Кращі спортсмени Хмельницького отримуватимуть більшу стипендію | Поділля News
Кращі спортсмени Хмельницького отримуватимуть більшу стипендію

http://myswallowtail.com/?x=complete-weight-loss-pelham Стипендія міського голови кращим спортсменам міста існує в Хмельницькому з 1998 року. Відтоді у положення щодо розміру та категорій осіб, котрі можуть претендувати на ці кошти, неодноразово вносилися зміни. Чергові корективи внесли на вчорашньому засіданні виконавчого комітету.

enter site Так, для спортсменів, котрі виступають на змаганнях такого рівня як Чемпіонати Європи, Чемпіонати світу та Олімпійські ігри збільшили вік – до 35 років. Для цієї ж категорії підвищили саму стипендію до 10 000 грн, повідомляє прес-служба міської ради.

Як зазначив начальник управління молоді і спорту Сергій Ремез, у Хмельницькому троє або четверо спортсменів такого рівня отримуватимуть цю стипендію.

«Ми хочемо, щоб ці люди залишалися у Хмельницькому та представляли наше місто. Зокрема на Олімпійських іграх», – зазначив Сергій Ремез.

http://myswallowtail.com/?x=weight-loss-for-cats Також на засіданні виконкому було вирішено підвищити розмір стипендій для усіх інших спортсменів, котрі отримують стипендію міського голови. Раніше вони отримували 75% прожиткового мінімуму. За пропозицією міського голови Олександра Симчишина було вирішено збільшити її до 100% прожиткового мінімуму. Крім того, у 2018 році вперше було передбачено грошові стипендії і для тренерів.

Схоже

У Хмельницькому турніром чотирьох футбольних команд відзначили у 8-му окремому полку спеціального призначення відкриття нового, сучасного майданчика для міні-футболу. У футбольних баталіях на новому майданчику полку спецпризначення перемогли дружба і командний дух, повідомляє прес-служба ДФС області. “За результатами динамічних футбольних баталій чемпіоном турніру стала команда ДФС, яка на шляху до фіналу обіграла господарів поля – […]

Минулими вихідними у Львові пройшов відкритий турнір зі снайперської стрільби під назвою «Classic riflе shooting», у якому взяли участь бійці спецпідрозділу КОРД Головного управління Національної поліції Хмельницької області. Учасники змагалися у стрільбі зі снайперських гвинтівок на відстань 300, 400 та 500 м. Як повідомляє прес-служба поліції, бійці хмельницького КОРДу завоювали призові місця у виконанні всіх […]

Для команди РК “Поділля” чемпіонат України з регбі-15 розпочався перемогою. На цих вихідних хлопці на виїзді переграли команду РК “Антарес” (м. Київ) з рахунком 39-15, повідомляється на сторінці Федерації регбі Хмельницької області. “Спробами відзначились: Сівак Вадим, Кузнєцов Віталій, Шуляк Мирослав, Рудов Владислав, спроба якого, була дебютною у супер лізі. Відзначився ще також Олексій Лещенко, який […]