У Хмельницькому ветеранів АТО навчали, як знайти гарну роботу і реалізувати себе у мирному житті | Поділля News
У Хмельницькому ветеранів АТО навчали, як знайти гарну роботу і реалізувати себе у мирному житті

З 19 по 21 листопада у рамках проекту «Ветерани: від діалогу до працевлаштування» у Хмельницькому проходив семінар для ветеранів бойових дій. На круглому столі за участю організаторів, партнерів проекту, ветеранів були підведені підсумки роботи.

Хмельничани Сергій Макаревич і Денис Терновий поділилися враженнями від тренінгів.

«Після повернення з АТО зрозумів, що працевлаштуватися не так просто, як здавалося. На тренінг прийшов з цікавості і нарешті зрозумів, у чому полягає складність пошуку роботи для таких як я хлопців. Особисто я ніколи не писав резюме, не уявляв, як правильно поводити себе на співбесіді. Трохи навіть боявся це робити. Отримані на семінарі знання, безперечно, дуже корисні. Ми отримали практичні рекомендації, як швидко та якісно знайти роботу, яка була б по душі, як пройти співбесіду, про можливість реалізувати себе у підприємництві», – поділився Сергій.

weight loss with chia seeds «Про семінар почув від своїх побратимів. Проект дуже потрібний, адже тих, хто повернувся до мирного життя, війна не так скоро відпускає. Тут нас вчили, як поводити себе у стресових ситуаціях і керувати своїми емоціями», – додав Денис.

Протягом перших двох днів тривали тренінги з комунікацій, а на завершення 21 листопада учасники заходу мали можливість ознайомитися з вакансіями партнерів проекту. Про можливість працевлаштування ветеранам розповіли представники ПриватБанку, ПрАТ «Хмельниччина-Авто», Холдингу «Атлант», ТОВ «Фасад Полібуд», ДП «Новатор», Патрульної поліції Хмельницької області, Торгово-промислової палати.

На круглому столі за участю керівника проекту «Ветерани: від діалогу до працевлаштування» Наталії Московець, заступника Хмельницького обласного центру зайнятості Сергія Залуського, заступника голови Хмельницької обласної ради  Валерія Лескова, начальника  управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міськради Словяна Воронецкого, представниць Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО обговорили варіанти співпраці влади та громади та окреслили основні труднощі в питанні економічної адаптації ветеранів АТО.

«За нашого сприяння уже працевлаштовані ветерани АТО. Ми також пропонуємо для них можливість отримати нову професію, яка користується попитом на ринку праці Хмельниччини, а також допомагаємо започаткувати свою справу. Однак ця категорія безробітних – особлива, це люди з підвищеним почуттям справедливості. Для роботи з ними потрібні спеціальні знання і досвід, яких нам поки що бракує. Тому ми будемо вдячні за допомогу  фахівців-психологів», – зазначив Сергій Залуський.

nortriptyline weight loss Проект «Ветерани: від діалогу до працевлаштування» реалізується в рамках бюджетної програми «Фінансова підтримка громадських об’єднань ветеранів, заходи з відвідування військових поховань і військових пам’ятників та з відзначення святкових, пам’ятних та історичних дат» за кошти державного бюджету.

Хмельницький став п’ятим містом, де відбувся захід для ветеранів АТО, після Києва, Бахмута, Харкова і Черкас. Наступна зустріч – у Львові.

 

Схоже

Учора ввечері у Кам’янці-Подільському рятувальники ліквідували пожежу автомобіля. Як розповіли у прес-службі надзвичайників, автівка загорілась на вул. Князів Коріатовичів близько 20:04. “Негайно за викликом було направлено відділення рятувальників 5-ї Державної пожежно-рятувальної частини. На момент прибуття на місце події вогнеборців, вогонь охопив моторний відсік автомобіля”, – повідомили рятувальники. Пожежу швидко загасили, проте вогонь встиг добряче пошкодити […]

На Хмельниччині за втручання місцевої прокуратури у державну власність повернуто землі водного фонду, повідомляє прес-служба правоохоронців. Як зазначається, Старокостянтинівська місцева прокуратура встановила порушення вимог законодавства при використанні ставка на території Огіївської сільської ради Старокостянтинівського району. Встановлено, що у 2005 році між Старокостянтинівською районною державною адміністрацією та одним із місцевих жителів на 10 років укладено договір […]

У Хмельницькому сьогодні, 20 квітня, о 07:54 до виникла пожежа легкового автомобіля на вул. Проспект Миру. Про це повідомили у прес-службі рятувальників. “Негайно за викликом було направлено два відділення рятувальників 37 Державної пожежно-рятувальної частини. На момент прибуття на місце події вогнеборців вогонь охопив моторний відсік автомобіля”, – розповіли надзвичайники. Пожежу швидко загасили, проте вогонь встиг […]