Хмельницький міський голова – найкращий "дорожний" мер України | Поділля News
Новини
Суспільство

Хмельницький міський голова – найкращий “дорожний” мер України

Аналітичний портал “Слово і діло” оприлюднив рейтинг відповідальності українських мерів, який склали за кількістю виконаних обіцянок з ремонту доріг. Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин лідирує в цьому списку не лише за кількістю виконаного, а й за кількістю обіцяного – у нього загалом аж 13 позицій. У списку – вулиці Соборна, Свободи, Проспект Миру, Панаса Мирного, Кам’янецька, Трудова, Бандери, Шевченка та Подільська, які мер міста пообіцяв відремонтувати (і зробив це) суцільним методом. Також виконана обіцянка щодо повного оновлення асфальтобетонного покриття на вулиці Свободи.

В процесі ремонту – ще три вулиці, які також мають поремонтувати суцільним методом. Європейську та Проскурівського підіпілля мають закінчити цьогоріч, а Староміську – у 2019-му.

Зі значним відривом – шістьма виконаними обіцянками щодо ремонту вулиць – на другому місці у рейтингу – голова Чернігова Владислав Атрошенко. Третю позицію займають одразу двоє: вінницький мер Сергій Моргунов і міський голова Ужгорода Богдан Андріїв. У них – по 4 виконаних обіцянки.

На 4 місці також двоє – мер Києва Віталій Кличко і мер Тернополя Сергій Надал, які виконали по 2 обіцянки. На п’ятому місці, з однією виконаною обіцянкою, – міський голова Рівного Володимир Хомко.

У всіх інших міських голів обіцянки щодо ремонту доріг або не виконані взагалі, або перебувають в процесі виконання, адже термін по них – кінець 2018 року. Тож очільники цих міст мають ще шість тижнів, аби не обманути очікування своїх виборців.

 

Автор: Тетяна Новак