У Нетішині навчатимуть зварювальників на австрійському обладнанні
У Нетішині Хменицької області відкрили навчально-практичний центр для зварювальників. Він працюватиме на базі місцевого професійного ліцею. Планується, що ліцеїсти там навчатимуться, а майстри-практики – підвищуватимуть кваліфікацію.
2 мільйони 300 тисяч гривень з державного і ще 1 мільйон 400 тисяч з обласного бюджету – саме стільки коштів інвестували у новий центр. Для навчальних лабораторій придбали новітній тренажер зварника, 14 нових зварювальних апаратів, які дозволять ліцеїстам опанувати ручне, напівавтоматичне, дугове зварювання. Обладнання виготовлене в Австрії.
Загалом облаштували 15 робочих місць для практичних занять.
У зварювальному центрі організують і навчання місцевого незайнятого населення, розповів директор ліцею Олександр Осадчий. Окрім того, використовуючи ресурси центру, адміністрація закладу зможе збільшити інвестиції від виробничої діяльності.
На Хмельниччині вже діє три таких навчально-практичні центри, які здійснюють підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації робітників технічних професій.
Досвід у журналістиці близько 20 років. У різні часи працювала для інформагентства “Контекст-медіа”, “Суспільне Поділля”, МТРК “Місто”, газети “Експрес”, Громадського радіо, сайтів “Поділля news”, news.km.ua, “Новини Хмельницький”. Блогерка у “Хмельницький постовий”. Учасниця проєкту “Голос місцевих ЗМІ”. Авторка віршів.
Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS