Хмельницький міський голова – найкращий "дорожний" мер України | Поділля News
Хмельницький міський голова – найкращий “дорожний” мер України

go to site Аналітичний портал “Слово і діло” оприлюднив рейтинг відповідальності українських мерів, який склали за кількістю виконаних обіцянок з ремонту доріг. Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин лідирує в цьому списку не лише за кількістю виконаного, а й за кількістю обіцяного – у нього загалом аж 13 позицій. У списку – вулиці Соборна, Свободи, Проспект Миру, Панаса Мирного, Кам’янецька, Трудова, Бандери, Шевченка та Подільська, які мер міста пообіцяв відремонтувати (і зробив це) суцільним методом. Також виконана обіцянка щодо повного оновлення асфальтобетонного покриття на вулиці Свободи.

source site В процесі ремонту – ще три вулиці, які також мають поремонтувати суцільним методом. Європейську та Проскурівського підіпілля мають закінчити цьогоріч, а Староміську – у 2019-му.

Зі значним відривом – шістьма виконаними обіцянками щодо ремонту вулиць – на другому місці у рейтингу – голова Чернігова Владислав Атрошенко. Третю позицію займають одразу двоє: вінницький мер Сергій Моргунов і міський голова Ужгорода Богдан Андріїв. У них – по 4 виконаних обіцянки.

На 4 місці також двоє – мер Києва Віталій Кличко і мер Тернополя Сергій Надал, які виконали по 2 обіцянки. На п’ятому місці, з однією виконаною обіцянкою, – міський голова Рівного Володимир Хомко.

У всіх інших міських голів обіцянки щодо ремонту доріг або не виконані взагалі, або перебувають в процесі виконання, адже термін по них – кінець 2018 року. Тож очільники цих міст мають ще шість тижнів, аби не обманути очікування своїх виборців.

healthy fruits for weight loss  

go to link
Схоже

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила попередження ТОВ “ПРО МЕДІА ГРУПП”, м. Городок через відсутність мовлення у визначений ліцензією час. Про це йдеться на сайті Нацради. Як зазначається, відповідно до акту планової виїзної перевірки ТОВ «ПРО МЕДІА ГРУПП», м. Городок Хмельницької обл. (логотип: «1 ПОДІЛЬСЬКИЙ») Національна рада на підставі моніторингу ефіру мовника у […]

enter Відсьогодні у хмельницької молоді є своє місце – Молодіжний центр. Розміщений заклад у центральній частині міста на вул. Кам’янецькій, 63. Про це повідомили у прес-службі міськради. Молодіжний центр має стати тим місцем, де молодь міста зможе реалізувати свої ідеї, навчатися, долучатися до волонтерського руху, розвивати лідерські здібності, співпрацювати з навчальними закладами міста, громадськими організаціями, бізнес-спільнотою. […]

На фасаді ліцею №15 імені О. Співачука відкрили меморіальну дошку Івану Мельнику. Юнак отримав смертельне поранення під час бойового чергування на взводному опорному пункті 25 квітня 2017 року у місті Новгородське, що на Донеччині, повідомляє прес-служба міськради. Рідні, бойові побратими та небайдужі хмельничани прийшли до приміщення ліцею №15 віддати данину пам’яті герою. Хвилиною мовчання присутні […]