Моряка-шепетівчанина заарештували у Криму на два місяці

Серед затриманих на Азові росіянами моряків і шепетівчанин Сергій Цибізов – 21-річний матрос бронекатера «Нікополь». Наразі чоловік перебуває у Сімферополі.  За словами його батька Андрія Миколайовича, син телефонував наступного дня після інциденту на Азовському морі. Повідомив, що у Криму та що з ним усе гаразд. Зараз зв’язку з Сергієм у батьків нема.

Київський райсуд Сімферополя виніс рішення про арешт Сергія Цибізова майже на 2 місяці – до 25 січня 2019 року. Захисником моряка у суді став кримсько-татарський адвокат.

Уповноважена ВР з прав людини Людмила Денісова зазначила:

“На Російську Федерацію не розповсюджуються міжнародні конвенції, і вона сама вирішує, які закони виконувати, а які ні. Вона судить наших моряків, як  злочинців, через те, що вони порушили якісь кордони”.

Людмила Денісова наполягає: моряки українських суден ніяких кордонів не порушували, тому їх можна вважати військовополоненими. Наразі, за інформацією омбудсмена, для кожного моряка призначений окремий слідчий. Троє поранених нині перебувають у керченській лікарні. Поки українським представникам зустрітися ні з ким з них не вдалося.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Хмельницький Центральний універмаг розчистили від зайвої реклами. Фото з перетвореннями опублікували на сторінці Хмельницький Development у Фейсбук.  Раніше рекламні банери були не лише на першому поверсі будівлі, а й під дахом. У коментарях під постом деякі хмельничани пропонують прибрати і напис  “Я❤️Хмельницький”. А також розчистити від реклами інший хмельницький торговельний центр – Либідь Плаза (Lybid Plaza).  

У Хмельницькому відбулася публічна дискусія щодо перспектив Хмельницької АЕС. Говорили про продовження строку функціонування першого енергоблоку, проектний строк експлуатації якого завершився саме в день проведення заходу – 13 грудня. Не менш важливим є питання розвитку потужностей, а саме – добудова енергоблоків 3 і 4.  У дискусії взяли участь гості з Нетішина заступник генерального директора з […]

За ініціативи Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів та за підтримки обласної державної адміністрації 22 грудня 2018 року та 05 січня 2019 року на вулиці Прибузька (від вулиці Свободи до вулиці Старокостянтинівське шосе) проходитимуть обласні ярмарки сільськогосподарської продукції, приурочені до різдвяних свят, повідомляє прес-служба Хмельницької ОДА. Хмельничани зможуть придбати продукцію сільськогосподарських товаровиробників та громадського харчування […]