У Хмельницькому представили керівника Теруправління Держбюро розслідувань

Керівника Теруправління Держбюро розслідувань (ДБР), розташованого у м.Хмельницькому урочисто представили в облдержадміністрації. Це Сергій Палатов, призначений на цю посаду за результатами конкурсу та числених перевірок.

З цієї нагоди на Хмельниччину завітав заступник директора ДБР Олександр Буряк. Також у церемонії взяли участь голова облдержадміністрації Вадим Лозовий, перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук, керівники силових структур та працівники територіального управління ДБР.

Президент України поставив перед нами абсолютно чітке завдання: повернути довіру людей до влади. Це можливо тільки за умови викорінення корупції на  всіх рівнях та в усіх гілках влади. Це наше спільне завдання. Облдержадміністрація надаватиме усебічну підтримку роботі територіального управління ДБР. Будемо співпрацювати чітко, зрозуміло та прозоро, як і з усіма силовими структурами.

Сергій Палатов раніше працював заступником начальника відділу протидії незаконному обігу підакцизних товарів міжрегіонального оперативного управління Офісу великих платників податків.

Державне бюро розслідувань – український аналог ФБР. ДБР займатиметься боротьбою з організованою злочинністю, злочинами високопосадовців і правоохоронців, розслідуванням справ щодо тероризму й вбивств.

Наразі у ДБР – сім теруправлінь: окрім Хмельницького, у Києві, Мелітополі, Львові, Краматорську, Миколаєві, Полтаві

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

У Хмельницькому міськрайонному суді на одного слідчого суддю припадає щодня близько 40 різних клопотань та подань. Крім того, слідчі судді чергують у вихідні продовжують розглядати справи до пізньої ночі. Тож з 1 березня 2019 року обрали ще одного слідчого суддю – Бондарчука Володимира Володимировича. Про це повідомили у прес-службі відомства. “Обрання ще одного суддю слідчим […]

У зв’язку з закінченням пільгового періоду розмитнення, Сервісний центр МВС м.Хмельницького буде працювати у свій вихідний. Про це повідомили у прес-службі відомства. У понеділок, 25 лютого, в свій офіційний вихідний, Сервісний центр працюватиме з 9 до 6 години. Записатись  у чергу можна з допомогою електронного кабінету водія. Нагадаємо, 22 лютого спливає пільговий період, протягом якого […]

Держпідприємство “Шепетівський ремонтний завод”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, розпочинає серійне виробництво передових реактивних систем залпового вогню “Верба” та пускової установки для “Вільхи”. Перші штатні підрозділи, озброєні новими системами, будуть сформовані вже в цьому році, повідомляє прес-служба оборонного відомства. Реактивну систему залпового вогню “Верба” розробили на ДП “Харківське конструкторське бюро ім. О.О. Морозова”. Цифрові […]