Хмельницький міський голова – найкращий “дорожний” мер України

Аналітичний портал “Слово і діло” оприлюднив рейтинг відповідальності українських мерів, який склали за кількістю виконаних обіцянок з ремонту доріг. Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин лідирує в цьому списку не лише за кількістю виконаного, а й за кількістю обіцяного – у нього загалом аж 13 позицій. У списку – вулиці Соборна, Свободи, Проспект Миру, Панаса Мирного, Кам’янецька, Трудова, Бандери, Шевченка та Подільська, які мер міста пообіцяв відремонтувати (і зробив це) суцільним методом. Також виконана обіцянка щодо повного оновлення асфальтобетонного покриття на вулиці Свободи.

В процесі ремонту – ще три вулиці, які також мають поремонтувати суцільним методом. Європейську та Проскурівського підіпілля мають закінчити цьогоріч, а Староміську – у 2019-му.

Зі значним відривом – шістьма виконаними обіцянками щодо ремонту вулиць – на другому місці у рейтингу – голова Чернігова Владислав Атрошенко. Третю позицію займають одразу двоє: вінницький мер Сергій Моргунов і міський голова Ужгорода Богдан Андріїв. У них – по 4 виконаних обіцянки.

На 4 місці також двоє – мер Києва Віталій Кличко і мер Тернополя Сергій Надал, які виконали по 2 обіцянки. На п’ятому місці, з однією виконаною обіцянкою, – міський голова Рівного Володимир Хомко.

У всіх інших міських голів обіцянки щодо ремонту доріг або не виконані взагалі, або перебувають в процесі виконання, адже термін по них – кінець 2018 року. Тож очільники цих міст мають ще шість тижнів, аби не обманути очікування своїх виборців.

 

Схоже

Взимку притулок для хмельницьких безхатченків (центр соціальної підтримки та адаптації) повністю заселений. Тут 30 постійних ліжок та ще 8 додаткових, які доставляють у холодні місяці року. А у разі потреби у притулку додають ще й лежаки. Йдеться у сюжеті “Поділля-центр” . Кожному мешканцю центру надають постільну білизну та можливість помитися у душі. Раз на тиждень […]

Нова соціальна послуга “Патронатна сім’я” у Хмельницькому – це альтернатива дитячому будинку. Проект орієнтований на проблемні родини. Його мета – створити максимально комфортні умови для кожної дитини. Навіть там, де стосунки у родині не склалися, або ж батьки потрапили у складні життєві обставини. Якщо ситуація того потребує, дітей вилучатимуть з родити та відправлятимуть на тимчасове  […]

Публічна дискусія “Добудова Хмельницької АЕС: за чи проти” відбудеться у Хмельницькому 13 грудня. Саме у цей день завершується проектний термін експлуатації першого енергоблоку атомної електростанції. Організатори заходу – «Хмельницький енергетичний кластер» та ГО «Екодія». У планах атомної станції продовження строку експлуатації енергоблоку №1 та добудова енергоблоків №3 та №4. Обговорити планують економічні, технічні, екологічні та інші […]