Дві школи в Ізяславському районі отримали нові шкільні автобуси

Документи та ключі на нові шкільні автобуси «Еталон» А08116Ш-020 колективам Сахновецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. та Білогородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Ізяславського району вручили 23 листопада голова Ізяславської районної державної адміністрації Борис Яцков, народний депутат України Андрій Шинькович, директор департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації Олег Фасоля, повідомляє прес-служба Ізяславської районної держадміністрації.

Під час урочистої церемонії Борис Яцков наголосив на тому, що завдяки співпраці районної державної адміністрації із депутатським корпусом Ізяславської районної ради, скооперувавши кошти освітньої субвенції та кошти районного бюджету, було придбано два нові транспортні засоби за формулою (70 відсотків – освітня субвенція (2 млн. 517,2 тис.грн) та 30 відсотків – кошти районного бюджету (1 млн. 78,8 тис.грн.). Також Борис Олександрович зазначив, що шкільна модифікація такого автобуса повністю відповідає вимогам ДСТУ 7013:2009 «Автобуси спеціалізовані для перевезення школярів», тобто транспортні засоби відповідають суворим вимогам безпеки.

«Сьогоднішній подарунок – це свідчення того, що країна розвивається, це свідчення того, що ми йдемо правильним шляхом. Ми повинні пам’ятати про тих, хто захищає наші кордони на передовій, пам’ятати, що ми українці, гордитися своєю країною і ні на мить не сумніватися у тому, що ми переможемо, бо перемога за сильними, за Україною. Пам’ятаймо, що майбутнє починається уже сьогодні. Яким воно буде – залежить від кожного з нас», – наголосив у своєму виступі народний депутат України Андрій Шинькович.

Звертаючись до учасників святкового зібрання, директор департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації Олег Фасоля наголосив, що саме реалізація Національного проекту «Нова українська школа» є одним із пріоритетів в діяльності як обласної, так і районної влади.

«Сьогоднішня подія є значущою, – вітаючи присутніх, наголосив Олег Іванович, – Для нас важлива кожна дитина! Тож для мене, як для керівника освітньої галузі Хмельниччини, дуже важливо бути впевненим, що нашим дітям будуть забезпечені якісні умови підвезення та навчання».

Першими до нових автобусів завітали наймолодші школярі, щоб спробувати комфортні умови. Спільно із ними із технікою ознайомились і гості заходів. Зокрема голова Ізяславської районної державної адміністрації Борис Яцков ознайомився також із робочим місцем водія, трішки покерувавши шкільним автобусом.

Схоже

Надвечір 13 лютого хмельничани мали змогу побачити наживо виступи улюблених акторів «Кварталу 95», на чолі зі своїм лідером і заразом кандидатом у президенти Володимиром Зеленським. Концертів було два. Перший – соціальний. Запрошення на нього безкоштовно отримали представники малозабезпечених верств: тут були й люди з особливими потребами, і ветерани АТО, і студенти. Другий концерт був комерційним. […]

Триває польовий вихід одного з підрозділів загону 8 Окремого полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. Групи відпрацьовують вихід у тил противника у повному бойовому спорядженні для виконання розвідувально-диверсійних завдань, відрив від противника з подальшим виходом в район евакуації, повідомляє відділення інформагенства оборонного відомства в Хмельницькому. На тактичному полі спецпризначенці під керівництвом досвідчених […]

8 лютого 2019 року на базі навчально-тренувального центру ВП ХАЕС відбулися громадські слухання з питань продовження строку експлуатації (ПСЕ) першого енергоблока за участі громадськості Білогірського району Хмельницької області. Розпочинаючи процес громадських обговорень генеральний директор ВП ХАЕС Микола Панащенко зазначив, що тенденція продовження терміну експлуатації енергоблоків є прийнятою у багатьох країнах, що експлуатують атомні електростанції. На […]