Сім з восьми народних депутатів від Хмельниччини проголосували за бюджет-2019

Вранці 23 листопада Верховна рада прийняла головний фінансовий документ країни – законопроект №9000 про державний бюджет на 2019 рік. За нього проголосували 240 депутатів.

З восьми депутатів від Хмельниччини  ( Шинькович А.В, Мельниченко В.В., Мелник С.І., Мацола Р.М. від БПП, Лабазюк С.П. від «Волі народу», Ксенжук О.С. від «Народного фронту», позафракційний Герега О.В. та Бондар В.В. від «Відродження») проти прийняття бюджету на 2019 рік  проголосував тільки член фракції партії «Відродження» .

Найбільше голосів за новий бюджет віддали члени депутатської фракції партії «Блок Петра Порошенка» – 108 зі 134. Не менш  одностайними були і депутати від «Народного фронту»: з 81 члена фракції 71 проголосував «за». 22 депутати з 24 від партії «Відродження» погодилися з запропонованим фінансовим документом . «Самопоміч» з депутатами Радикальної партії  Олега Ляшка дружно була проти. А от депутати «Батьківщини» взагалі всі як один проігнорували доленосну подію.

Що очікує на країну у 2019 році? Заплановано зростання ВВП на 3%. Інфляцію прогнозують 7,4%. З 1 січня 2019 року прожитковий мінімум становитиме 1853 гривні і до кінця року виросте до 2027 гривень. Мінімальна зарплата теж підніметься до 4173 гривень.

За новим бюджетом збільшуються видатки на Кабінет міністрів (на 400 млн.грн) і Верховну Раду (на 300 млн.грн). Додаткове фінансування отримає Міністерство оборони.

При доході держбюджету  1 трильйон 26 мільярдів 131 мільйон гривень  видатки становитимуть 1 трильйон 112 мільярдів 130 мільйонів гривень. Дефіцит держбюджету – 89 мільярдів 989,3 мільйони гривень.

Бюджет розраховували за курсом  29,4 гривні за долар.

Схоже

Та радили педагогам звернути увагу на кандидата. У робочий час в одній із шкіл Віньковецького району на Хмельниччині відбулась зустріч педагогів із депутатом районної ради і водночас довіреною особою кандидата на пост Президента України Руслана Кошулинського. Під час зустрічі депутат роздавав газету з агітацією та радив звернути увагу на кандидата, якого представляє. Про це повідомляють […]

За минулий місяць у районних та обласних газетах Хмельниччини ОПОРА зафіксувала 74 матеріали з ознаками замовності на користь тоді ще потенційних кандидатів. Тут і «джинса», і привітання від політиків, і поради для виборців. Як повідомляють спостерігачі ОПОРИ, найчастіше в січні друковані ЗМІ Хмельниччини писали про лідерку ВО «Батьківщина» Юлію Тимошенко. ОПОРА нарахувала 39 публікації на […]

У Шепетівці Хмельницької області в наметах «Об’єднання «Самопоміч» роздавали агітаційні матеріали за кандидата на посаду Президента України від цієї політичної сили Андрія Садового. Окремі з них, повідомляє спостерігач ОПОРИ, не містили вихідних даних, як того вимагає виборче законодавство. Агітаційні матеріали без вихідних даних спостерігач ОПОРИ отримував у наметі «Об’єднання «Самопоміч» в Шепетівці 7 та 8 […]