Туалет розбрату: хмельничан засмутила громадська вбиральня у центрі міста | Поділля News
Туалет розбрату: хмельничан засмутила громадська вбиральня у центрі міста

http://myswallowtail.com/?x=best-time-to-eat-dinner-for-weight-loss У середмісті Хмельницького, поблизу Дитячого світу, розпочали будівницво нової громадської вбиральні. Вона буде невеликою – всього на 8 квадратних метрів та одну кабінку. Нею зможуть користуватися і люди з інвалідністю. У вбиральні використають антивандальні матеріали, а для оплати встановлять купюроприймач – повідомили на сайті Хмельницької міської ради.  

Наразі відбуваються роботи з облаштування водопостачання та водовідведення.

Тим часом деяких хмельничан зведення туалету саме у такому місці обурило. Зокрема, депутат Хмельницької міської ради І-ІV скликань Володимир Швець в інтерв’ю НГП  зазначив: будівля Укрсоцбанку, біля якої будують вбиральню, є окрасою Хмельницького:

І от тепер якась нікому невідома робоча група вирішила “прикрасити” цю будівлю громадською вбиральнею, що має з’явитись у безпосередній близькості від будівлі банку, майже перед входом.

Володимир Швець закликає хмельничан не допустити зведення громадської вбиральні поблизу Укрсоцбанку та Дитячого світу.

У міській же раді запевняють: рішення про зведення туалету прийняли після численних звернень хмельничан.

 

 

Читайте нас у  Телеграм enter  та у нашій групі  nicole polizzi weight loss Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

Напередодні та у поминальні дні, 28 квітня і 5 травня, у Хмельницькому продовжать деякі маршрути та організують рух додаткових одиниць транспорту. Про це повідомляє прес-служба міськради. Аби хмельничани та гості міста змогли без проблем дістатися до кладовищ міста та відвідати могили рідних і близьких, у Провідну неділю після Великодня, 28 квітня (у християн західного обряду) […]

Нова велодоріжка з’явиться у місті Хмельницькому. Її будівництво планують розпочати цього року. Про це йдеться у сюжеті “Поділля-Центр”. За словами начальника міського управління житлово-комунального господарства Василя Новачка, велодоріжка з’єднуватиме вулицю Кам’янецьку та Трудову. “У місті потрібно збудувати магістралі, які з’єднуватимуть мікрорайони. Цього року плануємо побудувати велодоріжку вздовж вулиці Прибузької, яка з’єднуватиме вулицю Кам’янецьку та Трудову”, […]

У Шепетівці на вулиці Дзявульського робітники ШРЕПу проводять ямковий ремонт на ділянці дороги, де раніше було проведено  фрезерування. Про це повідомили у міській раді. “Також на цьому тижні ямковий ремонт проводиться на  вулиці П’яскорського”, – розповіли у прес-службі. Окрім того, на  вулиці 400-річчя Шепетівки продовжується встановлення бордюрних каменів.