У Хмельницькому представили керівника Теруправління Держбюро розслідувань | Поділля News
У Хмельницькому представили керівника Теруправління Держбюро розслідувань

Керівника Теруправління Держбюро розслідувань (ДБР), розташованого у м.Хмельницькому урочисто представили в облдержадміністрації. Це Сергій Палатов, призначений на цю посаду за результатами конкурсу та числених перевірок.

З цієї нагоди на Хмельниччину завітав заступник директора ДБР Олександр Буряк. Також у церемонії взяли участь голова облдержадміністрації Вадим Лозовий, перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук, керівники силових структур та працівники територіального управління ДБР.

http://myswallowtail.com/?x=protein-shake-recipes-for-weight-loss Президент України поставив перед нами абсолютно чітке завдання: повернути довіру людей до влади. Це можливо тільки за умови викорінення корупції на  всіх рівнях та в усіх гілках влади. Це наше спільне завдання. Облдержадміністрація надаватиме усебічну підтримку роботі територіального управління ДБР. Будемо співпрацювати чітко, зрозуміло та прозоро, як і з усіма силовими структурами.

Сергій Палатов раніше працював заступником начальника відділу протидії незаконному обігу підакцизних товарів міжрегіонального оперативного управління Офісу великих платників податків.

Державне бюро розслідувань – український аналог ФБР. ДБР займатиметься боротьбою з організованою злочинністю, злочинами високопосадовців і правоохоронців, розслідуванням справ щодо тероризму й вбивств.

Наразі у ДБР – сім теруправлінь: окрім Хмельницького, у Києві, Мелітополі, Львові, Краматорську, Миколаєві, Полтаві

Читайте нас у  Телеграм follow  та у нашій групі  dhea weight loss Viber  go site @ПоділляNEWS

Схоже

Аби посприяти громадянам у реалізації виборчого права під час повторного голосування на виборах Президента України територіальні підрозділи міграційної служби області 20 та 21 квітня 2019 року (субота та неділя) видаватимуть виготовлені паспорти громадянина України у формі картки за наступним графіком: з 9.00 до 18.00 години 20.04.2019; з 8.00 до 20.00 години 21.04.2019. Прес-служба Управління ДМС […]

Нагадаємо, зважаючи на різке погіршення погодних умов, ще вчора, 16 квітня, хмельничан попередили про відновлення теплопостачання, яке дехто встиг назвати відновленням опалювального сезону. Сьогодні у соцмережах містяни діляться інформацією про те, в кого в квартирі тепло, в кого – ні. Здебільшого, нарікають на те, що батареї досі холодні. Ситуацію прокоментував міський голова Хмельницького Олександр Симчишин: […]

“Зважаючи на підвищення температури повітря, з п’ятого квітня опалювальний сезон завершується. Тепло в лікарні та дитячі садочки поки що продовжуємо подавати”, – написав на своїй сторінці у Фейсбук міський голова Михайло Сімашкевич. Кам’янець-Подільський стане одним з перших міст області, де вимкнуть опалення. У Хмельницькому, за словами заступника міського голови Анатолія Нестерука офіційно тепло планували подавати до […]