«Podillia Family Fest»: конкурс сім’ї, майстер-класи та розіграш призів

У неділю, 25 листопада, в Хмельницькому вперше відбудеться унікальна подія у сфері розвитку інституту сім’ї та сімейних цінностей.

Цей культурно-розважальний захід варто відвідати не лише одруженим парам та тим, хто планує створити сім’ю, а й кожному, хто бажає поринути в атмосферу свята, провести час з користю для себе та отримати незабутні емоції.

В рамках фестивалю відбудеться святковий ярмарок, на якому зберуться найкращі фахівці, причетні до організації та створення будь-якого сімейного свята: майстри авторського ремесла, кондитери, художники, артисти, музиканти, ведучі зі всієї України та інші творчі люди. Вони спілкуватимуться зі своїми потенційними клієнтами, обмінюватимуться досвідом з колегами та заряджатимуться новими творчими ідеями.

Окрім цього, на гостей чекатимуть: насичена денна програма, десятки локацій святкового сервісу та послуг, дегустації елітних напоїв, вишуканих страв й витворів кондитерського мистецтва, унікальні майстер-класи від провідних спеціалістів у сферах розвитку сучасної людини.

Родзинкою фестивалю стане конкурс «Сім‘я року 2018». Вперше на одній сцені зберуться 10 молодих сімей, які є візитівкою та гордістю Поділля, щоб поділитися з глядачами власними традиціями, сімейними й суспільними досягненнями, розповісти про унікальність своєї родини та важливість формування в ній сімейних цінностей.

Також у рамках фестивалю відбудеться розіграш призів на суму 100 тисяч гривень.

Програма фестивалю (заходи та спікери): 

  • 10:00 – відкриття виставки-ярмарку
  • 12:00 – майстер-клас «Щасливі разом, або Бути в парі, залишаючись собою» (Жанна Сенчук, м.Хмельницький);
  • 13:00 – майстер-клас «Закони успіху сімейного бюджету» (Вікторія Муха, м.Хмельницький);
  • 14:00 – майстер-клас  «Сім’я. Танок чи танки?»  (Оксана Черненко, м. Одеса);
  • 15:00 – майстер-клас «Мудрі батьки» (Ольга Арзуманова-Д‘Аржанкур, Париж, Франція)
  • 16:30 – показ тенденцій нового сезону: дитячої та святкової, вечірньої та весільної індустрії.
  • Вечірнє шоу – міжрегіональний конкурс «Сім‘я року 2018».

Вартість квитків (придбати можна у касі філармонії):

  • на виставку – безкоштовно
  • на лекції всіх спікерів та майстер-класи – 200 грн. (бонус – безкоштовний вхід на вечірнє шоу)
  • тільки на шоу – 100 грн. (студентам – 50 грн.)

Фестиваль відбудеться у приміщенні Хмельницької обласної філармонії.

Схоже

Стереотип, що музей – це тихо і нудно проведений час серед старих запилених речей, можуть розвіяти працівники Нетішинського міського краєзнавчого музею. Саме тут зібрані експонати різних часів та поколінь. #Мій_Нетішин на сторінці у Фейсбук розповідає про те, що дійсно варто побачити. Міський краєзнавчий музей – один з наймолодших в Україні. Його експозиція, розміщена у 18 залах, […]

Дивовижні зразки творчих робіт студентів та випускників Рівненського державного гуманітарного університету презентували 30 січня під час відкриття виставки «Мистецькі горизонти». Творчий захід відбувся у новій виставковій залі, яка віднедавна відкрилася в Палаці культури. Близько тридцяти виробів рівненських майстрів прикрашатимуть виставкову залу до 28 лютого, повідомляє прес-служба виконавчого комітету Нетішинської міської ради. На відкриття виставки завітало […]

24-26 травня 2019 року у Хмельницькому втретє пройде фестиваль Rock&Buh. Наразі розпочато прийом заявок від музичних гуртів і триватиме до 15 квітня. Організатори «Rock&Buh – 2019» оберуть 6 найкращих гуртів з усіх, хто подав заявку, які стануть учасниками фестивалю, що розпочинає рок-літо 2019. Оголошення результатів – 1 травня. Учасникам фестивалю оргкомітет оплачує проїзд та харчування. Більше […]