На виборах президента Олександр Шевченко представлятиме УКРОП | Поділля News
Новини
Політика

На виборах президента Олександр Шевченко представлятиме УКРОП

«Українське об’єднання патріотів» делегує народного депутата Олександра Шевченка на вибори президента України у березні 2019 року. Відповідне рішення ухвалили на XVI з’їзді партії у Києві 5 грудня.

«Олександр Шевченко належить до категорії нових лідерів, які прийшли в політику за покликом Майдану, які символізують нову українську мрію та ідею – громадянина, який творить свій успіх своїми руками. Ця людина ніколи не забуває про тих, хто поруч, про своїх, про українців», – зазначив під час урочистої частини з’їзду голова УКРОПу, народний депутат Тарас Батенко.

Олександр Шевченко здобув право змагатися за посаду президента за результатами партійних праймеріз у боротьбі із заступницею голови Комісії партійного контролю УКРОПу Оксаною Тунік-Фриз та заступницею голови Київської міської організації «Українського об’єднання патріотів» Іриною Головатенко. Нардепа підтримали однопартійці з 24 регіонів України.

Під час урочистої частини XVI з’їзду Олександр Шевченко заявив, що нинішня влада не має шансів перемогти, а президент боїться програти перегони.

«Поки ми самі не станемо заможними, не збудуємо сильну економіку та армію, годі очікувати, що нам хтось допоможе. Ми повинні стати незалежною, справедливою державою. І в цій державі єдиним власником нарешті має стати український народ. Якщо ми не здобудемо перемогу, ми ніколи не виберемося із жебрацтва, в яке нас кинули політики, котрі протягом 27 років були при владі», – підкреслив представник «Українського об’єднання патріотів».

Підтримати Олександра Шевченка на з’їзд прийшли його дружина Тетяна та дочка Ксенія. Після оголошення рішення партії дівчинка виконала пісню «Боже великий, єдиний».

Як відомо, УКРОП став першою політсилою в Україні, яка провела внутрішньопартійний публічний відбір кандидата на посаду президента. Партійні праймеріз стартували на початку березня цього року. Фінальна частина відбулася в усіх областях України з 28 вересня по 18 листопада. Партійці з обласних, республіканської в АР Крим, міських у Києві та Севастополі організацій обирали свого фаворита шляхом голосування.

Хмельниччину на XVI з’їзді УКРОПу представляло 14 укропівців і 3 члени політради партії – Дмитро Йовдій, Сергій Дунець і Віталій Грень.

 


PR
Автор: Алла Самойленко

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS