Користувачам соцмереж нагадали про інформаційну гігієну у зв’язку із можливим воєнним станом

Ситуація із запровадженням воєнного стану може стати випробуванням і для хмельницьких медіа та користувачів соцмереж. Як не потрапити у пастку фейків – інформує medialab.online. Найголовніше – перевіряти інформацію за декількома офіційними джерелами та давати гарячим новинам “охолонути”. Оскільки згодом вони можуть виявитися неактуальними або неправдивими.

  • Якщо від паніки неможливо втриматися, варто панікувати тихо, щоб не заразити оточуючих.
  • Тригодинний карантин – краще місце для сенсаційної шокуючої новини. Бо ж навіть офіційні сайти можуть зламати. Реагувати можна, якщо за три години спростування чи уточнення немає.
  • Читати якісні іноземні ЗМІ. Вони висвітлюють наші події нейтрально.
  • У соцмережах з приводу воєнного стану може висловитися кожен. Не обов’язково експерт. Проте відрізняти емоційні висловлювання від думок фахівців все ж треба. Політичні дискусії з незнайомцями у мережі – взагалі марнування часу.

Текст який можна змінити

Схоже

Хмельницький Центральний універмаг розчистили від зайвої реклами. Фото з перетвореннями опублікували на сторінці Хмельницький Development у Фейсбук.  Раніше рекламні банери були не лише на першому поверсі будівлі, а й під дахом. У коментарях під постом деякі хмельничани пропонують прибрати і напис  “Я❤️Хмельницький”. А також розчистити від реклами інший хмельницький торговельний центр – Либідь Плаза (Lybid Plaza).  

У Хмельницькому відбулася публічна дискусія щодо перспектив Хмельницької АЕС. Говорили про продовження строку функціонування першого енергоблоку, проектний строк експлуатації якого завершився саме в день проведення заходу – 13 грудня. Не менш важливим є питання розвитку потужностей, а саме – добудова енергоблоків 3 і 4.  У дискусії взяли участь гості з Нетішина заступник генерального директора з […]

За ініціативи Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів та за підтримки обласної державної адміністрації 22 грудня 2018 року та 05 січня 2019 року на вулиці Прибузька (від вулиці Свободи до вулиці Старокостянтинівське шосе) проходитимуть обласні ярмарки сільськогосподарської продукції, приурочені до різдвяних свят, повідомляє прес-служба Хмельницької ОДА. Хмельничани зможуть придбати продукцію сільськогосподарських товаровиробників та громадського харчування […]