Зміни у транспортній мережі: що пропонують хмельничанам | Поділля News
Зміни у транспортній мережі: що пропонують хмельничанам

is hiking good for weight loss У Хмельницькому громадський транспорт частіше курсуватиме у мікрорайони Ракове та Гречани; маршрутка доїжджатиме на вулицю Молдавську у Лезневому, а 31 автобус – скасують. В обласному центрі обговорили зміни у транспортній мережі. Фахівці пояснюють: напрацювали їх на практиці, враховуючи пасажиропотік, пропозиції хмельничан та рентабельність окремих маршрутів.

Відповідно до пропозицій, «двійку», що з’єднує Ракове та Гречани, дублюватиме маршрут №2А. На ньому працюватимуть шість маршруток. На «двійці» – вісім великогабаритних автобусів. Це дозволить оптимізувати інтервал руху, а пасажири менше простоюватимуть на зупинках.

Маршрут №2 обслуговує «Електротранс», а на 2А шукатимуть перевізника. Також на конкурс винесуть і 20-й маршрут, який раніше з’єднував Лезневе та Катіон через вулицю Прибузьку. «Двадцятка» виявилися нерентабельною, тож маршрут скоригували: тепер він проляже через вулицю Шевченка та, на прохання хмельничан, заїжджатиме на Молдавську, що у Лезневому.

Не виправдав себе і 31-й маршрут: вул. Кармелюка – С. Бандери – Свободи. Його пропонують скасувати. Мешканці ж вулиці Кармелюка можуть доїжджати громадським транспортом з табличками «29а» та «49а».

Відкоригують також не дуже популярні маршрути 25 та 25а, аби зберегти їх.

В управлінні транспорту додають: через відтік кадрів за кордон відчувається суттєвий дефіцит водіїв, тому щодня в місті курсує значно менше автобусів та тролейбусів, ніж планувалося. Відповідно, через це можливі збої у графіках руху.

«Ми планували, що на маршрути міста щодня повинно було виходити 350 автобусів та 94-96 тролейбусів, – коментує Сергій Шепурев, в.о. начальника управління транспорту та зв’язку. – Наразі, відповідно до режиму праці та відпочинку водіїв Хмельницьке комунальне підприємство «Електротранс» максимально може забезпечити роботу 72 тролейбусів та 280 автобусів. Тобто в середньому курсує на 70-80 одиниць рухомого транспорту менше».

На сьогодні ХКП «Електротранс» готове взяти на роботу 80 водіїв та 100 кондукторів, додає директор комунального підприємства Віктор Паламарчук та запрошує бажаючих до працевлаштування.

Зміни транспортної мережі на громадських обговореннях підтримали. Далі їх планують винести на розгляд та затвердження виконавчим комітетом Хмельницької міської ради у середині грудня.

Детальніше – у сюжеті МТРК Місто.

 

 

protein weight loss

Читайте нас у  source Телеграм  та у нашій групі  go to site Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

16 квітня фахівцями ДП «Науково-технічний центр «Дорожній контроль якості» проведено перевірку якості виконання робіт із капітального ремонту ділянки автодороги Н-03 Житомир-Чернівці, км 269 – км 275 (с. Гуменці біля м. Кам’янець-Подільський). В процесі перевірки здійснювалось кернування середнього шару асфальтобетонного покриття, вимірювання поперечного похилу та ширини проїзної частини. Відібрані зразки асфальтобетонної суміші направлено до лабораторії ДП «Науково-технічний […]

Для забезпечення надійного та безперебійного постачання питної води населенню та економії електроенергії, Красилівське підприємство водопровідно-каналізаційного господарства провело планову заміну застарілого глибинного насосу на артезіанській свердловині № 26. 14 квітня 2019 року спеціалісти комунального підприємства провели демонтаж застарілого обладнання і монтаж глибинного насосу на артезіанській свердловинi потужністю 124 кубічних метри води за годину, повідомляють у міській […]

Відтепер потяг №139/140 сполученням «Кам’янець-Подільський-Київ» курсуватиме за новим графіком. Зміни сталися через технічні причини. Про це повідомляють у міській раді Кам’янця-Подільського. З Києва до Кам’янця-Подільського поїзд відправлятиметься: – з 1 по 23 квітня; з 1 червня по 31 липня; з 1 вересня по 31 жовтня – через день у непарні числа; – з 24 квітня […]