Хмельницькі “Веселі гірки” здадуть на металобрухт

У хмельницькому парку ім. М. Чекмана розпочали демонтаж старих атракціонів: “Веселі гірки”, автобус-тир, “Ракетоплан” та човники. Експертиза визнала їх аварійними.

Демонтовані конструкції планують здати на металобрухт. За ціною 5,5 грн за кілограм. Начальник міського управління житлово-комунального господарства Василь Новачок розповів:

Планували продати по 5,25 гривні за кілограм. Але тендери не відбулися. Наразі вже самі знайшли підприємство, яке погодилося придбати за 5,5 гривні за кілограм.

Атракціону “Веселі гірки”, до прикладу, 33 роки. Серед демонтованих конструкцій він найважчий – 16 тон.

За кошти від реалізації металобрухту ще влітку запланували придбати комунальний транспорт для парку: міні-трактори та косилки.

Всього на Хмельниччині наразі близько сотні атракціонів підвищеної небезпеки. Наприклад, колесо огляду у парку ім. М. Чекмана заборонили експлуатувати ще у 2012 р. Проте допоки не демонтували.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Хмельницький Центральний універмаг розчистили від зайвої реклами. Фото з перетвореннями опублікували на сторінці Хмельницький Development у Фейсбук.  Раніше рекламні банери були не лише на першому поверсі будівлі, а й під дахом. У коментарях під постом деякі хмельничани пропонують прибрати і напис  “Я❤️Хмельницький”. А також розчистити від реклами інший хмельницький торговельний центр – Либідь Плаза (Lybid Plaza).  

У Хмельницькому відбулася публічна дискусія щодо перспектив Хмельницької АЕС. Говорили про продовження строку функціонування першого енергоблоку, проектний строк експлуатації якого завершився саме в день проведення заходу – 13 грудня. Не менш важливим є питання розвитку потужностей, а саме – добудова енергоблоків 3 і 4.  У дискусії взяли участь гості з Нетішина заступник генерального директора з […]

За ініціативи Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів та за підтримки обласної державної адміністрації 22 грудня 2018 року та 05 січня 2019 року на вулиці Прибузька (від вулиці Свободи до вулиці Старокостянтинівське шосе) проходитимуть обласні ярмарки сільськогосподарської продукції, приурочені до різдвяних свят, повідомляє прес-служба Хмельницької ОДА. Хмельничани зможуть придбати продукцію сільськогосподарських товаровиробників та громадського харчування […]