Надзвичайники назвали попередню причину пожежі у хмельницькій школі

У загальноосвітній школі №1, де 19 вересня сталася пожежа, тривають ремонтні роботи. Підрядники активно працюють у спортзалі. Вікна тут уже встановили – усього 14. Наразі демонтують стару підлогу. Так звані підсобки, що прилягали до спортивної зали, вже розібрали. Саме в одній з них, за інформацією надзвичайників, і сталося загорання.

Одну, каже директор Олена Броварська, відновлять, а за рахунок іншої додадуть квадратів спортзалі: «Спортивна зала була менша за площею, і ця площа не відповідала стандарту спортивної зали. Тому ми зараз, користуючись нагодою, зробимо спортзал відповідно до  стандартів».

За сприятливої погоди уроки фізкультури для дітей проводять на вулиці поблизу школи чи у парку імені Чекмана. Коли запас теоретичних занять закінчиться, каже директор, займатимуться, скоріш за усе, не в аудиторіях, а в актовій залі.

Клас учнів 8-Б, що на третьому поверсі, вже відремонтували. Він під час пожежі постраждав не від вогню, а від води. Відтак тривалий час чекали, поки приміщення спершу підсохне.

Розподільчі щитки та стару електропроводку замінили у двох класах інформатики. Тим часом надзвичайними наразі називають лише попередню причину пожежі – це коротке замикання електромережі.

На ремонтні роботи у ЗОШ №1 із міського бюджету передбачили 500 тисяч гривень. Перший транш у розмірі 200 тисяч вже надійшов.

Детальніше – у сюжеті МТРК Місто

Схоже

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин візьме участь у програмі “Звіти наживо” Суспільного мовника  “Поділля-центр”. Прямий ефір відбудеться 21 грудня о 19:20. Це буде фінальний випуск проекту у 2018 році, присвячений звітуванню міських голів, їхніх заступників та керівників обласних рад. Протягом 52 хвилин Олександр Симчишин розкаже про здобутки на посаді та плани розвитку міста на наступний рік, а […]

Тролейбусні маршрути №№1, 2 та 5  у Хмельницькому їздитимуть без кондукторів. Замість них квитки пасажирам видаватимуть водії. Це пов’язано з тим, що на міському комунальному підприємстві “Електротранс” не вистачає кондукторів. Для того, щоб дати кондукторам хоча би у вихідні та святкові дні відпочити, ми звернулися з великим проханням до водіїв тролейбусів, які би виявили бажання […]

Протягом трьох тижнів, з 16 листопада по 5 грудня,  соціологічною групою «Рейтинг» в рамках проекту «Портрети регіонів» проводилося опитування на Хмельниччині. 1600 мешканців міст і сіл області висловили своє ставлення до політичної ситуації в Україні загалом і Хмельницькій області зокрема. Відповіли вони також і на запитання інтерв’юерів щодо діяльності місцевої влади, проблем регіону, якості життя […]