«Podillia Family Fest»: конкурс сім’ї, майстер-класи та розіграш призів

У неділю, 25 листопада, в Хмельницькому вперше відбудеться унікальна подія у сфері розвитку інституту сім’ї та сімейних цінностей.

Цей культурно-розважальний захід варто відвідати не лише одруженим парам та тим, хто планує створити сім’ю, а й кожному, хто бажає поринути в атмосферу свята, провести час з користю для себе та отримати незабутні емоції.

В рамках фестивалю відбудеться святковий ярмарок, на якому зберуться найкращі фахівці, причетні до організації та створення будь-якого сімейного свята: майстри авторського ремесла, кондитери, художники, артисти, музиканти, ведучі зі всієї України та інші творчі люди. Вони спілкуватимуться зі своїми потенційними клієнтами, обмінюватимуться досвідом з колегами та заряджатимуться новими творчими ідеями.

Окрім цього, на гостей чекатимуть: насичена денна програма, десятки локацій святкового сервісу та послуг, дегустації елітних напоїв, вишуканих страв й витворів кондитерського мистецтва, унікальні майстер-класи від провідних спеціалістів у сферах розвитку сучасної людини.

Родзинкою фестивалю стане конкурс «Сім‘я року 2018». Вперше на одній сцені зберуться 10 молодих сімей, які є візитівкою та гордістю Поділля, щоб поділитися з глядачами власними традиціями, сімейними й суспільними досягненнями, розповісти про унікальність своєї родини та важливість формування в ній сімейних цінностей.

Також у рамках фестивалю відбудеться розіграш призів на суму 100 тисяч гривень.

Програма фестивалю (заходи та спікери): 

  • 10:00 – відкриття виставки-ярмарку
  • 12:00 – майстер-клас «Щасливі разом, або Бути в парі, залишаючись собою» (Жанна Сенчук, м.Хмельницький);
  • 13:00 – майстер-клас «Закони успіху сімейного бюджету» (Вікторія Муха, м.Хмельницький);
  • 14:00 – майстер-клас  «Сім’я. Танок чи танки?»  (Оксана Черненко, м. Одеса);
  • 15:00 – майстер-клас «Мудрі батьки» (Ольга Арзуманова-Д‘Аржанкур, Париж, Франція)
  • 16:30 – показ тенденцій нового сезону: дитячої та святкової, вечірньої та весільної індустрії.
  • Вечірнє шоу – міжрегіональний конкурс «Сім‘я року 2018».

Вартість квитків (придбати можна у касі філармонії):

  • на виставку – безкоштовно
  • на лекції всіх спікерів та майстер-класи – 200 грн. (бонус – безкоштовний вхід на вечірнє шоу)
  • тільки на шоу – 100 грн. (студентам – 50 грн.)

Фестиваль відбудеться у приміщенні Хмельницької обласної філармонії.

Схоже

Кінотеатр ім. Шевченка та кінотеатр “Планета” з пожежною каланчею, старовинна будівля міської ради. Все це зображено на новорічних іграшках, якими торгують на Різдвяному ярмарку у Хмельницькому. Такі прикраси – найдорожчі. Вартують 150 гривень. А от склянна кулька з логотипом міста та магнітики із скульптурами Миколи Мазура можна придбати за 60 грн. Продавці запевняють: виготовлення іграшок […]

У Хмельницькому міська рада визначила перелік локацій для проведення ярмаркових заходів. І саме там можна торгувати ялинками та іншими новорічними деревами. Управління торгівлі, як організатор ярмарків на території міста, надає погодження на їх проведення, кошти від суб’єктів господарювання надходять до міського бюджету.   вул. Проскурівська, від вул. Грушевського до вул. Володимирської (в межах проведення Різдвяного ярмарку) […]

13 грудня у середмісті Хмельницького, біля кінотеатру ім. Шевченка, відбудуться Андріївські вечорниці за участю рок-гурту “Чумацький шлях”. За словами фронтмена Сергія Строяна, він виступить у звичному образі козомонстра. Під час концерту “Чумацький шлях” поєднає українські традиції із сучасністю. Деякі пісні звучатимуть 13 грудня вперше. Рокери готують і спільний виступ з фольклорним ансамблем.