Чому попри борги за газ у Шепетівці теплі батареї? | Поділля News
Чому попри борги за газ у Шепетівці теплі батареї?

Газівники пояснили, чому, попри багатомільйонні борги  теплопостачальника,  цьогоріч у жителів Шепетівки на Хмельниччині все ж теплі батареї. За словами юристки ПрАТ “Шепетівка газ” Мирослави Гурбан:

ТОВ “Шепетівка Енергоінвест” самовільно,  зірвавши пломби на своїх котельнях, почало здійснювати відбір газу. Тобто здійснювати його крадіжку.

Розплачуватися за дії “Енергоінвесту” доведеться їм, каже юристка газорозподільного підприємства. Бо саме їм “Укртрансгаз” виставляє рахунок за спожите паливо. Лише за минулий опалювальний сезон суд постановив стягнути 39 мільйонів гривень за відібраний з мережі газ. Про це йдеться у проекті телеканалу NEWSONE

У ПрАТ “Шепетівка газ” через страх нових боргів скаржилися у правоохоронні огани. Ті порушень не виявили. Натомість генерального директора ТОВ “Шепетівка Енергонівест” Олександра Пустовойта очільник поліції області Василь Віконський навіть відзнакою нагородив за меценацтво – допомогу шепетівському ізолятору тимчасового тримання. В інтерв’ю журналістам NEWSONE Олександр Пустовойт пояснив:

ТОВ “Шепетівка Енергоінвест” до фінансової допомоги місцевому ізолятору стосунку не має.

Борг перед НАК “Нафтогаз” весь час коливається біля 56 млн. грн. і не збільшується, хоча газ фактично споживається. А все тому, що газовий монополіст не надавав номінацій “Енергоінвесту” з грудня 2016 року по грудень 2017 року. Фактично НАК “Нафтогаз” весь цей час закривав очі на те, що газ крадеться. Йдеться на сайті міста Шепетівка .

За останньою інформацією НАК «Нафтогаз України» уклала договір та надала номінації на газ ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», яке забезпечує теплопостачанням Шепетівку.

Надання номінацій стало можливим після укладення договору та приведення рівня оплати ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» до 78% – рівня, передбаченого постановою КМУ від 14.11.2018 р. №942 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 18 червня 2014 р. № 217 і від 19 жовтня 2018 р. № 867».

Наразі борг тепловиробника складає 51,5 млн грн, з яких 8,9 млн грн – штрафні санкції.

 

 

 

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Працівники управління протидії злочинності ГУНП в Хмельницькій області разом з молоддю та громадськими активістами взяли до рук балончики з фарбою і замалювали в місті написи, які пропагують купівлю наркотиків через мережу інтернет. «Соль», «фен», «спайси» — такі написи, на жаль, можна доволі часто побачити на парканах та будівлях в усіх куточках нашої держави. Саме вони […]

Сьогодні, 22 березня, відбулося позарчегове засідання Старокривинської сільської ради, скликане на вимогу громади. Головним питанням порядку денного було надання згоди про добровільне приєднання до Нетішина. Після “гарячих” дискусій депутатів, місцевих активістів та усіх небайдужих кривинців, сільські обранці проголосували за об’єднання громади з Нетішином. Відтак, з 13 присутніх депутатів, 11 – проголосували за, 2 – проти, […]

Ініціаторами встановлення пам’ятного знаку є ГО «38 сотня імені Устима Голоднюка». Усі роботи щодо його монтажу та облаштування навколишньої території здійснюють небайдужі волонтери. З міського бюджету не буде витрачено жодної гривні, повідомляють у відділі з організаційних питань апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради. Головна скульптура пам’ятного знаку, яка за декілька тижнів має з’явитися на проспекті Курчатова, […]