Де розташований найдорожчий хмельницький дитячий майданчик? | Поділля News
Де розташований найдорожчий хмельницький дитячий майданчик?

equate weight loss shake reviews Новий дитячий майданчик облаштували у дворі хмельницького будинку на Прибузькій, 44. Гірки зроблені з дерева із застосуванням металевих елементів. Цей майданчик обійшовся міському бюджету у 160 тисяч гривень – вдвіче дорожче за інші подібні локації, оскільки більший за розміром. Місце для нього обрали невипадково – простора територія двору на Прибузькій, 44 дозволила встановити такі атракціони.

Поруч з новим майданчиком – старі гірки та гойдалки. Їх вирішили не демонтовувати, а відремонтувати вже навесні. Тепер мешканці сусідньої багатоповерхівки хочуть, аби і у них з’явився подібний ігровий простір.

Нині у Хмельницькому близько 1500 ігрових майданчиків. Третина з них потребують оновлення.

go site

watch

Читайте нас у  Телеграм clean eating blogs weight loss  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

Нова велодоріжка з’явиться у місті Хмельницькому. Її будівництво планують розпочати цього року. Про це йдеться у сюжеті “Поділля-Центр”. За словами начальника міського управління житлово-комунального господарства Василя Новачка, велодоріжка з’єднуватиме вулицю Кам’янецьку та Трудову. “У місті потрібно збудувати магістралі, які з’єднуватимуть мікрорайони. Цього року плануємо побудувати велодоріжку вздовж вулиці Прибузької, яка з’єднуватиме вулицю Кам’янецьку та Трудову”, […]

У Шепетівці на вулиці Дзявульського робітники ШРЕПу проводять ямковий ремонт на ділянці дороги, де раніше було проведено  фрезерування. Про це повідомили у міській раді. “Також на цьому тижні ямковий ремонт проводиться на  вулиці П’яскорського”, – розповіли у прес-службі. Окрім того, на  вулиці 400-річчя Шепетівки продовжується встановлення бордюрних каменів.

16 квітня фахівцями ДП «Науково-технічний центр «Дорожній контроль якості» проведено перевірку якості виконання робіт із капітального ремонту ділянки автодороги Н-03 Житомир-Чернівці, км 269 – км 275 (с. Гуменці біля м. Кам’янець-Подільський). В процесі перевірки здійснювалось кернування середнього шару асфальтобетонного покриття, вимірювання поперечного похилу та ширини проїзної частини. Відібрані зразки асфальтобетонної суміші направлено до лабораторії ДП «Науково-технічний […]