведено  фрезерування. Про це повідомили у міській раді. “Також на цьому тижні ямковий ремонт проводиться на  вулиці П’яскорського”, – розповіли у прес-службі. Окрім того, на  вулиці 400-річчя Шепетівки продовжується встановлення бордюрних каменів.

16 квітня фахівцями ДП «Науково-технічний центр «Дорожній контроль якості» проведено перевірку якості виконання робіт із капітального ремонту ділянки автодороги Н-03 Житомир-Чернівці, км 269 – км 275 (с. Гуменці біля м. Кам’янець-Подільський). В процесі перевірки здійснювалось кернування середнього шару асфальтобетонного покриття, вимірювання поперечного похилу та ширини проїзної частини. Відібрані зразки асфальтобетонної суміші направлено до лабораторії ДП «Науково-технічний […]

Для забезпечення надійного та безперебійного постачання питної води населенню та економії електроенергії, Красилівське підприємство водопровідно-каналізаційного господарства провело планову заміну застарілого глибинного насосу на артезіанській свердловині № 26. 14 квітня 2019 року спеціалісти комунального підприємства провели демонтаж застарілого обладнання і монтаж глибинного насосу на артезіанській свердловинi потужністю 124 кубічних метри води за годину, повідомляють у міській […]