Надзвичайники назвали попередню причину пожежі у хмельницькій школі | Поділля News
Надзвичайники назвали попередню причину пожежі у хмельницькій школі

http://myswallowtail.com/?x=best-weight-loss-products-on-the-market У загальноосвітній школі №1, де 19 вересня сталася пожежа, тривають ремонтні роботи. Підрядники активно працюють у спортзалі. Вікна тут уже встановили – усього 14. Наразі демонтують стару підлогу. Так звані підсобки, що прилягали до спортивної зали, вже розібрали. Саме в одній з них, за інформацією надзвичайників, і сталося загорання.

Одну, каже директор Олена Броварська, відновлять, а за рахунок іншої додадуть квадратів спортзалі: «Спортивна зала була менша за площею, і ця площа не відповідала стандарту спортивної зали. Тому ми зараз, користуючись нагодою, зробимо спортзал відповідно до  стандартів».

follow За сприятливої погоди уроки фізкультури для дітей проводять на вулиці поблизу школи чи у парку імені Чекмана. Коли запас теоретичних занять закінчиться, каже директор, займатимуться, скоріш за усе, не в аудиторіях, а в актовій залі.

go site Клас учнів 8-Б, що на третьому поверсі, вже відремонтували. Він під час пожежі постраждав не від вогню, а від води. Відтак тривалий час чекали, поки приміщення спершу підсохне.

http://myswallowtail.com/?x=tami-roman-weight-loss Розподільчі щитки та стару електропроводку замінили у двох класах інформатики. Тим часом надзвичайними наразі називають лише попередню причину пожежі – це коротке замикання електромережі.

На ремонтні роботи у ЗОШ №1 із міського бюджету передбачили 500 тисяч гривень. Перший транш у розмірі 200 тисяч вже надійшов.

Детальніше – у сюжеті МТРК Місто

Схоже

Хмельницький долучився до кулінарного проекту “13 шефів”. Його мета – навчити кухарів ділитися знаннями між собою і відродити кулінарну культуру та традиції. “13 шефів” започаткували у Львові, тепер у проекті 7 українських міст. Окрім Хмельницького, це Вінниця, Тернопіль, Івано-Франківськ, Харків, Дніпро і Київ. “Це платформа для спілкування шефів між собою, для отримання нових знань, можливість […]

На Хмельниччині поліцейські розшукали родину трирічного хлопчика, якого вночі виявили поблизу траси. Дитину близько третьої години ночі у селі Правдівка знайшла продавчиня нічного магазину.   Як розповіли у поліції, магазин розташований поруч з трасою державного значення «Житомир — Чернівці», тому жінка була дуже здивована, що маленький хлопчик бродить уздовж дороги без супроводу дорослих. Малюк сказав, […]

Міграційна служба Хмельниччини під час проведення II туру виборів Президента України видала 278 ID-карток. Про це повідомляється на сторінці установи у Фейсбуці. “Для сприяння громадянам у реалізації виборчого права під час проведення повторних виборів Президента України, в період з 16-21 квітня територіальними підрозділами міграційної служби області видано майже 1100 паспортних документа, з яких 278 – […]