У Хмельницькому відкорегують транспортну мережу | Поділля News
У Хмельницькому відкорегують транспортну мережу

У Хмельницькому обговорили коригування транспортної мережі, бо прагнуть проаналізувати рентабельність маршрутів та дотримання графіків руху.

source link Зокрема, ліквідумали маршрут №31 – від вул. Кармалюка до вул. Свободи. Для кращого сполучення мікрорайонів Ракове та Гречани запровадять автомаршрут №2А.

За цим маршрутом вже відбувся конкурс, у якому перемогло КП “Електротранс”. Тобто сполучення здійснюватимуть автобуси великої пасажиромісткості – повідомив в.о. начальника управління транспорту та зв’язку Хмельницької міськради Сергій Шепурев.

Запровадили також додаткові графіки на маршрутах №25 та 25А, що курсують від мікрорайону “Ранковий”до заводу “Катіон”.

Внесли зміни у маршрут №20, який наразі не обслуговується. І конкурсних пропозицій від перевізників на нього не було. Тепер транспорт за цим маршрутом відкорегують з урахуванням вул. Шевченка та вул. Молдавської у мікрорайоні “Лезневе”.

Нові зміни до маршрутної мережі планують внести на розгляд виконкому Хмельницької міської ради до кінця 2018 року.

http://myswallowtail.com/?x=slow-weight-loss-after-gastric-sleeve

see url Читайте нас у  source site Телеграм  та у нашій групі  Viber  go to link @ПоділляNEWS

Схоже

Нова велодоріжка з’явиться у місті Хмельницькому. Її будівництво планують розпочати цього року. Про це йдеться у сюжеті “Поділля-Центр”. За словами начальника міського управління житлово-комунального господарства Василя Новачка, велодоріжка з’єднуватиме вулицю Кам’янецьку та Трудову. “У місті потрібно збудувати магістралі, які з’єднуватимуть мікрорайони. Цього року плануємо побудувати велодоріжку вздовж вулиці Прибузької, яка з’єднуватиме вулицю Кам’янецьку та Трудову”, […]

У Шепетівці на вулиці Дзявульського робітники ШРЕПу проводять ямковий ремонт на ділянці дороги, де раніше було проведено  фрезерування. Про це повідомили у міській раді. “Також на цьому тижні ямковий ремонт проводиться на  вулиці П’яскорського”, – розповіли у прес-службі. Окрім того, на  вулиці 400-річчя Шепетівки продовжується встановлення бордюрних каменів.

16 квітня фахівцями ДП «Науково-технічний центр «Дорожній контроль якості» проведено перевірку якості виконання робіт із капітального ремонту ділянки автодороги Н-03 Житомир-Чернівці, км 269 – км 275 (с. Гуменці біля м. Кам’янець-Подільський). В процесі перевірки здійснювалось кернування середнього шару асфальтобетонного покриття, вимірювання поперечного похилу та ширини проїзної частини. Відібрані зразки асфальтобетонної суміші направлено до лабораторії ДП «Науково-технічний […]